FIFA 14 و Battle*field 4 برای کنسول‌های نسل بعد تایید شدند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
7id8hmb37v7shtv8nc87.jpg

کمپانی EA در گزارش مالی خود از برنامه‌های آینده خود پرده‌برداشت.

Frank Gibeau ریس استدیو‌های EA اعلام کرد:"
Battle*field بعدی سال آینده عرضه خواهد شد, ما خوشحال می‌شویم که اطلاعاتی از این بازی را بزودی در اختیار شما قرار دهیم.90 روز تا رونمایی از Battle*field بعدی مانده است."
او سال پیش ساخت Battle*field 4 را تایید کرده بود. قبلا نیزEA اعلام کرده بود با پیش خرید Medal of Honor Warfighter از Origin می‌توان به نسخه بتا Battle*field 4 دسترسی پیدا کرد بعدها DICE اعلام کرد نسخه بتا این بازی از شیوه‌های دیگر نیز دردسترس قرار خواهد گرفت.

John S. Riccitiello مدیر عامل EA و کارگردان اجرایی این کمپانی گفت:"
ما درحال سرمایه‌گذاری برروی کنسول‌های نسل بعد هستیم, ما در حال کار برروی نسخه‌های بعدی و همچنین نسخه‌هایی برای کنسول‌های نسل بعد دو فرنچیز بزرگ خود FIFA و Battle*field هستیم بزودی درباره این بازی‌ها تصمیم‌گیری خواهیم کرد و اطلاعاتی در ماه می در اختیار شما قرار می‌دهیم. این 2 عنوان جزء 5 بازی اول هستند. در اوایل نسل قبل ما در عرضه بازی‌های خود برروی PlayStation 3, Xbox 360 و Wii عملکرد ضعیفی داشتیم و با آینده‌نگری سودی که از دست دادیم را دوباره برگرداندیدم.
FIFA 14 برای کنسول‌های این نسل عرضه خواهد شد اما, بروی کنسول‌های نسل بعدی یعنی PS4 و Xbox بعدی نیز خواهند آمد.
مدیر اجرایی کمپانی EA یعنی Peter Moore گفت:
" FIFA 13 با 23٪ افزایش فروش نسبت به FIFA 12 حدود 12 میلیون فروش داشته است و Call of Duty را در اروپا پشت سرگذاشته است. در اروپا FIFA 13 جز اولین بازی فروش این منطقه است نسخه دیجیتالی این بازی با رشد 98٪ نسبت به FIFA 12 حدود 100 میلیون دلار سود نصیب EA کرده است.

Battle*field 3 در کنفرانس GDC ماه می سال 2011 رونمایی شد احتمال می‌رود Battle*field 4 در ماه اپریل رونمایی شود و مارس 2014 عرضه شود. با توجه به این که Battle*field 3 و Medal of Honor ماه اکتبر عرضه شدند.

همچنین EA اعلام کرد بازی third-person shooter استدیو Insomniac یعنی Fuse تا ماه می یعنی بهار نیمه دوم سال 2013 تاخیر خورده است.Insomniac Games سازنده عنوان FPS انحصاری PS3 یعنی Resistance است. نام این بازی Overstrike بود که بعدها به Fuse تغییر پیدا کرد این بازی قرار بود ماه مارس عرضه شود که EA علت تاخیر را زمان برای توسعه بهتر برروی بازی اعلام کرد.

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خب اینجور که معلومه کنسول نسل بعد نهایتا تا پاییز 2013 توی بازاره و خبر خیلی خوبیه!

از تاریخ عرضه سالیانه فیفا میشه فهمید که فقط چند ماه تا نسل بعد فاصله داریم!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
بسي كيف كرديم دلم ميخواد همين امروز PS3 رو بفروشم ولي مگه سوني ميزاره!:dاز يه طرف پول واسه كنسولاي نسل بعد نداريم از طرف ديگه هم نميتونيم كنسول رو بفروشيم چون بازياي انحصاري در راه هستن!

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
خدا رو شكر فهميديم حداقل كه xbox بعدي xbox 720 نيست طبق حرفش !
واقعا تصور فيفا نسل بعد سخته خييييلييي سختتته ، حالي ميده اگه لانچ كنسولا باشه :x

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خب اینجور که معلومه کنسول نسل بعد نهایتا تا پاییز 2013 توی بازاره و خبر خیلی خوبیه!

از تاریخ عرضه سالیانه فیفا میشه فهمید که فقط چند ماه تا نسل بعد فاصله داریم!

:eek: الان شما چطور همچین نتیجه ای گرفتی ؟
توی خبر گفته:
FIFA 14 برای کنسول‌های این نسل عرضه خواهد شد اما, بروی کنسول‌های نسل بعدی یعنی PS4 و Xbox بعدی نیز خواهند آمد.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
:eek: الان شما چطور همچین نتیجه ای گرفتی ؟
توی خبر گفته:

متن ترجمه شده و درکش اینقدر سخت نیست و نمیدونم شما چطور متوجه نشدی!

گفته در حال کار بر روی نسخه بعدی فیفا و بتل هستند و همچنین نسخه هایی برای نسل بعد و فیفا 14 باید سال 2013 عرضه بشه و وقتی میگه برای نسل بعد میاد معنیش همینه که من تو پست قبلیم گفتم....

فیفا همیشه توی پاییز میاد و اگه قرار باشه واسه کنسول نسل بعدی هم بیاد همون موقع میاد یا نهایتا 1-2 ماه دیرتر....:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممكنه مثه فيفا 13 وي يو با تاخير بياد واسه كنسولهاي نسل بعد
ولي در اينكه واسه كنسولهاي اين نسل هم ميزنن هيچ شكي نيست

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
متن ترجمه شده و درکش اینقدر سخت نیست و نمیدونم شما چطور متوجه نشدی!

گفته در حال کار بر روی نسخه بعدی فیفا و بتل هستند و همچنین نسخه هایی برای نسل بعد و فیفا 14 باید سال 2013 عرضه بشه و وقتی میگه برای نسل بعد میاد معنیش همینه که من تو پست قبلیم گفتم....

فیفا همیشه توی پاییز میاد و اگه قرار باشه واسه کنسول نسل بعدی هم بیاد همون موقع میاد یا نهایتا 1-2 ماه دیرتر....:|

مثل اینکه شما متن مطالعه نکردی و درکش برات سخته !
پس لزوما کنسولها همزمان با عرضه این بازیها نمیان !

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
ولي در اينكه واسه كنسولهاي اين نسل هم ميزنن هيچ شكي نيست

مگه کسی هم شک داشت؟! :-/ همین الانش برای کنسول نسل قبل میاد دیگه این نسل پیشکش ...

ولی در اینکه من عمرا بتونم BF4 رو اجرا کنم هیچ شکی نیست :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
طبق شایعاتی که قبلا درز گرده بود BF4 روی کنسول های نسل بعد 60 فریم با رزولوشن 1080 و قابلیت بازی 64 نفر و شاید بیشتر خواهد بود. اصلا تصورشم برام سخته >:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
طبق شایعاتی که قبلا درز گرده بود BF4 روی کنسول های نسل بعد 60 فریم با رزولوشن 1080 و قابلیت بازی 64 نفر و شاید بیشتر خواهد بود. اصلا تصورشم برام سخته >:d
و بالای 80% از قدرت Frostbite 2 هم استفاده خواهد کرد در مقابل 20-30% در BattleFiellld 3 :d!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر