FIFA 14 | Xbox 360

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
منظورت از انیمیشن چه؟
انیمیشن تعویض و اینا منظورته؟

- - -ویرایش - - -

کلا انیمیشن تعویض ها یا بیرون رفتن از زمین بین دو نیمه یا حرکات بازیکنا یا صحبت کردنشون باهم اینا تغییر کرده یا مث فیفا 13 هست؟

تعویض که تقریبا همون 13 بود :D تغییری نکرده منظورم تو خود بازی بود بهتر شده بود :D

یه چیز دیگه هم بود که مثلا من بایرن بودم به گوتزه میرسید گل میزدیم میگفت اولین گلش بود یا اولین پاس گلش واسه بایرن زده یا روز اول بازی فروش گومز زده بود به فیورنتینا و تو بازی هم اشاره میکرد
نتایج مهم فصل پیش هم میگفت تو طول بازی و در مورد تیم هاینکس حرف میزد جالب بود درکل :D

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
حاجی یه کم اغراق نکردی خداییش؟ ریکی 855555555؟؟؟؟؟؟؟؟:)))))))))))))))))))))))))
اگه اینجور که شما میگی ویدال باید 98 پیرلو 93 بوفون 100 کیلین 90 توز 94 پوگبا 120 باید باشهههههههههه :)))))))))))))))))
برو امار و ارقام رو نگاه کن
در حال حاظر اینتر بهترین تیم اروپا از لحاظ امار و ارقام تا به اینجای کاره
از میان بازیکنان هم ریکی تا به اینجای کار بعد مسی دومه

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم بازیرو شروع کردم نمیدوتم چرا هیچ هیجانی نداشت بازی واسم گیم پلی خیلی خوب و روونه و ایرادای دمو هم کامل رفع شده گرافیک ونورپردازی بهتر شده و کلا بازی خیلی خوبه اما یجورایی بوی کهنگی میده بازی و بعد چند دست بازی کردن احساس میکنی اون جذابیت تسخه های قبلیرو نداره شایدم دیدن گیم پلی نسخه های نسل بعد بازی باعث شده اینجور به نظر بیاد اما در کل بازی واقعا خوبه و همرو راضی میکنه درسته مثل نسخه های قبلی این نسل انقلابی نیست اما تکامل فیفا تو این نسله
احساس میکنم این GTA V تو به وجود اومدن حس لذت نبردن من از بازی سهم زیادی داره:|

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
منم بازیرو شروع کردم نمیدوتم چرا هیچ هیجانی نداشت بازی واسم گیم پلی خیلی خوب و روونه و ایرادای دمو هم کامل رفع شده گرافیک ونورپردازی بهتر شده و کلا بازی خیلی خوبه اما یجورایی بوی کهنگی میده بازی و بعد چند دست بازی کردن احساس میکنی اون جذابیت تسخه های قبلیرو نداره شایدم دیدن گیم پلی نسخه های نسل بعد بازی باعث شده اینجور به نظر بیاد اما در کل بازی واقعا خوبه و همرو راضی میکنه درسته مثل نسخه های قبلی این نسل انقلابی نیست اما تکامل فیفا تو این نسله
احساس میکنم این GTA V تو به وجود اومدن حس لذت نبردن من از بازی سهم زیادی داره:|

چرا فکر میکنید نسخه نسل بعدی از نظر گیم پلی خیلی فرق داره!!! یکم ویدئو هاش رو بیشتر نگاه کنید

این دوتا برای نمایشگاه TGS هستش، One و PS4
https://www.youtube.com/watch?v=J40K3vTkp50
https://www.youtube.com/watch?v=5w66nMJ4yrM

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
واقعا تو لایو این فوتبال یه چیز دیگه س انگار ...
من 9 تا بازی کردم همرو بردم 1 مساوی دادم ولی اصلا و ابدا توی بازی هیچ تنوع تاکتیکی نمیشه داشت ... و بازی کاملا گوشه های زمین دنبال میشه توسط همه... از دم
راستش این چیزی نبود که منتظرش بودم.. جوری که برادرم کنارم بود میگفت تو داری میبری لذت نمیبری ببین اونیکه میبازه چی میکشه ...
راست میگفت سراسر بازی با اینکه میبردم از بازیم لذت نمیبردم واقعا... یعنی اونکاریکه میخوام با توپ بکنم تو زمین نمیتونم ... نمیدونم چجوری بیانش کنم
وقتی افلاین بازی میکنید یه چیز دیگس و خیلی نمیشه ایراد گرفت اما تو مود انلاین واقعا کنده... این مشکل وقتی عذاب اورتر میشه که پینگ هم بره بالا و شدیدا رو مغز و اعصابه
دیگه رونالدو و مسی و ... که باید بچرخن یه کم ... انگار به پای همه وزنه بستن
یه مورد دیگه که شدیدا مغز و نابود میکنه اینه که بازیکنا خودشون نقش توپ جم کن رو دارن بعضی وقتها مثل احمق ها تا وسط زمین دنبال توپ میان بر میگردن و شما مجبوری این صحنه رو ببینی اونم مثلا وقتی عقب افتادید
فکر میکنم مود انلاین کاملا نیاز به بازنگری داره و یه اپدیت اساسی میخواد
امیدوارم این نسخرو رها نکنن ...ما خیلی منتظر بودیم

آخرین ویرایش:

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
انقدر رو نسخه ها سخت گیری نکنید مال من complex نیست و دارم لایو میزنم هیچ مشکلی هم نداره از
فروشگاه هفت سنگ
گرفتم
واقعا تو لایو این فوتبال یه چیز دیگه س انگار ...
من 9 تا بازی کردم همرو بردم 1 مساوی دادم ولی اصلا و ابدا توی بازی هیچ تنوع تاکتیکی نمیشه داشت ... و بازی کاملا گوشه های زمین دنبال میشه توسط همه... از دم
راستش این چیزی نبود که منتظرش بودم.. جوری که برادرم کنارم بود میگفت تو داری میبری لذت نمیبری ببین اونیکه میبازه چی میکشه ...
راست میگفت سراسر بازی با اینکه میبردم از بازیم لذت نمیبردم واقعا... یعنی اونکاریکه میخوام با توپ بکنم تو زمین نمیتونم ... نمیدونم چجوری بیانش کنم
وقتی افلاین بازی میکنید یه چیز دیگس و خیلی نمیشه ایراد گرفت اما تو مود انلاین واقعا کنده... این مشکل وقتی عذاب اورتر میشه که پینگ هم بره بالا و شدیدا رو مغز و اعصابه
دیگه رونالدو و مسی و ... که باید بچرخن یه کم ... انگار به پای همه وزنه بستن
یه مورد دیگه که شدیدا مغز و نابود میکنه اینه که بازیکنا خودشون نقش توپ جم کن رو دارن بعضی وقتها مثل احمق ها تا وسط زمین دنبال توپ میان بر میگردن و شما مجبوری این صحنه رو ببینی اونم مثلا وقتی عقب افتادید
فکر میکنم مود انلاین کاملا نیاز به بازنگری داره و یه اپدیت اساسی میخواد
امیدوارم این نسخرو رها نکنن ...ما خیلی منتظر بودیم

شما الان تو ps3 بازی میکنی یا تو ایکس باکس چون گفتی داری لایو بازی میکنی چطور قبل ریلیز بن نشدی :D

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
شما الان تو ps3 بازی میکنی یا تو ایکس باکس چون گفتی داری لایو بازی میکنی چطور قبل ریلیز بن نشدی :D
این برای منم سواله

- - -ویرایش - - -

شایعه شده ک نسخه complex هم نوک شده ولی هنوز ک خبری تو سایت abgx نیس امیدوارم فقط و فقط شاییعه باشه:(

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
انقدر رو نسخه ها سخت گیری نکنید مال من complex نیست و دارم لایو میزنم هیچ مشکلی هم نداره از
فروشگاه هفت سنگ
گرفتمواقعا تو لایو این فوتبال یه چیز دیگه س انگار ... من 9 تا بازی کردم همرو بردم 1 مساوی دادم ولی اصلا و ابدا توی بازی هیچ تنوع تاکتیکی نمیشه داشت ... و بازی کاملا گوشه های زمین دنبال میشه توسط همه... از دمراستش این چیزی نبود که منتظرش بودم.. جوری که برادرم کنارم بود میگفت تو داری میبری لذت نمیبری ببین اونیکه میبازه چی میکشه ...راست میگفت سراسر بازی با اینکه میبردم از بازیم لذت نمیبردم واقعا... یعنی اونکاریکه میخوام با توپ بکنم تو زمین نمیتونم ... نمیدونم چجوری بیانش کنموقتی افلاین بازی میکنید یه چیز دیگس و خیلی نمیشه ایراد گرفت اما تو مود انلاین واقعا کنده... این مشکل وقتی عذاب اورتر میشه که پینگ هم بره بالا و شدیدا رو مغز و اعصابه دیگه رونالدو و مسی و ... که باید بچرخن یه کم ... انگار به پای همه وزنه بستن یه مورد دیگه که شدیدا مغز و نابود میکنه اینه که بازیکنا خودشون نقش توپ جم کن رو دارن بعضی وقتها مثل احمق ها تا وسط زمین دنبال توپ میان بر میگردن و شما مجبوری این صحنه رو ببینی اونم مثلا وقتی عقب افتادیدفکر میکنم مود انلاین کاملا نیاز به بازنگری داره و یه اپدیت اساسی میخواد امیدوارم این نسخرو رها نکنن ...ما خیلی منتظر بودیم
داداش من تا به حال تجربه انلاین نداشتم نمیدونم.اما شما که افلاین بازی میکنی با داداشت مثلا همین مشکلات انلاین دارید؟نمیدونم برایه منکه خیلی فرق داره براحتی میتونم بازی سازی کنم بیشتر حرکتمم از عمقه مواقع چرخش بازیکن هم از دکمه استپ استفاده میکنم با بازیکنایه تکنکیم مثله ریبری روبن کروس راحتم تنها نکته برایه من اولیش شوتایه کاتداره که بیشترش گل میشه برایه p3sکه اپدیت ۲۱مگی امد بدانلودید مشکلش حل میشه نمیدونم برایه ۳۶۰ هم امده یا نه .مورد دوم تو بیشتر بازیا سوار که بودم مثلا با برادرم که بازی میکنم نیمه اول کولاک میکنم۳تا۴ گل میزنم پرس میکنم طوریکه نیمه اول یه شوط به سمت دروازه هم براش صبط نمیشه اما نیمه دوم مخصوصا از دقیقه۷۰به بعد تیمم وا میده خیلی از بازیا مساوی شد حتی پایان بازی شوتاش که نیمه اول صفر بود پایانه بازی امارش از منم بیشتر میشه

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام
تشکر از EA :d
بازی عالی شده و هرچی تعریف کنیم کمه واقعا از هر جهت این بازی بی نظیره!
وارد جزئیات نشم و خلاصه بگم اومدم در مورد اینتر صحبت کنم.. طرفدارای تیم بخونن.
اول در مورد تیم و بازیکنانش بعد از چند بازی که انجام دادم صحبت کنم:
خب همونطور که میدونید در مورد قدرت بازیکنان تو فیفا نباید به Overall نگاه کرد.. اگه فیفا 13 بازی کرده باشید میدونید توی بازی یکی مثل والدز اورال 84 داره اما افتضاحه! از اون طرف یکی که سرعت بالایی داره مسی رو میزاره تو جیبش :d
حالا در مورد اینتر:
بعضی بازیکنان خوب شدن و حتی تو بازی بهتر از واقعیت هستند!
بعضی ها مثل واقعیت
و بعضی ها ضعیف تر از واقعیت بازی میکنند.
در مورد اینتر متاسفانه مورد سوم بیشتر مشاهده میشه.. اما در کل تیم بسیار خوب هستش.

خب بریم سراغ تک تک بازیکنان اینتر:

اول از همه سمیر هاندانوییچ که با اورال 84 توی دروازه است. خب اگه به اورال نگاه کنیم شاید از دید بعضی ها 84 که برابر با مارکتی و ... هستش برای هندا کم باشه اما عکس العمل هاش تو بازی بسیار خوب و قابل قبوله.. همچنین قدرت Reactions 84 که براش گذاشتن تو بعضی موارد بهتر از واقعیتش کار میکنه که خب جای تعجب هم نداره :d

رانوکیا: ضعیفتر از واقعیت!

کامپانیارو: برابر با واقعیت

ژوان: برابر.

ژاناتان: بسیار بسیار ضعیف ساخته شده که حتی ارزش نیمکت نشینی رو هم نداره! پس خیلی ضعیفتر از واقعیت.

ناگاتومو: باز هم ضعیفتر از واقعیت.. تقریبا" توی بازی به هیچ دردی نمیخوره.. نه تدافعی نه تهاجمی..

کواچیچ: عین واقعیت.. با تشکر از فیفا.

گوارین: کمی ضعیف و ناکارآمد.. اما در کل خوب.. اما باز هم ضعیف تر از واقیعت!

ریکی آلوارز: تو چند تا پست دیدم در موردش بحث شده بود.. همونطور که دوستان گفتند داخل بازی اورالش 77 هست اما بسیار بسیار خوب بازی میکنه و تاثیر گذار! حفظ توپش فوق العاده قوی هست و کمتر بازیکنی میتونه توپش رو بزنه! در کل مثل واقعیت..

پالاسیو: کمی ضعیفتر از واقیعت

میلیتو: خوب و شاید بعتر از واقعیت..

ایکاردی: مثل واقعیت.

بلفودیل: بهتر از واقعیت.

در یک کلمه بگم فیفا 14 فوق العادست! اما اینترش نه :d

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
سلام
تشکر از EA :d
بازی عالی شده و هرچی تعریف کنیم کمه واقعا از هر جهت این بازی بی نظیره!
وارد جزئیات نشم و خلاصه بگم اومدم در مورد اینتر صحبت کنم.. طرفدارای تیم بخونن.
اول در مورد تیم و بازیکنانش بعد از چند بازی که انجام دادم صحبت کنم:
خب همونطور که میدونید در مورد قدرت بازیکنان تو فیفا نباید به Overall نگاه کرد.. اگه فیفا 13 بازی کرده باشید میدونید توی بازی یکی مثل والدز اورال 84 داره اما افتضاحه! از اون طرف یکی که سرعت بالایی داره مسی رو میزاره تو جیبش :d
حالا در مورد اینتر:
بعضی بازیکنان خوب شدن و حتی تو بازی بهتر از واقعیت هستند!
بعضی ها مثل واقعیت
و بعضی ها ضعیف تر از واقعیت بازی میکنند.
در مورد اینتر متاسفانه مورد سوم بیشتر مشاهده میشه.. اما در کل تیم بسیار خوب هستش.

خب بریم سراغ تک تک بازیکنان اینتر:

اول از همه سمیر هاندانوییچ که با اورال 84 توی دروازه است. خب اگه به اورال نگاه کنیم شاید از دید بعضی ها 84 که برابر با مارکتی و ... هستش برای هندا کم باشه اما عکس العمل هاش تو بازی بسیار خوب و قابل قبوله.. همچنین قدرت Reactions 84 که براش گذاشتن تو بعضی موارد بهتر از واقعیتش کار میکنه که خب جای تعجب هم نداره :d

رانوکیا: ضعیفتر از واقعیت!

کامپانیارو: برابر با واقعیت

ژوان: برابر.

ژاناتان: بسیار بسیار ضعیف ساخته شده که حتی ارزش نیمکت نشینی رو هم نداره! پس خیلی ضعیفتر از واقعیت.

ناگاتومو: باز هم ضعیفتر از واقعیت.. تقریبا" توی بازی به هیچ دردی نمیخوره.. نه تدافعی نه تهاجمی..

کواچیچ: عین واقعیت.. با تشکر از فیفا.

گوارین: کمی ضعیف و ناکارآمد.. اما در کل خوب.. اما باز هم ضعیف تر از واقیعت!

ریکی آلوارز: تو چند تا پست دیدم در موردش بحث شده بود.. همونطور که دوستان گفتند داخل بازی اورالش 77 هست اما بسیار بسیار خوب بازی میکنه و تاثیر گذار! حفظ توپش فوق العاده قوی هست و کمتر بازیکنی میتونه توپش رو بزنه! در کل مثل واقعیت..

پالاسیو: کمی ضعیفتر از واقیعت

میلیتو: خوب و شاید بعتر از واقعیت..

ایکاردی: مثل واقعیت.

بلفودیل: بهتر از واقعیت.

در یک کلمه بگم فیفا 14 فوق العادست! اما اینترش نه :d

عزیز شما که انقد خوب صحبت میکنی در مورد تیم منم صحبت کن real madrid چون مقایست برام جالب بود

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من نمیدونم چه مشکلی وجود داره :
بازیهایی که تو شب برگزار میشه , توش رنگ استوک های بازیکنا کدر نشون میده , مثلا استوک های سفید , توسی میشن !!!!!!!!!!!!!!!
بقیه استوک ها هم کدر میشن رنگشون .....
ولی تو روز که بازی برگزار میشه حالته طبیعی دارن استوکا
نمیدونم این مشکل واسه منه ؟ یا واسه کسای دیگه هم اینجوریه ؟!
جریان چیه ؟!!!!!!:-/

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من نمیدونم چه مشکلی وجود داره :
بازیهایی که تو شب برگزار میشه , توش رنگ استوک های بازیکنا کدر نشون میده , مثلا استوک های سفید , توسی میشن !!!!!!!!!!!!!!!
بقیه استوک ها هم کدر میشن رنگشون .....
ولی تو روز که بازی برگزار میشه حالته طبیعی دارن استوکا
نمیدونم این مشکل واسه منه ؟ یا واسه کسای دیگه هم اینجوریه ؟!
جریان چیه ؟!!!!!!:-/

داداش گرافیک و نورپردازیه ورزشگاه تو شب مثه نسخه های قبلی بده؟

کیفیت چمن تو شب چجوریاس؟

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
بعد از بازی کردن اولین بازی این نسل که فیفا۰۸ بود بر روی کنسول ۳۶۰ واقعا از فوتبال لذت بردم. برای اولین بار نوآوری های بود که ادم رو ساعت ها پای کنسول میخکوب میکرد. از پاس بیرون پا و پشت پا. از پاسهای زیاد و حرکات تو عمق٬ از شوت وفلان و فلان٬ خلاصه ۰۸ در مقایسه با پس و فیفای کامپیوتر چیز دیگری بود.
بازی روان٬ حرکات زیبا٬ انمیشن های جالب٬ گیم پلی چشم نواز همه و همه فیفا رو به بهترین بازی ورزشی تبدیل کردند.
از فیفا۰۸ که در کنار افلاین و کریر انلاین هم بازی کردم تا فیفا۱۴.
خوب برسیم سر اینکه چه بلایی سر فیفا۱۴ اومده. بعد از ۶ فیفای عالی و خوب بلاخره شاهد بازی هستیم که به قول دوستمون فقط باید از گوشه ها حمله کرد و فقط سانتر کرد. یک و دو کرد و تا یکی فرار کرد پاس پشت دفاع انداخت.
نکات منفی:
۱: به شدت کند شدن بازی که به روان بودن اون صدمه زده و از مزه بازی کاسته است.
۲: سرعت پاسها که حتی اگر بار قدرت رو هم تا اخر پر کنی باز جوری پاس میده که انگار عمه بنده پاس رو داده. قدرت پاس به حدی نیست که حتی تا وسط زمین برسه.
۳: بازی به شدت درگیرانه و درهم برهم شده. میخواستن بیان مشکل فرارهای تخیلی رو درست کنن بازی رو به گند کشیدن.
۴: در بازی صحنه های تخیلی به شدت زیاد شده. مثلا توی ۱۵ بازی که من انجام دادم چندین بار با دروازه بان به بازیکنم با دست پاس دادم توپ که به بازیکن خورد مثل اینکه به دیوار خورده ازش دور شد و به حریف رسید.
۵: دور زدن بازیکن ها دقیق مثل پس شده. انگار تریلی میخواد دور بزنه٬ به شدت رو مخه.
۶: توپ بیش از حد سنگین هستش. انگار یه عده کودک بازی میکنن که نه پاسشون قدرت کافی داره نه شوت.

بدون شک پیشرفت های هم نموده که باید بکنه. روند صنعت بازی این هست که باید نقص ها کمتر و کمتر بشه. اما بدون رقیب موندن فیفا باعث شده گند بزنه به همه چی
باز هم میگم از ۱۵ بازی که کردم جز ۲ شکست همه رو بردم. اما دریغ از اینکه از بردن و گل زدن و بازی کردن لذت ببرم. انگار چیزی راه گلومو بسته و نفس نمیتونم بکشم از بس بازی کند و بسته و بی حاله.
اینجور که معلومه نسل بعد هم چندان تفاوتی نداره٬ انگار باید منتظر ۱۵ ایکس باکس وان موند. خاک تو سر کونامی که جربزه ساخت یه فوتبال قابل قبول رو هم نداره.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خب دوستان این پست من فقط جنبه اطلاع رسانی داره ...
از فروشگاه اینترنتی هفت سنگ خرید نکنید که مال من کم کم داره ایراداش پیدا میشه
1- قطع شدن صدای تماشاگرا
2- هنگ کردن کنسول هر 20 دقیقه
3- محو شدن رادار بازی اسامی بازیکنان تایم بازی و نتیجه در حین بازی
4- گرم کردن بازیکن ها وسط زمین بعد از پایان بازی :d یعنی نیم ساعت داشتم میخندیدم سر این موضوع

- - -ویرایش - - -

این برای منم سواله
شایعه شده ک نسخه complex هم نوک شده ولی هنوز ک خبری تو سایت abgx نیس امیدوارم فقط و فقط شاییعه باشه:(

بن که نشدم اما نسخه ای که من گرفتم اون ایرادات رو داشت ...
رو ps3 هم دارم یه اپدیت 22 مگ داشت اما رو 360 یه اپدیت 4 مگ
فعلا دست نگه دارید بهتره تا مثل من 20 ت به باد بدید 10 بازی 10 پیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر