FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
با سلام لطفا راهنمايى كنين فردا ميخوام فيفا بخرم اكانتم US هستش PS4 هم ريجن ١ .... چه ريجنى بايد بگيرم كه مشكلى تو آنلاين و آپديت نداشته باشم ؟ قضيه اين دو تا نسخه مختلف چيه ؟!

دوستان یه سوال در مورد Region All
من الان اکانت و دستگاهم ریجن ۲ هست دنبال فیفا ریجن ۲ بودم اما پیدا نشد
حالا یکی از دوستان میگه Region All داره

میخواستم بدونم میشه باهاش آنلاین شد و DLC خرید از استور R2 ؟

یعنی کوچکترین مشکلی پیش نیاد ؟

دوستان یه سوال در مورد Region All
من الان اکانت و دستگاهم ریجن ۲ هست دنبال فیفا ریجن ۲ بودم اما پیدا نشد
حالا یکی از دوستان میگه Region All داره

میخواستم بدونم میشه باهاش آنلاین شد و DLC خرید از استور R2 ؟

یعنی کوچکترین مشکلی پیش نیاد ؟
مشکلی نداره و میتونی بازی کنی و از کاتالوگ جنس بخری!
ولی نمیتونی فیفا پوینت بخری برای آلتیمیت تیم و باید رجین ها یکی باشه! در غیر این صورت مشکلی نداره! الان خوده منم همنیطوریم :d

مشکلی نداره و میتونی بازی کنی و از کاتالوگ جنس بخری!
ولی نمیتونی فیفا پوینت بخری برای آلتیمیت تیم و باید رجین ها یکی باشه! در غیر این صورت مشکلی نداره! الان خوده منم همنیطوریم :d

خب پس فلسفه All Region دیگه چیه ؟ :|
اگه نمیشه باهاش پوینت بخری !!!

سلام دوستان...من میخوام برم تو Season ولی تا میزه تو بازی انلاین میگه
We have Detected your Squad fire does not match that of your opponent

دوست عزیز وقتی این ارور میاد کافیه هنگامی که می خوای تیمتو انتخاب کنی بری توی ترکیب یکی دو بازیکن رو تعویض کنی و بیای بیرون تا آنلاین اسکوود سیو بشه. اینجوری مشکلت حل میشه. نیاز به حذف کردن کامل فیفا و نصب دوباره اون نیست.

سلام دوستان
ببخشید من برای آنلاين بازی کردن فیفا باید اکانت اورجین هم داشته باشم ؟ اگه اره لطف کنید نحوه ساخت اکانت اورجین رو توضیح بدین من اصلاً بلد نیست راهنمایی کنید ممنون میشم بازم ممنون
اکانت پلاس رو هم باید فعال کنم دیگه درسته ؟

دستگاه من ريجن يك هستش و فيفا ريجن All زده يعنى ميتونم پوينت بگيرم ؟
بله عزیز میتونی ..............psn کارت که میخری بایدus باشه.......................

سلام دوستان
ببخشید من برای آنلاين بازی کردن فیفا باید اکانت اورجین هم داشته باشم ؟ اگه اره لطف کنید نحوه ساخت اکانت اورجین رو توضیح بدین من اصلاً بلد نیست راهنمایی کنید ممنون میشم بازم ممنون
اکانت پلاس رو هم باید فعال کنم دیگه درسته ؟
شما از 2 طریق میتونی اکانت orgin بسازی.....
1-از طریق pc میری سایت orgin بعد اونجا یه اکانت میسازی..........
2-با کنسول که وارد بازی فیفا میشی همون اول ازت میخواد که اکانت orgin بسازی..................
فقط باید پسوردی که میدی هم حرف برزگ ..هم کوچک...هم عدد ....داشته باشه.............
برای بازی آنلاین با ps4 حتما باید پلاس داشته باشی....ارزونترین پلاس هم us هست.................

Last edited by a moderator:
سلام
اقا این ارو. چیه دارم دیوونه میشم.
Connection has been lost whith your opponent the mach report wiil be reviewed to determine the outcome of the mach

- - -ویرایش - - -

Add کنید لطفا
ShAhin_AZ

- - -ویرایش - - -

این EA مارو ارور بارون کرده به خدا
Connection to your opponent was lost یعنی چی یه دست خواستیم بازی کنیم 100 تا ارور داد به خدا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or