FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان فقط نمیدونم دقت کردین وقتی تکل میزنی توپو سالمم میگیری در هیچ صورتی توپ بهت نمیرسه بازیکنی که توپو ازش گرفتی cpu اون باز بلند میشه سریعتر توپو برا خودش میکنه اینش خیلی خیلی بده .

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها خواهش کردیم. یعنی ی با معرفت پیدا نمیشه به ما بگه چطوری کنترلر تو بازی FIFA2013 روی کیبورد رو تنظیم کنیم.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان من دسته رو داخل بازی تنظیم کردم ولی نمیشه دکمه های Start و Select تنظیم کرد چون اصلا واسش تنظیم نداره!! و فکر کنم داخل بازی هم نمتونم دریبل هاشو بزنم کلا انگار دسته ها درست تنظیم نیست! داخل منوی تنظیم دسته هم دسته های شرکت لوجیتک رو نشون میده! مگه نباید دسته ی xbox رو نشون بده؟ دوستان یکی لطف کنه تنظیم کامل دسته رو بگه!؟
68017943052296871345.png

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان من دسته رو داخل بازی تنظیم کردم ولی نمیشه دکمه های Start و Select تنظیم کرد چون اصلا واسش تنظیم نداره!! و فکر کنم داخل بازی هم نمتونم دریبل هاشو بزنم کلا انگار دسته ها درست تنظیم نیست! داخل منوی تنظیم دسته هم دسته های شرکت لوجیتک رو نشون میده! مگه نباید دسته ی xbox رو نشون بده؟ دوستان یکی لطف کنه تنظیم کامل دسته رو بگه!؟
68017943052296871345.png
مرتضی جان فیفا 12 رو داری؟اگه داری که راحت کنترل های اونو به این انتقال بده:D
فیفا 11 رو هم داشته باشی OK ه

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
یکی بیاد به ما بگه چی کار کنیم عجبا.

یعنی زورتون میاد بگید تنظیمات کنترلر برای کیبورد روی چه گزینه های بزارم.

سلام.یاری

کاربر سایت
Jul 11, 2011
64
نام
حمید
بابا تو رو خدا یکی کمک کنه دیگه اه خسته شدم
من بازی رو چندین بار نصب کردم ولی وقتی روی ایکون بازی میزنم اصلا اتفاقی نمیوفته از فیفا کانفیگ هم میرم باز نمیشه
من هنوز فیفا 12 رو کامپیوترم نصبه ربطی به اون که نداره؟
سیدی رو رفتم از اونجایی که خریده بودم دوباره گرفتم انتی ویروسم غیر فعال کردم بازم نشد لطفا کمک کنید

mehrdadciv

کاربر سایت
Oct 26, 2012
9
سلام.عیدتون مبارک.بچه ها این اولین پست من تو این سایت هست.یه مشکلی دارم اونم اینه که توی ترکیب نمیتونم مشخصات بازیکن ها (PLAYER BIO) رو ببینم گفته RS بزن ولی نمیشه.من شوک سمت راست یا همون RS فعال کردم توی بازی هم کار میکنه ولی اینجا... ممنون میشم کمک کنین چون اینطوری مشخصات بازیکنی که میخوام بخرم روهم نمیتونم ببینم.منتظرم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مرتضی جان فیفا 12 رو داری؟اگه داری که راحت کنترل های اونو به این انتقال بده:D
فیفا 11 رو هم داشته باشی OK ه
میدونی که چطور باید انتقال بدی؟یه فایلی هست به نام Bottun Data اونو باید از نسخه های قبلی کپی کنی به نسخه 13.

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
دوستان من هر چقدر گرافیک رو کم میکنم تو محوطه جریمه همه چی کند میشه:biggrin1:....لگ داره و اینا:biggrin1: توی مانیتور 22 فول اچ دی + زمان پاسخگویی دو میلی ثانیه بازی میکنم..
ولی وقتی سیستمو وصل میکنم تو ال سی 32 اینچ که فول اچ دی هم نیست زمان پاسخ گوییش 5میلی ثانیه ست لگ مگ نداره بازی...شاید هر 100 دقیقه یا بار یکم لگ داشته باشه:biggrin1:
مشکل از بازی هست یا سیستم من
CPU:AMD 2.30GHZ
RAM:2GB
GPU:ATI 5450 1G

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان من هر چقدر گرافیک رو کم میکنم تو محوطه جریمه همه چی کند میشه:biggrin1:....لگ داره و اینا:biggrin1: توی مانیتور 22 فول اچ دی + زمان پاسخگویی دو میلی ثانیه بازی میکنم..
ولی وقتی سیستمو وصل میکنم تو ال سی 32 اینچ که فول اچ دی هم نیست زمان پاسخ گوییش 5میلی ثانیه ست لگ مگ نداره بازی...شاید هر 100 دقیقه یا بار یکم لگ داشته باشه:biggrin1:
مشکل از بازی هست یا سیستم من
CPU:AMD 2.30GHZ
RAM:2GB
GPU:ATI 5450 1G
تابلوه.هرچی رزولوشن پایین تر باشه راحت تر اجرا میشه بازی.میتونی با همین مانیتور فول اچ دی بازی کنی ولی رزولوشن رو بیاری کمی پایین تر

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
تابلوه.هرچی رزولوشن پایین تر باشه راحت تر اجرا میشه بازی.میتونی با همین مانیتور فول اچ دی بازی کنی ولی رزولوشن رو بیاری کمی پایین تر
پایین پایین آوردم تو مانیتور لگ داره ولی تو TVنه!...
کسی لینک X360SORCEر و داره بده...
این قضیه مود تماشاگرا چیه> تماشاگرا مگه تو کنسول چجورین؟:D

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
کسایی که مشکل تنظیم واسه کیبورد دارن برین تو قسمت controls اول از حالت mouse and keyboard بزارین روی only keyboard بعد تو قسمت عوض کردن پاس و شوت و غیره بزارین رو حالت alternative یاا یه چیزی تو این مایه ها!!! بعد custom هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر