FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
سلام من میخاهم چمن فیفا را ادیت کنم اما نمیتونم لطفا یکی راهنمایئی کنه فایل مربوط به چمن فیفا دقیقا در کدوم دیتا است و کدوم فایل ؟

---------- نوشته در 06:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:00 PM ارسال شده بود ----------

چرا فیفا جامهایش لیسانسه نیست
مثلا جام سوپر کاپ اسپانیا و کوپا دل ری لیسانسه نیستند و شکل عجیبی دارند
اصلا طبیعی نیستند و جام در جام اروپا هم جامش کاملا زشت و غیر طبیعی است
جام چمپیونز لیگ هم غیر طبیعی است

مثلا جام سوپر کاپ اسپانیا و کوپا دل ری لیسانسه نیستند و شکل عجیبی دارند
دوست عزیز توهین نشه ولی اول برو جام های لیگ های خارجی(لیگ-جام حذفی و ...)رو نگاه کن بعد این حرف رو بزن.
ولی در مورد جام در جام اروپا یا چمپیئنزلیگ یا لیگ اروپا حرفتمون درسته.اونم علتش اینه که امتیاز(لیسانس) این جام ها رو کونامی برای بازی PES خریده و EA هم نمیتونه که این لیسانس رو بخره. OK?
شب و عیدتون خوش.در نوشتن مطلب و انتقادات بیشتر دقت کنید.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقایون من یه مشت بازیکن خوب متناسب با خودم خریداری کردم ولی الان با بستن ترکیب براشون بشدت به مشکل برخوردم :d واقعا خیلی لطف میکنید اگه یه ترکیب درست و حسابی برای این بازیکن ها بگید تا بنده از این کلم پاچه وضعی در بیام :d

اینم لیست بازیکن هام :

K.Walker ( RB)

N.Vidic

Pique

J.Alba

Bender

Walcott

S.Kagawa

Nani

Valencia

Aguero

Van .Persie

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
دوستان یه سوال؟؟؟
تو carrer mode خواسته باشم برم تو یه باشگاه دیگه باید چی کار کنم؟؟؟
در ضمن چرا فقط پیشنهاد ملی واسم میاد و از طرف باشگاههای دیگه پیشنهاد بهم نمیدن؟؟؟

دوستان کسی جواب مارو نمیده؟؟؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
باید صبر کنی در اواسط یا اواخر فصل خودشون بهت پیام میدند

در این مورد نخیر دیگه مثل سال های قبل نیست که خود درخواست باشگاه ها روی صفحه لود(Load) بشه بلکه باید بری به بخش Manager's Office و بعد در بخش My Jobs و بعدش بخش Browse Jobs رو بزنی اگه باشگاهی باشه لیستشو نشون میده و اگه نباشه هم یه اروری میده که میگه باشگاهی بهت پیشنهاد نداده.برای تغییر باشگاه هم در هر زمانی از فصل که باشی میتونی تغییر باشگاه بدی فقط باید برات پیشنهاد باشه.
امسال فقط پیشنهاد تیم های ملی (اونم به شکل نامه در اون بخشی که بعد از بازی ها مثلا به عنوان Inbox ای-میل هات هست) برات میاد که میتونی قبول یا رد کنی ولی برای تغییر باشگاه باید خودت به این بخشی که بالا گفتن هر چند دفعه یه بار سر بزنی.
موفق و پیروز باشید دوستان.شب خوش.

ljshok

کاربر سایت
Oct 18, 2012
146
در این مورد نخیر دیگه مثل سال های قبل نیست که خود درخواست باشگاه ها روی صفحه لود(Load) بشه بلکه باید بری به بخش Manager's Office و بعد در بخش My Jobs و بعدش بخش Browse Jobs رو بزنی اگه باشگاهی باشه لیستشو نشون میده و اگه نباشه هم یه اروری میده که میگه باشگاهی بهت پیشنهاد نداده.برای تغییر باشگاه هم در هر زمانی از فصل که باشی میتونی تغییر باشگاه بدی فقط باید برات پیشنهاد باشه.
امسال فقط پیشنهاد تیم های ملی (اونم به شکل نامه در اون بخشی که بعد از بازی ها مثلا به عنوان Inbox ای-میل هات هست) برات میاد که میتونی قبول یا رد کنی ولی برای تغییر باشگاه باید خودت به این بخشی که بالا گفتن هر چند دفعه یه بار سر بزنی.
موفق و پیروز باشید دوستان.شب خوش.
حرف شما درسته ولی بعضی وقت ها خودشون بهت پیام میدن و باید قبول کنی یا نه بعد از پایان فصل میتونی همون طور که گفتید بری manager office و پیشنهدات رو بررسی کنی ولی اگه خوب کار کنی در اواسط فصل بهت پیام میدند ولی مثل قبل صفحه دیگه لود نمیشه

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان عزیز الان بیشتر قسمت های بازی نیاز به اینترنت داره در حالیکه در نسخه های قبل نیاز نداشت! راهی نیست برای باز کردن اون قسمت ها بدون اینترنت نیست؟؟؟؟؟ و ضمنا قسمتی به عنوان لیگ نداره که بشه یه تیم رو از اول جمع کرد و بازیکن خرید و فروش کرد؟؟

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان ازین مربی گری تیم ملی چطور میشه استعفا داد؟من یه سال و خورده اییه مربی سوییس هستم میخوام الان استعفا بدم دیگه ملی کار نکنم چکار باید کرد؟اواسط فصل هم هستیم.

mehrdadciv

کاربر سایت
Oct 26, 2012
9
سلام.آقا این سیستم پولی بازی چطوریه؟ یادمه قبلا هربازی رو میبردی یک مقداری پول بهت می داد.اما الان اصلا به پولت اضافه نمیشه؟ اون قسمت
budget split یه توضیحی میدین؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
دوستان عزیز الان بیشتر قسمت های بازی نیاز به اینترنت داره در حالیکه در نسخه های قبل نیاز نداشت! راهی نیست برای باز کردن اون قسمت ها بدون اینترنت نیست؟؟؟؟؟ و ضمنا قسمتی به عنوان لیگ نداره که بشه یه تیم رو از اول جمع کرد و بازیکن خرید و فروش کرد؟؟

بخش career mode برای تیم جمع کردن و خرید و فروش.نیازی هم به اینترت نداره.

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ازین مربی گری تیم ملی چطور میشه استعفا داد؟من یه سال و خورده اییه مربی سوییس هستم میخوام الان استعفا بدم دیگه ملی کار نکنم چکار باید کرد؟اواسط فصل هم هستیم.

برو توی بخش Manager Office و بعد بخش My Jobs گزینه اول رو بزن.

atyabi

کاربر سایت
Sep 5, 2012
114
سایت چیزی میشناسین که ادیت و نرم افزارهای fifa13 توش باشه دنبال یه برنامه هم که سن بازیکنارو کم کنم خیلی افت کردن.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,403
نام
Matthew
آقا لطفا یکی میشه توضیح بده :

من اصلا نمی تونم توی ضربه کاشته از روی توپ بپرونم بازیکنامو :|

یکی لطفا می کنه دریبل های مختلف رو یاد بده :d آخه هزاران تا دریبل انجام میده

آدم نمی فهمه کدوم برای کدوم هست و داره درست میزنه :))#:-s

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
سلام دوستان.من نسخه ی اورجینال بازی رو خریدم و در اکانت اوریجینم فعال کردم ولی متاسفانه ستاپ بازی کرک شده هستش!نمیشه کاریش کرد؟نمیخوام دیگه 9گیگ از اوریجین دانلود کنم :D اگه میشه کاریش کرد بگین.ممنون(اینم origin id هرکی خواست اد کنه :D nimah64 )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر