FIFA 14 | Xbox 360

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
خوب اون که پچ محسوب نمیشه:D در ضمن استیلف اینارو که مایکرو حذف کرده! فقط ssv2 و اینجور چیزا موندن که مهمن و برنر مکس

استاد من الان complex برنر مکس و بخرم حله؟؟ نیازی نیز صبر کنم تا پچ لایو abgx360 برای امن بودن بیاد؟ اگه لازم نیس همین الان بگیرم بیام

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بچه ها چن تا سوال من برنر مکس خریدم دیشب...اولا که در حین بازی حی لک میزنه انگار خط داره دیسک ولی خط نداره دوم وقتی میخوام کپی کنم تو هارد 20 دقیقه میگزره همون 0% میمونه ولی دیسک داره میچرخه...به لایوم وصل شدم اپدیتو گرفتم مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟راستی بچه ها استو کای بازی کنام اپدیت نیستااااااااااااااا :((((((مثل رونالدو نیمار و ....اپدیتم کردم ولی استوکاشون همون بود
دیسک بد رایت شده ببر عوضش کن
استاد من الان complex برنر مکس و بخرم حله؟؟ نیازی نیز صبر کنم تا پچ لایو abgx360 برای امن بودن بیاد؟ اگه لازم نیس همین الان بگیرم بیام
آره خیالت راحت باشه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا خداییش این رو جواب بدید که اگه ما بخوایم تعویض کنیم دیر بشه پس نمیگیره :( خواهشا کمک کنین!:)
آقا کلا فرقای این 2 تا نسخه با هم چیه؟؟
من که دیروز گرفتم.
جز آپدیت نقل و انتقالات همه چیش خوبه!.
حالا اگه فرق دیگه ای هم هست بهم بگید.آپدیت اسکوذ میکنم درست میشه که!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
خوب من هم مثل xbox360 gamer یکی تیم خودم یووه و تیم این دوست عزیز رئالیمون رو تحلیل میکنم :

بوفون : کاملا شبیه واقعیت.بعضی وقتا کند عمل میکنه که کاملا به خاطر سن طبیعیه ولی خوب بازیم عالی هست.!
بارزالی : کاملا شبیه واقعیت
بونوچی : بسیار بسیار بسیار ضعیف تر از واقعیت. پاس های تو عمق و دقت پاساش افتضاحه در حالی که تا اینجای کار 3 تا پاس گل داده!!!!!.
کیلینی و اگبونا : کمی ضعیف تر از واقعیت ولی شاید هم مثل واقعیت.
آساموا : برابر با واقعیت
لیختشتاینر : بسیار ضعیف تر از واقعیت.(حداقل 81_2 باید میدادن بهش!)
پیرلو : کاملا برابر با واقعیت .عااااااااااالییییییییییی عالیییییییییی
ویدال :کمی ضعیف تر از واقعیت : با دیدن این ویدال شما عملا ازش به عنوان یه هافبک دفاعی فقط میتونین استفاده کنین.یه هافبک دفاعی دونده که حتی کارای دفاعیش هم ضعیفه در حالی که ویدال 4 گل زده تا اینجای فصل!!!!!!!!!! و به نظرم حد اقل 86_87 باید میدادن بهش.
مارکیزیو : برابر با واقعیت شاید هم بهتر!
توز : عالییییییییی کاملا برابر با واقعیت
یورنته : برابر با واقعیت
ووچینیچ خیلی بهتر از واقعیت :)))))))))
کوا : برابر با واقعیت. کاسرس یه کم ضعیف تر از واقعیت
پوگبا : بسیاررررررررررررر بسیارررررررررر بسیاررررررررر ضعیف تر از واقعیت.با دیدن آورآل 79 برای پوگبا شوکه شدم!. پوگبایی که این فصل کاندید پسر طلایی فوتبال جهان هست تو این بازی عملا بی استفاده است و نه از تکنیک خارق العاده و شوتای فوق العاده اش نمیشه استفاده کرد....انتظار میرفت بعد از کسب مقام بهترین بازیکن زیر 20 سال جهان از یکی مثل ایارامندی که 80 هست خیلی خیلی بهتر بهش بدن...به نظر من 83 یا 84 حقش بود با تکنیک حداقل 4 ستاره!
.
.
.
رئال :
کاسیاس و دیگو لوپز جفتشون عالی (لوپز پیشنهاد میشه :)) )
کراواخال : برابر با واقعیت و خوب.
پپه و راموس و مارسلو برابر با واقعیت
آلونسو برابر با واقعیت
مودریچ کمی از واقعیت ضعیف تر.
دیماریا برابر با واقعیت.
کریس که حرف نداره.
بنزما قوی تر از واقعیت !
بیل با وجود اسکیل خوبش اما استفاده ای در بازی نداره!
کاسیمیرو رو هم خیلی خوب دادن.
ایارامندی : خیلی خیلی قوی تر از واقعیت
.
.
در کل تیم پیشنهادی من به شما پاریس سن ژرمن و در وهله بعد بارسلونا(البته اگه با تکنیک میونه خوبی دارین :) )
و اینکه نویر و چک به شدت ضعیف تر از نسخه قبل شدن!

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
در کل تیم پیشنهادی من به شما پاریس سن ژرمن و در وهله بعد بارسلونا(البته اگه با تکنیک میونه خوبی دارین :) )
و اینکه نویر و چک به شدت ضعیف تر از نسخه قبل شدن!
چک که تو نسخه قبل اورالش 84 بود . مگه حالا نشده 85 ؟!

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
خوب منم تا به لایو وصل شدم بعد اپدیت این صفحه ها باز شد که عکساشو میزارم
09306541892794895685.jpg
[/URL][/IMG]
16896514119648702274.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان تو كرير مود كه ميرم قسمت ترنسفرز و گلوبال اسكات اصلا ديگه اورال بازيكنا رو نشون نميده
مثلا تو سرچ بازيكن اورال نداره ادم نميفهمه اورالشون چقده، خيلي بده
مال شمام اينجوريه؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
میلاد جان چ نسخه ای هست برنر گرفتی؟؟ پچ و هیچی نمیخواد راحت ب لایو وصل میشه؟ آپدیت رو بزنی حله؟

من نسخه ای که گرفتم 100% بود به قول این دوستمون holder بهم گفت خیالت راحت منم دلو زدم به دریا وصل شدم به لایو تا رفتم تو بازی یه اپدیت 4 مگا بایت داد دانلود شد اپدیت شد رفت تو بازی راحت بدون هیچ مشکلی حالا کی بن میشیم خدا میدونه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر