FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلامن توی یک سایت دیدم بازی فیفا روی XBOX ON و PS4 با هم مقایسه کرده بودش روی XBOX ONE تصاویر کمی پر رنگ تر بودش و کمی بهتر به نظر میرسید آیا دوستانی که هر دو کنسول و بای مشترک رو دارند اینطوری هستش ؟؟ اخه میخواستم PS4 بگریم الان کمی شک کردم که شاید XBOX ONE بگیرم اخه من بازی فوتبال خیلی برام مهمه ؟؟!!

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
جریان باز بودن season cup چیه که هیچ وقت بسته نمیشه؟ این قضیه بسته نشدنش موقته؟ اگر قراره باز باشه پس چرا زمان بسته شدن میزنه و به محض اینکه 0 میشه دویاره میشه 24 ساعت؟ ایا ps3 هم همینطور شده؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان اينجا كسي هست كه اين بازي رو روي pc با بالاترين گرافيك ممكن و ps4 بازي كرده باشه ؟؟؟؟
آيا ارزشش رو داره براي خريد ٢٠٠ تومن پول بديم با اينكه تو pc دارمش ؟؟؟ تفاوت دارن ؟؟؟

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستان اينجا كسي هست كه اين بازي رو روي pc با بالاترين گرافيك ممكن و ps4 بازي كرده باشه ؟؟؟؟
آيا ارزشش رو داره براي خريد ٢٠٠ تومن پول بديم با اينكه تو pc دارمش ؟؟؟ تفاوت دارن ؟؟؟

فقط نسخه x1 و ps4 نسل بعدی هستند .... روی pc مثل همیشه حق خوری شده ...

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
فقط نسخه x1 و ps4 نسل بعدی هستند .... روی pc مثل همیشه حق خوری شده ...
يعني براي نسل جديد بازي مجزا درست كردن ؟؟ آيا كسي بازي كرده ببينه چقدر تفاوت دارن
٢٠٠ تومن پوله خوب ! آيا ارزشش رو داره ؟؟

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
يعني براي نسل جديد بازي مجزا درست كردن ؟؟ آيا كسي بازي كرده ببينه چقدر تفاوت دارن
٢٠٠ تومن پوله خوب ! آيا ارزشش رو داره ؟؟
والا منم دارم می خرم خیلی تحقیق کردم درباره بازی .... از صفر ساخته نشده ولی توی این که بازی پیشرفت خوبی داشته شکی نیست من کلی ویدئو دیدم خوب بود خوشم اومد منم مث شما شک دارم برای خریدش
خیلی هم خوب کاری می کنی سوال می پرسی (سوال بد نیست حتی اگر خیلی ساده باشه!) در کل میگم بستگی به سلیقت داره نه چیز دیگه ایی اگر طرفدار فیفا هستی بله ارزش داره ... تاپیک fifa 14 رو کلا بخون نظرات زیادی هست ... مثلا قسمت تورنمنت بازی حذف شده سال دیگه اضافه میشه! شاید شما فقط این بخشو می پسندی! کلا یه کلام تحقیق کن اینجا و یو تی یو ب این حرفا ببین چه خبره ;)
دوستانی که خریداری کردین نظر شما خیلی مهمه و کلا بگید چقدر طرفدار فوتبال هستین " بعضیا طرفدار بازی در میارن میگن بهترین بازیه تاریخه بعضیا هم بر عکس D: "

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
والا منم دارم می خرم خیلی تحقیق کردم درباره بازی .... از صفر ساخته نشده ولی توی این که بازی پیشرفت خوبی داشته شکی نیست من کلی ویدئو دیدم خوب بود خوشم اومد منم مث شما شک دارم برای خریدش
خیلی هم خوب کاری می کنی سوال می پرسی (سوال بد نیست حتی اگر خیلی ساده باشه!) در کل میگم بستگی به سلیقت داره نه چیز دیگه ایی اگر طرفدار فیفا هستی بله ارزش داره ... تاپیک fifa 14 رو کلا بخون نظرات زیادی هست ... مثلا قسمت تورنمنت بازی حذف شده سال دیگه اضافه میشه! شاید شما فقط این بخشو می پسندی! کلا یه کلام تحقیق کن اینجا و یو تی یو ب این حرفا ببین چه خبره ;)
دوستانی که خریداری کردین نظر شما خیلی مهمه و کلا بگید چقدر طرفدار فوتبال هستین " بعضیا طرفدار بازی در میارن میگن بهترین بازیه تاریخه بعضیا هم بر عکس D: "
از دوستان كه تجربه هر دو نسل و pc رو دارن لطفا مارو راهنمايي كنن آيا ازشش رو داره ٢٠٠ تومن هزينه كنيم براي همون بازي كه داريم الان تو نسل فعلي بازي ميكنيم ؟ گرافيك بيشتر مد نظرمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر