FIFA 14 | Xbox 360

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
برای حضور لیگ ایران در FIFA15 رای بدهید:

همونطور که نسخه های قبلی فیفا بر طبق نظر سنجی سبب شد که لیگ عربستان به بازی اضافه شود اکنون نوبت ماست که خودی نشان دهیم و باعث شویم که لیگ برتر ایران در بازی FIFA15 وجود داشته باشد. متاسفانه در حال حاضر لیگ ایران در نظر سنجی بسیار عقب افتاده و لیک اوکراین و بعد از آن ترکیه بیشترین رای را دارا می‎باشند. با اطلاع رسانی و تبادل این لینک به حضور لیگ ایران در FIFA15 کمک کنید.
دوستان برای اثر بخشی بیشتر حتما به اقوام و دوستان خارج از کشورتون ، این نظرسنجی را به این دسته از عزیزان اطلاع دهید .

لینک رای: Vote for FIFA 15 Leagues | FIFPlay

گزینه ای که باید انتخاب کنید Iranian League هست بعد که انتخاب کردید روی Vote کلیک کنید تا رای شما ثبت بشه.
--------------------------------------------

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شوت فنیا رندوم شده:D یه موقع شدیدا قویه حتی از شوت عادیم قویتر! یه موقع ها هم شدیدا شله!
چه کاری بود با 13 کردن؟ 13 که شوتاش عالی بود! این الان طوری شده همین پات میخوره به توپ توپ شوت میشه! یه جورایی مصنوعیه!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
چه بازیکنی رو برای ارسنال پیشنهاد میکنید تا بخرم ؟ :D
این جک ویلشر چرا تو این نسخه اینقدر بد بازی میکنه ؟
هرناندز برای وسط فوق العادس !

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی

هرناندز؟ کدوم؟ ژاوی هرناندز(بارسا) یا خاویر هرناندز(منچستر)؟

آقا چرا وقتی درجه سختی بازی رو زیاد می کنی بازی به طور غیر طبیعی سخت میشه ؟؟؟؟ مثلا داشتم بازی می کردم .... فکر کنید تو نبرد تن به تن و فیزیکی نیمار و وین رونی نیمار تونست توپ رو بگیره (من رونی بودم) .....

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام یکی بیاد درباره سیستم نقل ونتقالات توضیح بده چرا سرچ پلیرش اینقدر مزخرف شده بازیکنها رو برحسب اورال نمیاره
کمک کنید

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

ازیل:bighug: :D
من کریر رفتم حواسم نبود زدم تیمای دیفالت :| بعد ازیل رفت,الانم پول نداشتم بخرمش رفت من سیتی :(
چندتا بازیکن فروختم که بتونم ازیل رو بخرم ولی پولش جور نشد,الان بازیکن هم ندارم اوضام خرابه :((

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام

راستش تاپیک 123 صفحه شده و نمیتونم همه رو بخونم , پس اگر مشکلم تکراری بود شرمنده ( البته فکر نکنم باشه )

وقتی career بازی میکنم و بازی ذخیره میشه اونوقت دوتا فایل سیو دارم . یکی مربوط به اتوسیو هست و اون یکی مربوط به سیوی که خودم دستی انجام میدم.

و امام مشکل

مشکل اینجاست که فایل اتوسیو عملا سیو نمیشه و تغییر در اون ایجاد نمیشه. مثلا اگر 5 هفته بازی کنم و بعد بیام بیرون وقتی دوباره شروع به career میکنم دوباره از هفته اول , دوم میاد در صورتیکه که آیکون اتوسیو میاد و عملا باید سیو بشه.

باید حتما career رو دستی سیو کنم و برای شروع هم حتما باید دستی لود کنم .

کسی همچین موردی داشته ؟

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
^^
ربطی به نسخه ها نداره,هر دوشون یه جورن.
من این مشکل رو با ترکیب تیمم داشتم,یه دفه برا خودش همه رو عوض میکرد ,کلا همه چیز تیم رو میریخت بهم :(

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
^^
ربطی به نسخه ها نداره,هر دوشون یه جورن.
من این مشکل رو با ترکیب تیمم داشتم,یه دفه برا خودش همه رو عوض میکرد ,کلا همه چیز تیم رو میریخت بهم :(

فهمیدم مشکل از اتوسیو هست. اتوسیو کار نمیکنه درصورتیکه آیکون اتوسیو میاد و بازی رو ذخیره میکنه. باید دستی ذخیره کنم و دستی لود کنم

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
80 تا بازی تو سیزن کردم 4 تا باختم، فکر کنم دو تا هم بیشتر رو سانتر گل نخوردم. این آپدیته را که کردم از 5 تا بازی 4تاش را باختم. 4 5 تا هم رو سانتر گل خوردم. طرف بلژیک ور میداره یعنی توپ بیاد رو سره بنتکه تمومه. اینا اومدن واسه کسایی که باگ روی سانتر گل خوردن را داشتن، باگ را رفع کردن واسه بقیه که مشکل نداشتن گذاشتن:d. یعنی هوملس و سوبوتیچ شلغم هم نیستن. صحنه آهسته را که می ببینی، هوملس کلش با توپ یه متر فاصله داره! موندم تو کار این EA

داور که شاهکاره یعنی. بازیکنم تک به تک شده طرف توی محوطه از پشت بازیکنم را زده. داور ضربه آزاد گرفته بیرون محوطه، به یارو هم اخطار میده. دیگه قهرمانی هم می فهمید این پنالتی اخراجه، این یارو نفهمید. نمی دونم EA سر کار گذاشته ما رو ! چیه جریانش.

قبل این آپدیته حداقل قبل اینکه بازیکنت به توپ برسه دکمه پاس را که میزدی، تا میرسید تک ضرب می داد. حالا تو خیلی مواقع می بینم دیگه اینکار را نمیکنه. میاد یه استپ مسخره می کنه توپ ازش فاصله می گیره، بعد تا میاد پاس بده حریف توپ را می گیره. یعنی فقط باید تفریحی بازی کرد این فیفا را. حداقل تو سیزن که اینطوریه. دیگه کله گنده فیفا که تو فیفا 13 تا کلی وقت اول بود تو سیزن(M Gotze x یه چیزی تو همین مایه ها بود آیدیش) مونده توش. (اندازه ای که تو این چند هفته تو 14 باخت داده تو کل 13 نداده بود)

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
643
فهمیدم مشکل از اتوسیو هست. اتوسیو کار نمیکنه درصورتیکه آیکون اتوسیو میاد و بازی رو ذخیره میکنه. باید دستی ذخیره کنم و دستی لود کنم

اقا واسه من هم همینطور اتوسیو کار نمیکنه چجوری دستی باید سیو کرد که آپدیت نپره؟

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
اقا واسه من هم همینطور اتوسیو کار نمیکنه چجوری دستی باید سیو کرد که آپدیت نپره؟

تو creer دکمه X رو بزنی میره تو صفحه سیو و میتونی سیو کنی. برای لود هم از منو اول برو تو قسمت career و بعد با آنالوگ راست یکی راست بزن میره رو قسمت career load اونجا خودت دستی لود کن.

البته دیشب یه اتفاق جالب افتاد و اون این بود که اتوسیو کار میکرد !! هم سیو و هم لود !! البته من به یک چیز شک کردم. دیشب که اتوسیو کارکرد من رفتم لیگ انگلیس ولی اون دفعات قبلی که اتوسیو کار نمیکرد لیگ اسپانیا بود.

حالا نمیدونم ربطی داره یا نه. باید امروز چک کنم دوباره

منظور از آپدیت چیه ؟ کدوم آپدیت ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر