FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان منفقطیه مشکل دارم اونم اینه که وقتی از نمای نزدیک بازی رو نشون می ده مثلاً تو ضربه آزاد یا موقع تعویض ها، تصویر یه جوری خط به خط فریم هاش جلو میره
یعنی وسطای صفحه یه سری خط میوفته
کسی میدونه مشکل از چیه؟
(اصلاً کسی فهمید مشکل چیه؟):d

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
سلام دوستان این دسته ها logitech قیمتش چه قدره بریم بخریم :D فکر کنم آنالوگاش کار بده رو فیفا :D

چه کاریه با این قیمت!یه دسته 360 بگیرین خیلی بهتره.

دوستان منفقطیه مشکل دارم اونم اینه که وقتی از نمای نزدیک بازی رو نشون می ده مثلاً تو ضربه آزاد یا موقع تعویض ها، تصویر یه جوری خط به خط فریم هاش جلو میره
یعنی وسطای صفحه یه سری خط میوفته
کسی میدونه مشکل از چیه؟
(اصلاً کسی فهمید مشکل چیه؟):d

vsync رو on کنید.

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
سلام
منX360SORCE رو دانلود کردم....دسته PS2با تبدیل هم زدم به سیستم..ولی هیچ جوره نمیتونم با این برنامه کار کنم!..موقع بازی باید در حال اجرا باشه این برنامه؟ سی پی بو بیچاره میشه که....فایلهارو بعد از خارج کزدن از حالت زیپ تو پوشه GAMEهم کپی کردم

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
دوستان یه سوال؟؟؟
تو carrer mode خواسته باشم برم تو یه باشگاه دیگه باید چی کار کنم؟؟؟
در ضمن چرا فقط پیشنهاد ملی واسم میاد و از طرف باشگاههای دیگه پیشنهاد بهم نمیدن؟؟؟

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..

vahidsrj

کاربر سایت
Oct 31, 2012
1
مشکل از خود بازی نیست دوستان مشکل از تنظیمات جوی استیک شماها هست که اشتباهی تنظیمش کر

مشکل از خود بازی نیست دوستان مشکل از تنظیمات جوی استیک شماها هست که اشتباهی تنظیمش کردین باید برین قسمت تنظیمات جوی استیک اونجا که نوشته نوع دفاع کردن اونو بذارین روی tactical defens احتمالا اونو میذارین روی legacy که این مشکل رو دارین وقتی روی legacy باشه گزینه team contain از جوی استیک شما حذف میشه همون RT ولی وقتی روی tactial defens باشه اون گزینه میمونه سر جاش حالا این team contain به چه دردی میخوره باعث میشه که دفاع سازماندهی رو داشته باشین پس اول برین این تنظیمات رو درست کنین بعد...:x بهتون پیشنهاد میکنم قبل بازی برین تو قسمت آموزش و قسمتهای tourial رو آموزش ببینین مخصوصا قسمت contain و jockey بعد این که آموزش رو کاملا دیدین برین تو بازی ببینین چه فرقی میکنه قول میدم مشکلتون حل میشه امیدوارم با این راهنمایی مشکلتون حل شه :x

atyabi

کاربر سایت
Sep 5, 2012
114
سایت چیزی میشناسین که ادیت و نرم افزارهای fifa13 توش باشه دنبال یه برنامه هم که سن بازیکنارو کم کنم خیلی افت کردن.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سلام؛

گلاب به روم، من از سال 2003 فیفا بازی نکردم :d شماها همه حرفه ای هستید، آدم خجل میشه!

من اصلا از Career mode سر در نمیارم!
میدونم که میتونم مربی یا بازیکن بشم و...... اما بعدش! هیچی نمیفهمم! اصلا نمیدونم چی به چیه!:eek: خیلی شلوغه صفحه
اگر ممکنه برام شمرده و واضح توضیح بدید یا یه جایی معرفی کنید برم بخونم!

-----------
جایی هست که بتونم اریجینالش رو گیر بیارم؟ (یه قیمت مناسب، زیر 100 تومن)

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام من میخاهم چمن فیفا را ادیت کنم اما نمیتونم لطفا یکی راهنمایئی کنه فایل مربوط به چمن فیفا دقیقا در کدوم دیتا است و کدوم فایل ؟

---------- نوشته در 06:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:00 PM ارسال شده بود ----------

چرا فیفا جامهایش لیسانسه نیست
مثلا جام سوپر کاپ اسپانیا و کوپا دل ری لیسانسه نیستند و شکل عجیبی دارند
اصلا طبیعی نیستند و جام در جام اروپا هم جامش کاملا زشت و غیر طبیعی است
جام چمپیونز لیگ هم غیر طبیعی است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر