FIFA 14 Multiplayer

سلام به همه
همونطور که می دونید این بازی 10 روز دیگه میاد
کسانی که بازی رو پیش خرید کردن آیدی Origin خودشون رو بدن اینجا بنویسم

HoseinHarami
qozmyox
LTC-Shahrad
r1ycc
Sarab_mr

اینم در جواب Erfan_021 :

مولتی پلیر خیلی قابلیت داره
اولا اینکه بازی لول بنده شده هست و شما هر بازی می کنی یا هر کاری می کنی XP میگیری و با اون لول ها کار های مختلفی می کنی
مثلا با پول توی بازی که از بازی کردن می تونی بدست بیاری کفش می خری یا لباس یا قابلیت های آنلاین مثل اینکه دروازبانت قوی تر بشه
بعد با اون کفش ها می تونی تو بازی استفاده کنی
مثلا از طریق مود PRO Clubs که شما یک بازیکن می سازی و تقویت می کنی
مود Pro Club اینطوریه که یک بازیکن با مشخصات دلخواه می سازی.بعد توی یک کلوب عضو میشی و مثلا با هم قرار می زارید این ساعت همه آنلاین شید برید بازی.و تیمتون رو قوی می کنید.
توی سایت Orpf.ir که برای Fifa و PES هست تو قسمت فیفا یک بخش برای همین گذاشته که می خوان یک تیم بسازن ایرانی که خارجی ها رو هوتوتو بسابیم به الک :D
مود های زیادی داره به طوری که دفعه اولت باشه بری انلاین مخت هنگ می کنه
Team play
head to head
play as a player
tournmant
Ultimate team
بعد یک چیز مهم !
هر چند روز یک بازی فیفا یک Challenge ایجاد می کنه که آفلاینه
شما انتخاب می کنی سطح بازی رو (آسان-سخت ) که XP های مختلف میده
مثلا الان ساخته شده Beginner 800 میده
semi-pro 900
و همینطور میره بالا
بعد شما یک رتبه داری توی فصل که باید افزایش بده
با بازی های مختلف
از طریق منوی Season
امیدوارم مفید بوده باشه

آخرین ویرایش:

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
سلام
خواهشا هر کسی اطلاع داره سریع کمک کنه:من شاید بخوام cd key بازی رو بخرم چند سوال دارم:
1-به نظر شما بهترین سایت فروش سی دی کی کدوم سایت هست؟
2-میشه کمی در مورد فیفا التیمیت تیم توضیح بدید
3-میشه لینکه تاپیک هایی که در مورد فیفا 14 پی سی هست رو بدین من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم
4-از همه سوال هام مهمتر:رفتم یه نگاهی به سایت های فروش سی دی کی انداختم دیدم فیفا 14 تو خیلی از سایت ها دو مدل ru و eu داره که ru که فکر میکنم ماله روسیه باشه ارزونتره میخواستم بدونم کسی تفاوت این دو نسخه رو میدونه؟
با تشکر از همه دوستان

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
سلام
خواهشا هر کسی اطلاع داره سریع کمک کنه:من شاید بخوام cd key بازی رو بخرم چند سوال دارم:
1-به نظر شما بهترین سایت فروش سی دی کی کدوم سایت هست؟
2-میشه کمی در مورد فیفا التیمیت تیم توضیح بدید
3-میشه لینکه تاپیک هایی که در مورد فیفا 14 پی سی هست رو بدین من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم
4-از همه سوال هام مهمتر:رفتم یه نگاهی به سایت های فروش سی دی کی انداختم دیدم فیفا 14 تو خیلی از سایت ها دو مدل ru و eu داره که ru که فکر میکنم ماله روسیه باشه ارزونتره میخواستم بدونم کسی تفاوت این دو نسخه رو میدونه؟
با تشکر از همه دوستان

جواب داده شد

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

من برای آنلاین بازی کردن فیفا 14 فقط کد اورجینال بازی رو بخرم کافیه؟ دیگه هزینه ایی نداره مثل لایو ایکس باکس که هزینه لایو هم جدا هست؟

ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید برای آنلاین باید چکار کنم؟ اکانت اورجین باید بسازم یا لازم نیست؟

با سپاس فراوان

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
سلام دوستان

من برای آنلاین بازی کردن فیفا 14 فقط کد اورجینال بازی رو بخرم کافیه؟ دیگه هزینه ایی نداره مثل لایو ایکس باکس که هزینه لایو هم جدا هست؟

ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید برای آنلاین باید چکار کنم؟ اکانت اورجین باید بسازم یا لازم نیست؟

با سپاس فراوان

درود
شما روزی که بازی ریلیز میشه کد بازی رو میخرید ، اوریجین رو دانلود میکنید ، ثبت نام میکنید ، کد رو رجیستر میکنید فیفا برای دانلود آماده میشه و میتونید آنلاین بازی کنید. و کنید :D
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر