FIFA 14: اطلاعاتی جدید از سیستم هوش بازی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,411
نام
Matthew
FIFA 14: اطلاعاتی جدید از سیستم هوش مصنوعی بازی

fifa-14-2-1024x576.jpg

EA Sports امروز اطلاعات جدیدی را از عنوان شبیه ساز فوتبال خود یعنی FIFA 14 منتشر کرده است که درباره ی سیستم هوش مصنوعی تیمی صحبت می کند.
بازیکنان حرفه ای خواهان وجود تصمیمی گیری های بهتر موقع حمله تیمی هستند. آنها می خواهند تا موقع حمله بتوانند دفاع حریف را سردرگم کنند و به زیبایی گل بزنند.

در این باره شرکت EA Sports گفت: "یکی از به یاد ماندنی ترین اتفاقات جام جهانی 2006، وقتی بود که تیم آرزانتین با دادن 26 پاس متوالی قبل از زدن گل نهایی در برابر تیم های مونتنگرو و صربستان ارائه داده بود.
به طوری که مهاجمان دقیقا از انجام دادن این کار می دانستند."
"در FIFA 14 نیر شما به لطف وجود سیستم هوش مصنوعی تیمی پیشرفته، می توانید با انجام تصمیمات بهتر در دفاع و در حمله مسابقاتی به زیبایی واقعیت ارائه کنید."

این بازی در سال جاری برای PC ،Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
ما هیچی نمی خواییم ! فقط اون مسخره بازیا روی گیم پلی بازی تاثیر می ذارن رو حذف کنه کافیه ! دقیقه 90 تک به تکی با تیم حریف بعد بازیکنــه یهو پاش می گیره همون لحظه دسته می خواست بره تو تلویزیون ! :|

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
ما هیچی نمی خواییم ! فقط اون مسخره بازیا روی گیم پلی بازی تاثیر می ذارن رو حذف کنه کافیه ! دقیقه 90 تک به تکی با تیم حریف بعد بازیکنــه یهو پاش می گیره همون لحظه دسته می خواست بره تو تلویزیون ! :|

دقیقا بدترین چیز فیفا همینه دقیقه 90 عقبم افتادی پای بازیکنت میگیره اونم چی تو تک به تک

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
بنظر من باید اورال حداکثر و حداقل بالانس بشه مثلا یه بازیکن مثل رونالدو و مسی از هرجای زمین توی هر شرایطی(مخصوصا رونالدو) با یه شوت میتونن حداقل یه کرنر رو بگیرن , بازیکنای اورال پایین هم انگار تاحالا فوتبال بازی نکردن :|
یا دروازبانی مثه کاسیاس یه موقیعت هایی رو میگیره که .... بعد یه دروازبان با اورال 70 تقریبا بودنو نبودنش فرقی نداره
تاثیر سرعت بازیکنا هم باید کمتر بشه مثلا یه بازیکن با اورال 75 و سرعت 88 از فن پرسی مفید تر نباشه:|

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
امیدوارم یک دستی به Be A Pro بازی هم بکشند.
افتضاح به تمام معنا هست این مود، از سیستم امتیاز دهی بگیر تا هوش مصنوعی نابود.

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
امیدوارم یک دستی به Be A Pro بازی هم بکشند.
افتضاح به تمام معنا هست این مود، از سیستم امتیاز دهی بگیر تا هوش مصنوعی نابود.

آره , واقعا ! :-s
من خودم خیلی از حالت تک نفره ی فوتبال خوشم میاد !!! PES از همه نظر از فیفا عقبه :d ولی با این حال حالت تک نفرش بهتره ...

یارو میبینی مدافعه , 4-3 بار توپ ربایی کنه باید امتیاز خوب بگیره یا
من همیشه پست خودمو هافبک انتخاب میکنم یه پاس گل بندازی یا توپ لو ندی خوب بازی کردی !!!
کلا واسش فرقی نداره چه پستی واسه ی خودت انتخاب کنی ! تا گل نزنی امتیاز خوب نمیگیری ... :|

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
آره گرافیک خیلی کم هست فیفا واقعا پی اس توی این یه مورد برتره
چه شود این فیفا 14
اخه كجاي گرافيك PES بهتره !؟ بريد يه مقايسه قشنگ و درست حسابي بكنيد ، به خدا تو وضعيت چهره ها و استاديوم و بازي تو روز fifa خيلي خيلي از Pes بالاتره . :d

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
آره , واقعا ! :-s
من خودم خیلی از حالت تک نفره ی فوتبال خوشم میاد !!! PES از همه نظر از فیفا عقبه :d ولی با این حال حالت تک نفرش بهتره ...

یارو میبینی مدافعه , 4-3 بار توپ ربایی کنه باید امتیاز خوب بگیره یا
من همیشه پست خودمو هافبک انتخاب میکنم یه پاس گل بندازی یا توپ لو ندی خوب بازی کردی !!!
کلا واسش فرقی نداره چه پستی واسه ی خودت انتخاب کنی ! تا گل نزنی امتیاز خوب نمیگیری ... :|

مسئله خیلی نابودتر از ایناست!
برا مثال اگه با شوت پاس گل بدی کلا محاسبه نمیشه! یا مثلا اگه شوت بزنی بخوره به تیر یا ریباند بشه، بعد یار خودی گل بزنه بازم محاسبه نمیشه!
تو یک بازی من 100٪ پاس‌هام درست بود اما پاس گل و یا گل نزدم (هافبک بودم)، نمرم شد 6.8!
بعد مثلا اگه اشتباهات فاحش بکنی مثلا تو دفاع توپ از دست بدی گل بشه هیچ تاثیری نداره تو نمرت و همون توپ از دست دادن حساب میشه.
سیستم امتیاز دهی افتضاح رو که بزاریم کنار، هوش مصنوعی بازی میره رو اعصاب!!
مربیتون که کلا Out هست!! فکر کن داشتم از خستگی میمردم، یک بازی لیگ داشتیم که لیگم 2 هفته بود برده بودیم، بعد 2 روز بعدش فینال جام باشگاها هم بود، منو گذاشت تو ترکیب اصلی! که دقیقا سر همون بازی 2 هفته مصدوم شدم!!! تعویضم که کلا تعطیله اگه مصدوم نشی اصلا تعویضت نمیکنه.
اون روز تو یک تیم 1 ستاره داشتم بازی میکردم، زده بودن رو دست تیمای ایرانی، از وسط زمین همینجوری دوره همی الکی سانتر میکردن میرفت بیرون!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
این شورت ورزشی بازیکن PSG یکم گشاد به نظر نمیاد؟یا چشمای من بد میبینه!
مثه شلوارهای کردی میمونه که چیدیش و کردیش شورت:d

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
این شورت ورزشی بازیکن PSG یکم گشاد به نظر نمیاد؟یا چشمای من بد میبینه!
مثه شلوارهای کردی میمونه که چیدیش و کردیش شورت:d
بازیکن باید آزاد باشه:|
:D

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:07 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقا عاشقه اینشم خیلی حال میده:D

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
من که رسما be a pro فیفا رو همون اول بوسیدم گذاشتم کنار ! کلا یه مود بی مصرف شده این قسمت.. با همه علاقه ای که به فیفا دارم ولی حیف نبود become a legend تو pes !
اصلا همون قابلیت انتخاب تیمت اول بازی اشتباهه ! چه برسه به امتیازدهی و بادمجون بودن نقش مربی تو تعویض تو و پیشنهادهای به درد نخور و غیر منطقی فصل نقل و انتقالات و هوش مصنوعی تو در و دیوار و ...... !

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
اتفاقا زیبایی و واقعی بودن بازی یکیش همینه. منم چند بار این مشکل برام پیش اومده ولی خود بابا انقدر بازی بدبخت رو میدوونین که پاش میگیره. از زمانی که بازی کنا رو درست حرکت میدم یه بار هم این مشکل پیش نیومده
خیلی هم خوب
فقط کمی هم روی چهره ها کار کنید به خدا ثواب داره
yahoo_4.gif
EA گفته همه بازیکن های معروف رو داره Face Scan میکنه. کافیه به صورت بازیکنایی که Face Scan شدن دقت کنی اصلا PES در حد مقایسه هم نیست باهاشون.
فقط منتظرم صورت مسی رو ببینم چی شده. اگه درست، درستش کرده باشن بازی رو اصل میخرم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر