FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

even

کاربر سایت
Sep 14, 2012
1
توی Career Mode، فصل اول با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان، ۵ بر صفر از فاینورد عقب افتادم (روی حالت Legendary). زدم به سیم آخر و هر چی تونستم به خودم گل زدم و آخرش ۱۸ - ۰ بازی رو باختم :d
نکته‌ی جالبش اینجاست که درست بعد از بازی، از هندوستان پیشنهاد دریافت کردم واسه مربیگری کشورشون :d
قبول کردم و در بازی دوستانه‌ی بعدی هند که با فرانسه بود، ۷ - ۰ باختم تا دوباره منو به‌عنوان مربی‌ انتخاب نکنن :d

-------------------

Career Mode قسمت Youth Academy ش خیلی جالبه به نظرم. استعدادهای جوان رو از کشورهای مختلف کشف می‌کنی و اونقدر تمرین می‌دی تا به اورال ۹۱ یا حتی بالاتر برسن. خیلی حال می‌ده... که یه تیم کامل از آکادمی خودت بسازی.

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
آقا من اول هر فصل تو career mode این بدبختی رو دارم که بازی تقریبا تو روز هفتم هشتم میپره بیرون. سالای پیشو اینطوری رد کردم ک میرفتم از آخرین سیو سال پیش دوباره شروع میکردم و میومدم جلو. ولی بعد کلی برنامه ریزی کردن خیلی حالگیریه که میپره بیرون. مشکل از چیه؟ راه حلی داره؟

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
با عرض سلام و خسته نباشید.
ببخشید من سوالمو اینجام مطرح می کنم:
دوستان من چند صفحه قبلو دیدم اما ظاهرا کسی به مشکلی شبیه مشکل من برخورد نکرده : من امروز بازیو گرفتم ولی DVD RWم CD اول بازیو نمیخوند، منم رفتم تو لپ تاپ از دو تا CD، ایمیج گرفتم و از رو Flash نصب کردم بازیو اما حین نصب Erorr میده و میگه که Data 6.big منبعش Currupt شده و نمیخونش، منم به اجبار ایگنور میکنم، ولی بعدش وقتی داخل بازی میرم نه Arena داره بازی و نه تو بازی میره(طبیعتا)، میخواستم بدونم مشکلش چیه؟
ببخشید من DVD RWم نمیخونه CD بازیو، باید چیکار کنم راه دیگه ای غیر از Image گرفتن به ذهنتون میرسه؟ ظاهرا راهی نیست؟ یعنی بیخیال شم بازیو؟:(

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
با عرض سلام و خسته نباشید.
ببخشید من سوالمو اینجام مطرح می کنم:
دوستان من چند صفحه قبلو دیدم اما ظاهرا کسی به مشکلی شبیه مشکل من برخورد نکرده : من امروز بازیو گرفتم ولی DVD RWم CD اول بازیو نمیخوند، منم رفتم تو لپ تاپ از دو تا CD، ایمیج گرفتم و از رو Flash نصب کردم بازیو اما حین نصب Error میده و میگه که Data 6.big منبعش Currupt شده و نمیخونش، منم به اجبار ایگنور میکنم، ولی بعدش وقتی داخل بازی میرم نه Arena داره بازی و نه تو بازی میره(طبیعتا)، میخواستم بدونم مشکلش چیه؟
ببخشید من DVD RWم نمیخونه CD بازیو، باید چیکار کنم راه دیگه ای غیر از Image گرفتن به ذهنتون میرسه؟ ظاهرا راهی نیست؟ یعنی بیخیال شم بازیو؟:(
آقا نکته جالب اینجاست که من بازیو از DVD اول با ایمیجش نصب میکنم و برای DVD دوم خود DVD رو میذارم داخلش، اما بازم همون Error رو میده در صورتیکه Data 6.big در DVD دوم هستش! این مورد خیلی برام عجیب شده...

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
\

سلام برادران(خواهران). ضمن خسته نباشی!! میخواستم ببینم آپدیت جدیدی واسه PC نیومده هنوز؟؟ آیا خودتون از این آپدیت(ها) استفاده کردید؟ تغییراتی هم توش ایجاد شده یا نه؟!;)

پیشاپیش، با تشکر از اطلاع رسونیتون!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

کسی میدونه دلیل اینکه Right Stick کنترلر من توی بازی کار نمیکنه چیه!؟
من از وقتی شروع کردم به بازی کردن فقط پنالتی‌هایی که وسط دروازه میزنن رو میتونم بگیرم چون دروازه‌بان هرکاری میکنم نمیپره!

نکته: RS مشکلی نداره و توی تنظیمات ویندوز کار میکنه. ولی توی بازی کار نمیکنه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,371
نام
Matthew
سلام

کسی میدونه دلیل اینکه Right Stick کنترلر من توی بازی کار نمیکنه چیه!؟
من از وقتی شروع کردم به بازی کردن فقط پنالتی‌هایی که وسط دروازه میزنن رو میتونم بگیرم چون دروازه‌بان هرکاری میکنم نمیپره!

نکته: RS مشکلی نداره و توی تنظیمات ویندوز کار میکنه. ولی توی بازی کار نمیکنه

برای اینکه باید برنامش رو نصب کنید آقا بهزاد

برنامه های جانبی زیادی هست اما من می تونم سیو دسته ی خودم رو بدم که عین معمولی ( فقط شوت با مربع هست ) چیدمان میشه

بفرمایید

توی آدرس زیر باید بریزید :

C:\Users\Your User Name\Documents\FIFA 13

File Not Found

عذر می خوام

buttonDataSetup.ini

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
برای اینکه باید برنامش رو نصب کنید آقا بهزاد

برنامه های جانبی زیادی هست اما من می تونم سیو دسته ی خودم رو بدم که عین معمولی ( فقط شوت با مربع هست ) چیدمان میشه

بفرمایید

---------- نوشته در 06:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 PM ارسال شده بود ----------

توی آدرس زیر باید بریزید :

C:\Users\Your User Name\Documents\FIFA 13

File Not Found

samcruse

کاربر سایت
Feb 7, 2008
20
نام
سامان
سلام بچه ها
من ميخواستم ازتون كمك بگيرم
من توى بازى بازى توى حمله خوب كار ميكنم ولى
دفاع كردنم خيلى بد هر توپى راحت به من گل ميزنن
البته من انلاين بازى ميكنم ميشه كسى به من بگه بهترين روش براى
خوب دفاع كردن چيه ؟ و چيكار كنم چه دكمه هايي رو بگيرم كه بهتر بتونم
پرس كنم حريف رو و اجازه بازى سازى ندم بهش
تورو خدا ممنون ميشم كمكم كنين

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
نخیر مث که راه نداره.این تنظیمات rs برای بعضی دسته ها بدجوری رو اعصابه.یه توضیحاتی من یه جا خوندم ولی نتونستم به نتیجه برسم
این متن بالایی رو توضیح بدم اینجوری راحت تره:
{1} از منوی start ویندوزتون همون پائینش که جای تایپ داره بنویسین regedit و اینتر بزنین.
{2} بعدش اگه لازم شد Yes بزنین و تو پنجره ای که باز میشه این مسیر رو به ترتیب برین:

HKEY_CURRENT_USER > System > CurrentControlSet > Control > MediaProperties > PrivateProperties > Joystick > OEM

{3} حالا داخل پوشه ی OEM ممکنه یک یا چند پوشه ببینید که مربوط به دسته یا دسته هاتون میشن! اگه فقط یک پوشه میبینین که خیلی راحته برید شماره ی {4} رو بخونید ، ولی اگه چندتا پوشه میبینید بهتره برای پیدا کردن دسته ی مورد نظرتون این کار رو بکنید:

اون دسته ای که میخواین باهاش fifa12 بازی کنین رو وصل کنین به یکی از پورتهای usb کامپیوتر و شدیدا یادتون باشه که همیشه این دسته رو به اون پورت usb مشخص وصل کنین و هیچوقت جابجاشون نکنین!!!
حالا مطمئن بشین که دسته ی دیگه ای به کامپیوتر وصل نیست!
برید به Control Panel اونجا بخش Game Controllers رو باز کنین. حالا تو لیستی که باز شده اگه فقط یه سطر نوشته شما اسم Controller رو یادتون نگه دارین (مثلا usb network joystick ) ، ولی اگه چند سطر وجود داره دونه دونه براشون Test بزنید و با دسته امتحان کنید تا معلوم بشه این دسته که الان وصل کردین کدومه و اسمش چیه و اسمشو بخاط بسپارین! برگردین به پنجره ی regedit

{4} الان در پوشه ی OEM به هیچکدوم از پوشه هایی که باز شده وارد نشین و فقط یکبار روی هرکدوم کلیک چپ کنین و توضیحاتی که تو پنجره ی راست ظاهر میشن رو نگاه کنین: سطر آخر هرکدومشون یه فایل هست به اسم OEMName که جلوش تو ستون آخرش اسم دسته رو نوشته. همه ی پوشه ها رو چک کنین تا بلاخره اون اسم مورد نظر دسته رو پیدا کنین.

{5} حالا که اسم مورد نظر رو پیدا کردین روی فایل OEMName مربوطه کلیک راست کنین و Modify رو انتخاب کنین و تو پنجره ی باز شده زیر قسمت Value Data عبارت زیر رو عینا تایپ کنین:

Logitech F510 Type

یه جا دیگم خوندم که اگه تنظیمات دسته در فیفا2011 رو کپی کنید در پوشه مربوطه درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر