FIFA 14 | XBL

سلام؛من تعدادی از دوستان رو add کردم، درخواست دوستی رو تایید کنید غریبه نیستم!!:bighug: پس کجاییدبیایید بازی دیگه؟!!
اگه اتفاق خاصی برام نیفته معمولا از 8شب هستم
mohsen vatanpour

سلام؛من تعدادی از دوستان رو add کردم، درخواست دوستی رو تایید کنید غریبه نیستم!!:bighug: پس کجاییدبیایید بازی دیگه؟!!
اگه اتفاق خاصی برام نیفته معمولا از 8شب هستم
mohsen vatanpour

اكثرا اينجا ميزازن بعد هم بازي نميكنن بعضي ها گلد ندارن بعضي امتحان دارن اصلا يك وضعيتي
تو من رو ادد كن هر شب هستم
Saeidrezay
راستي ديشب همش توپ غيب ميشد واسه شما هم اينطوريه?

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

اكثرا اينجا ميزازن بعد هم بازي نميكنن بعضي ها گلد ندارن بعضي امتحان دارن اصلا يك وضعيتي
تو من رو ادد كن هر شب هستم
Saeidrezay
راستي ديشب همش توپ غيب ميشد واسه شما هم اينطوريه?

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

سلام؛ من که دو روزی میشه ادت کردم رفیق؛ نه این مورد رو نداشتم ولی وقتی تورنومنت شرکت می کنم خیلی تیک داره درصورتی که در سیزن و هد تو هد روونه!!!:-/

سلام؛ من که دو روزی میشه ادت کردم رفیق؛ نه این مورد رو نداشتم ولی وقتی تورنومنت شرکت می کنم خیلی تیک داره درصورتی که در سیزن و هد تو هد روونه!!!:-/
ربطی به نوع بازی نداره مربوط به نت خودت یا طرف هست
بعضی ها برای اینکه شما رو اذیت کنن و بخوان تا leave game کنی این کار ها رو میکنن کلا تو فیفا زیاد کرم میریزن

ربطی به نوع بازی نداره مربوط به نت خودت یا طرف هست
بعضی ها برای اینکه شما رو اذیت کنن و بخوان تا leave game کنی این کار ها رو میکنن کلا تو فیفا زیاد کرم میریزن

جالبه که وسط بازی قطع شده نتیجه به نفع من ثبت شده بعد یارو که هموطن بود و می دونم نصف منم سنش نیست ، مسیج فرستاده و ناسزا می گه !! )xای تف به ذات این بشر دوپا که به خاطر یه بازی همه کار می کنن!!!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or