FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,584
نام
Mehdi
دوستان کسی می تونه دو تا تکنیک رو توی بازی به من بگه :

1- چجوری عین توی تریلر E3 2012 بتونم توی ضربه کاشته دو نفر دیگه بپرسند سومی شوت بزنه ؟

2- تکنیک های بازی ( دریبلینگ ) رو چجوری باید بفهمیم ؟

مرسی

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
switch کردن بازیکنا افتضاح شده مثلا من رئال میگیرم ژابی الونسو توپو از دست میده بعد میخوام switch کنم رو خدیرا باهاش توپ رو بگیرم یا حداقل پرس کنم ولی سویچ میکنه رو په په یا راموس اینا هم میان جلو دفاع خالی میشه!!

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
آقا من هم تو fifa 12 هم الان تو fifa 13 این مشکل رو دارم که تو career mode به وسطای فصل که میرسم اشکم درمیاد! اول فصل خوب شروع میکنم ولی هرچی میگذره سخت تر میشه. دیگه به تیمای آخر جدولم میبازم. کسی همچین مشکلی داره؟! دفاع کردنم خیلی سخته. اونقد فشار میارن که بلخره یه راه پیدا میکنن.آهان راستی یچیز دیگه. اکثر وقتا مثلا من 15 تا موقعیت خطرناک دارم و تیم حریف 5 تا. ولی 2-1 میبازم. اکثر شوتامو دروازه بان دفع میکنه. آخر بازیم با این وضعیت دروازه بان تیم حریف بهترین بازیکن میشه. شما هم این مشکل رو دارین؟

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
بازی های جام حذفی رو با تیم دو بازی کن بخاطر زیاد بازی کردن بازیکن هاست . یکی هم برای مصدومیت ملیه که از عهده ما خارجه
منظورت چیه قدرتش نصف میشه ؟ یعنی اورالش میاد پایین ؟

منظورم اینه که بازیکنام دیگه اون قدرت اول فصلو ندارن...

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
آقا من هم تو fifa 12 هم الان تو fifa 13 این مشکل رو دارم که تو career mode به وسطای فصل که میرسم اشکم درمیاد! اول فصل خوب شروع میکنم ولی هرچی میگذره سخت تر میشه. دیگه به تیمای آخر جدولم میبازم. کسی همچین مشکلی داره؟! دفاع کردنم خیلی سخته. اونقد فشار میارن که بلخره یه راه پیدا میکنن.آهان راستی یچیز دیگه. اکثر وقتا مثلا من 15 تا موقعیت خطرناک دارم و تیم حریف 5 تا. ولی 2-1 میبازم. اکثر شوتامو دروازه بان دفع میکنه. آخر بازیم با این وضعیت دروازه بان تیم حریف بهترین بازیکن میشه. شما هم این مشکل رو دارین؟
اومدم اینجا این چیزایی که شما گفتید رو بگم ، دیدم شما دقیقن و بدون هیچ تغییری حرفای من زدید ، کسی راه حلی داره ؟ ;;)

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
دوستان این مشکل ضعیف تر شدن تیم به استراحت بازیکن ها . فرم بازیکن ها . خوشحال بودنشون و ... ربط داره
اتفاقا اصل لذت بازی همینه وگرنه خوب همه رو میبرید و تمام
باید تو این بازی از بازیکنان ذخیرتون کاملا بهره نه اینکه کله بازی ها رو با بازیکن های اصلی برید
جام حذفی رو هم کلا با بازیکن های ذخیره برید
یه نکته دیگه هم اینه که سعی کنید چند بازی پشت سر هم نبازید چون کل بازیکنا از دسته تیم ناراحت میشن و به نوعی میرین تو بحران !
کلا فیفا این بخش رو چالش برانگیز و زیبا طراحی کرده.
دوستانی که مشکل دفاع هم دارند اگه بعد از اینکه دو یا سه گل جلو افتادن به این مشکل بر میخوردن باید حالت تیم رو دفاعی تر کنند و علاوه بر اون به هافبک های دفاعیشون اضافه کنند.
اونایی هم که اصلا نمیتونن گل بزنن و گل میخورند باید عادت کنند و کاری از من ساخته نیست:d
من خودم دو فصله رو legendary کل جام ها رو درو میکنم ( البته فینال CL به رئال باختم )به جز فصل سوم که سرمربی گری برزیل هم قبول کردم
هم برزیل رو از جام اوت کردم و هم تیم خودم الان تو نیم فصل دوم پنجمه و حالت بازیکنا افتضاح
در کل راهنمایی بود تا راه حل چون واسه خودم جواب داد

آخرین ویرایش:

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
خوب کاری نداره که دوست من شما برو توی بازی فقط توی قسمت select side خود pc رو به عنوان کنترلر بازی انتخاب کن بعد بشین بازی رو ببین:d

خوب شد گفتی:d بابا وقتی pc رو انتخاب میکنم ارور میده باید یه طرف رو انتخاب کنیم:( راه حل داره ؟:-/

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
switch کردن بازیکنا افتضاح شده مثلا من رئال میگیرم ژابی الونسو توپو از دست میده بعد میخوام switch کنم رو خدیرا باهاش توپ رو بگیرم یا حداقل پرس کنم ولی سویچ میکنه رو په په یا راموس اینا هم میان جلو دفاع خالی میشه!!
شما زیاد سویچ نکنین چون اینجوری دفاع خالی میشه خواسته یا نا خواسته . بیشتر سعی کنین پی بازیکن برین تا حی تند تند سویچ کنین .

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام
یک سوال مهم داشتم این دریبلهائی که در تریلر میزد را چجوری باید در ازی انجام داد
2.کریت مستر 13 کی میاد ؟؟؟؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052

شما با آنالوگ سمت راست سوئیچ کن خیلی دقیق تر و کارآمدتره.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,584
نام
Mehdi
دوستان کسی می تونه دو تا تکنیک رو توی بازی به من بگه :

1- چجوری عین توی تریلر E3 2012 بتونم توی ضربه کاشته دو نفر دیگه بپرسند سومی شوت بزنه ؟

2- تکنیک های بازی ( دریبلینگ ) رو چجوری باید بفهمیم ؟

مرسی

ممنون میشم پاسخ بدید عزیزان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر