FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان من یه مشکل مسخره دارم.. بعضی وقتا بلافاصله بعد از پایان نیمه اول، ارور میده که قادر به دریافت اطلاعات شما نیستیم و
خارج میشه.. بازی هم 3-0 میده به حریف.. کفرمو دراورده دیگه.. اینقد عیب مسخره داره فیفا 15 کم کم پشیمونم کرده از اینکه ارجینال
گرفتم.. (البته الان اعصابم خورده اینو میگم ولی درکل کفرمو دراورده!!! )

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان یه سوال داشتم در مورد مولتی این بازی،این بازی رو میشه شریکی خرید؟ مثلاً من تو PSN با یکی دیگه این بازی رو دیجیتالی میخریدیم و همزمان هم میتونستیم آنلاین بازی کنیم، میخواستم ببینم نسخه PC هم همینطوره؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
میخواستم از ایتالیا ببندم دیدم همه سرعتای مهاجما پایینه...احتمالا از آلمان و اسپانیا ببندم.....با انگلیس واقعا بلد نیستم وگرنه بازیکن های گلد خوب بیشتر تو اون لیگه !!!

ولی انگلیس گرون تره بازیکن قیمت خوب خیلی باید گشت ، این mass bidding هم با این قیمتا خیلی سخت شده
کلا پول در اوردن سخت شده ، تو فیفا 14 چند تا کارت میخریدم یکم بالاتر همرو میفروختم 4تا 5000 سکه میزدم به جیب سریع ولی الان قیمتا پراکندست نمیشه چند تا خرید و رو مینیمم خرید هم خیلیا نمیخرن ، رو 150 bid کار میکنن
راحت میتونی خسه رودریگز با کارلوس ولا رو با قیمت پایین بخری و سرعت بالا فعلا دو گوش بذاری کیلور ناواس هم دروازه بان بدی نیست از اسپانیا اگه میبندی

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ولی انگلیس گرون تره بازیکن قیمت خوب خیلی باید گشت ، این mass bidding هم با این قیمتا خیلی سخت شده
کلا پول در اوردن سخت شده ، تو فیفا 14 چند تا کارت میخریدم یکم بالاتر همرو میفروختم 4تا 5000 سکه میزدم به جیب سریع ولی الان قیمتا پراکندست نمیشه چند تا خرید و رو مینیمم خرید هم خیلیا نمیخرن ، رو 150 bid کار میکنن
راحت میتونی خسه رودریگز با کارلوس ولا رو با قیمت پایین بخری و سرعت بالا فعلا دو گوش بذاری کیلور ناواس هم دروازه بان بدی نیست از اسپانیا اگه میبندی

سر bid گذاشتن هیچوقت کوتاه نیا که آخرش بزاری 150 و پشیمون شی....یه قیمت رو بازیکنی که هیچوقت نمیخوای بزار و هر چند وقت یبار چک کن مطمئن باش یکی میخره بالاخره
..........
کیلور ناواس که خدای سوتیه....ولی خسه رو یادم نبود..ایول گفتی
.......
پ.ن:اینهمه آدم توی این UT بازیکن های خر با chemystry 100 دارن یعنی با پول خریدن یا چی؟ چون مثلا روز دوم که بازی اومده بود یارو UT برای آلمان داشت که از تیم ملی آلمان هم قوی تر بود !!!!:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان یه سوال داشتم در مورد مولتی این بازی،این بازی رو میشه شریکی خرید؟ مثلاً من تو PSN با یکی دیگه این بازی رو دیجیتالی میخریدیم و همزمان هم میتونستیم آنلاین بازی کنیم، میخواستم ببینم نسخه PC هم همینطوره؟
Origin و Steam سیستم Sharing دارن، با همه بازی ها میشه اینکار رو کرد، ولی همزمان نمیشه بازی کرد، یعنی وقتی اون یکی کانکت باشه تو نمیتونی بازی کنی. بیشتر به درد برادری کسی میخوره:D

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
سر bid گذاشتن هیچوقت کوتاه نیا که آخرش بزاری 150 و پشیمون شی....یه قیمت رو بازیکنی که هیچوقت نمیخوای بزار و هر چند وقت یبار چک کن مطمئن باش یکی میخره بالاخره
..........
کیلور ناواس که خدای سوتیه....ولی خسه رو یادم نبود..ایول گفتی
.......
پ.ن:اینهمه آدم توی این UT بازیکن های خر با chemystry 100 دارن یعنی با پول خریدن یا چی؟ چون مثلا روز دوم که بازی اومده بود یارو UT برای آلمان داشت که از تیم ملی آلمان هم قوی تر بود !!!!:d
من که هیچوقت رو 150 نمیذارم چون پول خرید خودم در نمیاد چند صد تا کمتر خرید میشه ، اینا یا fifa point دارن یا خر شانسن پک میخرن بهشون bale میده :D یا ultimate edition هستن که پکای بیشتری میده ، و اینکه حاصل دسترنج خودشونه
کسی بازیکن خوب واسه mass bidding سراغ داره؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من که هیچوقت رو 150 نمیذارم چون پول خرید خودم در نمیاد چند صد تا کمتر خرید میشه ، اینا یا fifa point دارن یا خر شانسن پک میخرن بهشون bale میده :D یا ultimate edition هستن که پکای بیشتری میده ، و اینکه حاصل دسترنج خودشونه
کسی بازیکن خوب واسه mass bidding سراغ داره؟

فهمیدی تو پیغام خصوصی بگو:d
...............
آقا این app برای اندروید و آیفونش رو هم بگیرید...با اینکه زیاد گیر میکنه...اما وقتایی که دم PC نیسیتید و میخواید نقل و انتقال انجام بدید به صرفس ناجور !

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
Origin و Steam سیستم Sharing دارن، با همه بازی ها میشه اینکار رو کرد، ولی همزمان نمیشه بازی کرد، یعنی وقتی اون یکی کانکت باشه تو نمیتونی بازی کنی. بیشتر به درد برادری کسی میخوره:D

به صورت آفلاین چی؟ دو نفر میتونن همزمان بازی کنن؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
یه باگ عجیب تو انلاین دیدم ، شاهکار جدید EA
2 تا گل به حریفم زدم ، از اول خواست بازیو شروع کنه با بنزما داد به رونالدو شوتو گرفت توپ صاف از بالا سره کورتوا رفت تو گل ، واقعا مسخرست ، با اعصاب ما بازی کرده این فیفا 15
اون از سرعت بازیکنای رئال و بارسا که از گوشه میگیرن میدون کیه که بهشون برسه ؟ اون از درازه بانا ، اینم از این

amin2480

کاربر سایت
Feb 6, 2012
11
من بازیرو خریدم و کلاب Persian Gulf رو در بخش pro club تاسیس کردم و دنبال عضو هستم که بتونیم این تیم رو به رده های بالا برسونیم از همه بازیکنای قدرتمند ایرانی دعوت میکنم بیان و در این کلاب عضو بشن.
آیدی من در اوریجین: pErSiiA

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
توی Ultimate team به هزار زحمت اون 18 تا taskکه گفته رو انجام دادم تا Gold pack بگیرم..وقتی باز کردم و خواستم یکی از لباس هایی که پک داده رو quick sell کنم یهو همه ی پک کلا پاک شدن !!! (مطمئن هم هستم quick sell all رو نزدم )....واقعا نمیدونم اینم یه باگ شاهکاره یا چیز دیگه ای !!!

amin2480

کاربر سایت
Feb 6, 2012
11
اپدیت 140 مگی رو کی دانلود کرده تغییری کرده گیم پلی؟
من دان کردم ولی هنوز بازی نکردم انلاینو
تغییرات آپدیت:

• Added the latency indicator to FIFA 15 Ultimate Team so fans can view health of connection before entering an online match.
• Improved set-piece cameras in Online Seasons for Guest players.
• Corrected home crowds in Match Day Live matches.
• Fixed occurrences where the player would be unable to progress at the end of a FUT match due to the post-match menus not appearing.
• Fix to hospitality upgrades in Career Mode and Pro Clubs.
• Addressed exploit where players could infinitely switch kick-takers on set-pieces
• Fixed occurrence where changes to the Subs and/or Reserves are not brought into Season matches
• Fixed issue where non-user controlled players run to the kick-off circle at the start of a match. (PC Only)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر