FIFA 14 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter bigbox
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من بعد از گندی که PES 2014 زد دوباره فیفا باز شدم
باید بگم که این بازی عالیه خیلی تغییرات زیادی داشته و همون طور که دوستان گفتند اینطوری نیست که توپ دستت بیاد و بخوای با Sprint از همه رد شی و بزنی تو گل.
واقعا عالی شده

بازی امسال سخت تر شده نسبت به سال های قبل ولی یه تفاوتی داره امسال دیگه تیم های ضعیف تیکی تاکا بازی نمیکنن و کلا بازی از لحاظ هوش مصنوعی در کل عالیه و هر تیمی شکل خودش بازی میکنه مشکل دوستان با حمل توپ و استپ و از این جور چیزا هم مشکل از بازی نیست . کلا همه عادت کردن در هر حالتی دکمه سرعت رو داشته باشن و در سال های قبل کلا این طور بود ولی امسال بازیکن ها در دریافت اول توپ و حمل توپ خیلی با هم فرق دارن و باید با هر کسی مثل خودش بازی کرد و با بازیکنانی مثل ژاوی ، و از این قبیل بازیکن ها باید ایستا بازی کرد و توپ رو پخش کرد و مثلا من در بایرن با شواینی بیشتر توپ پخش میکنم و یا شوت زنی میکنم و دریبل زدن و کار های تکنیکی و سرعتی رو میدم دست روبن ،ریبری و با بازیکنانی مثل مولر هم میتونم در دریبل های سرعتی بلند مدت روش حساب باز کنم و خیلی چیزای دیگه که تمومی نداره . مشکل از شماها هستش که میخواین با هرکسی دریبل برنین با هرکسی خوب توپ رو استپ کنین و...........

فقط با دورتمند بازی کنین و توپ های هوایی که برای لوادونسکی فرستاده میشه رو فقط تماشا کنین که چقدر این بازیکن در کنترل توپ عالیه یا بازیکنی مثل فن پرسی ..........کلا فیفا 14 واقعا از لحاظ گیم پلی و هوش مصنوعی عالیه خصوصا بعد از دانلود آپدیت دومی .............

کاملا با نظرتون موافقم ... متاسفانه یه جو بدی علیه FIFA14 بوجود اومده و دلیلش به نظر فقط FIFA13 هستش ...

اگر یادتون باشه تا نسخه 12 بازی یه روند متعادل و مناسب پیش گرفته بود اما از 13 به طور عجیبی سرعت بازی بالا رفت و بازی بشدت حالت ارکید گونه پیدا کرد و تاثیر منفی که این مشکل روی بازی گذاشت این بود که خیلی از فیفابازها به این سبک گیم پلی عادت کردن و الان که FIFA14 عرضه شده و در خیلی از زمینه ها به واقعیت نزدیک شده متاسفانه خیلی از دوستان بر اساس بینش اشتباهی که از FIFA13 دارن میان با گیم پلی متفاوت 14 برخورد میکنن ...

مطمئن باشید اگر بعد از نسخه 12 یه بازی با گیم FIFA14 میومد الان این اعتراض ها بوجود نمیومد اما اون نسخه 13 و گیم پلی متفاوت و سرعتیش تاثیر منفیش گذاشت ... اما در هر صورت خوشحالم که خیلی ها مثل شما هنوز هستن که این مسائل در نظر میگیرن

کاملا با نظرتون موافقم ... متاسفانه یه جو بدی علیه FIFA14 بوجود اومده و دلیلش به نظر فقط FIFA13 هستش ...

اگر یادتون باشه تا نسخه 12 بازی یه روند متعادل و مناسب پیش گرفته بود اما از 13 به طور عجیبی سرعت بازی بالا رفت و بازی بشدت حالت ارکید گونه پیدا کرد و تاثیر منفی که این مشکل روی بازی گذاشت این بود که خیلی از فیفابازها به این سبک گیم پلی عادت کردن و الان که FIFA14 عرضه شده و در خیلی از زمینه ها به واقعیت نزدیک شده متاسفانه خیلی از دوستان بر اساس بینش اشتباهی که از FIFA13 دارن میان با گیم پلی متفاوت 14 برخورد میکنن ...

مطمئن باشید اگر بعد از نسخه 12 یه بازی با گیم FIFA14 میومد الان این اعتراض ها بوجود نمیومد اما اون نسخه 13 و گیم پلی متفاوت و سرعتیش تاثیر منفیش گذاشت ... اما در هر صورت خوشحالم که خیلی ها مثل شما هنوز هستن که این مسائل در نظر میگیرن

تا حدودی حرفت درسته

بازی سخت شده دوستان حال نمیکنن:d

اگر میخواید تفاوت بین سرعت بازی و همینطور طبیعی شدن 14 رو بهتر درک کنید اول یه دست فیفا 14 بازی کنید بعد 13 رو هم امتحان کنید.
تازه میفهمی جو کدوم بازی به واقعیت نزدیکتر هستش;)

به هيچوقت سخت نشده
بلكه بنظرم شباهتش به فوتبال واقعي بيشتر شده
دوستان بازي كنين تا گيم پلي بازي دستتون بياد
من شخصا انقدر نسخه دمو رو بازي كردم كه وقتي اصلي اومد مشكلي نداشتم باهاش
بچه ها گيمر تگ من اينه
reaa eslami
خوشحال ميشم اددم كنين با هم دست و پنجه نرم كنيم
:d

آخرین ویرایش:
دوستان کسی اینجا هنوز تو بازی دستگاش فریز می کنه ؟! مگه این آپدیتی که داد یکی از مورداش همین فریز نبود ؟ من که از قبل بیشتر فریز می کنه.
این داوریش هم خیلی به واقعیت نزدیک شده. دروازه بان را دریبل کردم با کل هیکلش زده زیر جفت پاهام، بعد داور انگار نه انگار. کلا با پنالتی گرفتن مشکل داره. بعد یه جاهایی دیگه پشت محوطه یه خطاهایی می گیره اصلا معلوم نیست کی به کی خورده خطا گرفته.

یه خواهش هم از دوستان داشتم. دوستانی که آنلاین بازی می کنن ( سیزن ) و دیویژن های بالا هستند، خواهشا تو دفاع کردن یه آموزشی، راهنمایی بکنن ببینیم چجوری باید دفاع کرد. من هر مدلی که بلد بودم امتحان کردم متاسفانه جواب نداد.بازیکنم را جلوی پاسهای حریف قرار میدم که پاس را قطع کنه ولی چون بازی خیلی به واقعیت نزدیک شده بازیکنم یا توپ از لای پاهاش رد می شه یا از 20 سانتیمتریش و هیچ عکس العملی نشون نمیده.

با کله انتقادهاى که از بازى مىشه شدیدا مخالفم .بدون شک بهترىن نسخه فىفا هست هوش مصنوعى غوغا کرده گىم پلى عالى گرافیک عالى ىه گىمر اگه مىخواد. لذت هىجان رو بفهمه نباید این نسخه فىفا رو از دست بده.

دوستان کسی اینجا هنوز تو بازی دستگاش فریز می کنه ؟! مگه این آپدیتی که داد یکی از مورداش همین فریز نبود ؟ من که از قبل بیشتر فریز می کنه.
این داوریش هم خیلی به واقعیت نزدیک شده. دروازه بان را دریبل کردم با کل هیکلش زده زیر جفت پاهام، بعد داور انگار نه انگار. کلا با پنالتی گرفتن مشکل داره. بعد یه جاهایی دیگه پشت محوطه یه خطاهایی می گیره اصلا معلوم نیست کی به کی خورده خطا گرفته.

یه خواهش هم از دوستان داشتم. دوستانی که آنلاین بازی می کنن ( سیزن ) و دیویژن های بالا هستند، خواهشا تو دفاع کردن یه آموزشی، راهنمایی بکنن ببینیم چجوری باید دفاع کرد. من هر مدلی که بلد بودم امتحان کردم متاسفانه جواب نداد.بازیکنم را جلوی پاسهای حریف قرار میدم که پاس را قطع کنه ولی چون بازی خیلی به واقعیت نزدیک شده بازیکنم یا توپ از لای پاهاش رد می شه یا از 20 سانتیمتریش و هیچ عکس العملی نشون نمیده.

داوری رو اومدن طبیعی کنن زدن Rیدن توش ، یا با یه آپدیت درستش میکنن یا بیخیالش میشن

من خودم اکثرا سیزن بازی میکنم 13 دیویژن 1 بودم این یکی هم به امید خدا تلاشمونو میکنیم برسیم به دیویژن 1 :d
البته خیلیا حتی تو همین تاپیک هستن که خیلی بیشتر از من در مورد بازی اطلاعات دارن اما من خودم روی سانتر ها تا جایی که میشه سعی میکنم نذارم حریف سانتر کنه یا تو محوطه خوب جاگیری کنم و توی دفع توپ دقت کنم . در مورد اینکه توپ از بغل بازیکن رد میشه و عکس العملی نشون نمیده منظورت رو نفهمیدم .
در مورد بازیکن های تکنیکی هم خیلی وقتا با rb + a میشه بستشون که اینجوری دو تا بازیکن برای پرس کردنش میرن ولی خب همه جا هم نمیشه ازش استفاده کرد چون فضای خالی به وجود میاد .
روی پاس های عمقی هم خیلی وقتا با اینکه مدافع جا میمونه روی وقفه ای که مهاجم واسه استپ میکنه میشه بهش رسید یا با b براش مزاحمت ایجاد کرد .

منم با نظرت موافقم
چون فیفا 14 واقعا کامله از هه لحاظ یه مشکلاتی هست ولی بازی اینقدر خوبه که دیگه این مشکلات تو دید نیست:bighug:
فیفا 13 هم بنظرم خوب بود من خیلی باهاش وقت گذروندم ولی الان که 14 بازی میکنم خیلی فرق میبینم بینشون

ببین منظورم اینه که شما مثلا دست حریف را می خونی که می خواد کجا پاس بده و بازیکنتا تو مسیر پاسش قرار میدی که پاس را قطع کنه ولی بازیکنت هیچ عکس العملی نشون نمیده. تو فیفا 13 وقتی اینکار را می کردی موقعی که حریف پاس را می داد، خود بازیکن پاش را دراز می کرد و ارتباط را قطع می کرد اما تو این نسخه به لطف هوش مصنوعی بالا هیچ کاری نمی کنه. مگر اینکه خیلی خیلی دقیق تو مسیر توپ باشی که بتونه بگیره. نمی دونم حالا شاید یه دکمه ای واسه اینکار گذاشتن من بلد نیستم.
اصولا به دیویژن یک که برسی خیلی بازیکنا قوی می شن، اصلا بهت فرصت نمی دن که بخوای فضا ها را ببندی یا پرس کنی و .. اصلا از این خبرا نیست ، طرف با 4 5 تا پاس متوالی می رسه به دروازت.

خیلی باحاله، یه مدل گل هست،بازی که شروع میشه، پاس اول را که از وسط زمین میدی، بازیکنت پاس دوم را که به عقب میده، بهش میگی فرار کنه بعد اگه به موقع پاس تو عمق را بدی اونطرف با دروازه بان تک به تک میشه. یه بار واسه من این اتفاق افتاد. میختاریان فرار کرد بهش پاس دادم رو خط 18 قدم در حالیکه که دروازه بان اومده بود بیرون که توپ را بگیره با سر زدم تو گل. :d یعنی دقیقا با 3 تا پاس. این کار را تو 13 هم بعضی وقتا می شد کرد ولی احتمالش خیلی خیلی کم بود ولی تو 14 در راستای به واقعیت نزدیک کردن بازی، EA گفته بذار این مدل گل زدن را پررنگ تر کنم چون تو واقعیت زیاد اتفاق میفته!!

سلام.دوستان کسی میدونه این ارچیومنت رو باید چطوری بگیرم!!:-/
From Me To You:Gift A Football Club Catalogue Item To A Friend

باید به لایو وصل باشید و از طریق کاتالوگ یه چیزی برای دوستتون بفرستید که قیمت هدیه فرستاده 50% خریدن اون هست.

دوستان بنظرتون کیفیت نور پردازی در روز یکم بیش از حد قوی نیست ! یازو میره تو سایه انگاری رفته تو تاریکی یا اینکه تو زاویه نور که ب ایسته نیمه صورتش قشنگ تاریک میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or