FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
بازی فوق العاده شده. همه ی نکات مثبت سری قبلو بهتر کردن و کلی چیزم اضافه کردن. هوش مصنوعی تو سری قبلم عالی بود ولی بازم این سری بهتر شده. همچنین با سیستم حمله ی جدید و سیستم کنترل توپ و با ارتقا دادن سیستم IMPACT یه گیم پلی بی نظیرو درست کردن. واقعا آدم از این بازی لذت میبره. گرافیکشم که تو همون FIFA 12 عالی بود الان یکمم بهتر شده. درکل خیلی به واقعیت نزدیک شده.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
فقط میتونم بگم ‏PERFECT
خیلی گیم پلی بهتر شده
اتمسفر بازی تمیز تر و چمن ها قشنگتر شده
فقط دوباره چمن شبش زرده که امیدوارم ورزشگاههای دیگه اینطوری نباشه
صدای تماشاچیا عالی بود عالی تر شده واقعا هیجان میده به بازی
تیم حریف هم بازیش تنوع بیشتری داره مثل 12 نیست که همش پاس بدن اعصاب آدمو خرد کنن بعضی وقتا بازی مستقیم میکنن
فقط بازم این مشکل انمیشین بازی هست که وقتی بازیکن من موقعیت خراب میکنه چهره بازیکن حریف رو نشون میده

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
ای کاش ea یکم به فکر ما که cpu دو هسته ای داریم بود
بازی به این محشری با 10 تا ترفند باید بیاریم بالا که لگ نداشته باشه و بازم لگ داره و رو اعصابه
تو این گرونی هم نمیشه لپ تاپ عوض کنیم :|
واقعا حیف بازی خیلی قشنگیه!!!

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
محمودی جان چجوری کرکش کنم ؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 08:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 PM ارسال شده بود ----------

من کرک fifa13 رو دارم وقتی اجراش میکنم کار نمیکنه
خارج میشه فایل dmp رو اجرا نمیکنه دوباره میره تو origin کد می خواد

من خودم از کرک استفاده نکردم نمیدونم مشکل از کجاست دوستان یه راهنمایی کنند

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام دوستان. بازیو نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد و بازی کردم. فقط چندتا مشکل اعصابمو خورد کرده که اگه راه حلشو میدونین بگین لطفا.1. تنظیمات بازی اصلا سیو نمیشه و هردفعه که بازی رو باز میکنم باید از اول مراحلو برم و کیبوردو تنظیم کنم!!! (در ضمن تنظیمات خود کیبورد خیلی پرت و پلاست. رو k و j و ...)2. هراز گاهی وسط بازی یهو بازی کرش میکنه و میپره بیرون و بعد از هر کرش کردن تو محل نصب بازی یه فایل به اسم FIFACrashDump ساخته میشه!!!3. وقت بازی رو نمیشه بیشتر کرد با پچی چیزی؟!!

آقا خواهشا جواب مارم بدین! هربار تنظیم کردن دسته و کرش کردن بازی رفته رو اعصابم!
راستی من هیچ پچی رو نصب نکردم. فقط یازی رو نصب کردم که تو محل نصب بازی یه فایل به اسم ali213 هست.

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
ای کاش ea یکم به فکر ما که cpu دو هسته ای داریم بود
بازی به این محشری با 10 تا ترفند باید بیاریم بالا که لگ نداشته باشه و بازم لگ داره و رو اعصابه
تو این گرونی هم نمیشه لپ تاپ عوض کنیم :|
واقعا حیف بازی خیلی قشنگیه!!!
شما شاید باورت نشه ولی من با cpu 3820 و 32 گیگ رم و کارت گرافیک 560Ti بازم کمی لگ دارم!
البته من این سیستمو برای بازی استفاده نمی کنم ولی تمام قطعات و درایورها و کلا" هر چیزی که لازم باشه درست نصب شدن و از اون بابت کوچکترین مشکلی وجود نداره ولی بازم لگ داره در صورتی که همین دمو رو تو x360(سخت افزار 7 سال پیش) امتحان کردم و بدون کوچکترین مشکلی بازی می کنم!
کلا" EA نشون داده پشیزی ارزش برای کاربران PC فیفا قائل نیست. ای کاش میشد هیچوقت بازیهای EAرو بازی نکنم، همش تقصیر این کونامی لعنتیه!

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
دوستان چند تا سوال داشتم
1-چطور میشه سرعت و قدرت پاسکاری بالابرد ؟من سبک بازی پاسکاری سریع هست اما متاسفانه سرعت پاس ها پایینه و دیر میرسه!!!
2-این سیستم حمله جدید که دوستان دربارش صحبت کردن چیه میشه واضحتر بگید؟
3-بعد گل زدن دیدم شادی های مختلف بازیکن ها انجام میدند/ به صورت اتوماتیکه یا دستی هم میشه انجام داد؟؟؟

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
دوستان چند تا سوال داشتم
1-چطور میشه سرعت و قدرت پاسکاری بالابرد ؟من سبک بازی پاسکاری سریع هست اما متاسفانه سرعت پاس ها پایینه و دیر میرسه!!!
2-این سیستم حمله جدید که دوستان دربارش صحبت کردن چیه میشه واضحتر بگید؟
3-بعد گل زدن دیدم شادی های مختلف بازیکن ها انجام میدند/ به صورت اتوماتیکه یا دستی هم میشه انجام داد؟؟؟

1. قدرت و سرعت پاسکاری بستگی به قابلیت بازیکن داره و این حالت واقعی ترین حالته ولی میتونی تو قسمت تنظیمات (همونجا که سختی و زمان رو تعیین میکنی) همه ی این چیزا رو کم و زیاد کنی. (درحالت عادی همشون رو 50ست.
2. اگه fifa 12 رو بازی کرده باشی حتما دیدی که بعضی بازیکنا سریع به حمله اضافه نمیشن و بیشتر اوقات نمیشد یه ضدحمله ی برق آسارو زد. ولی با این سیستم تو fifa 13 بازیکنا خیلی باهوش عمل میکنن و یه حمله ی همه جانبه رو میتونی انجام بدی.
3. بعد گل زدن میتونی شادی بازیکن رو کنترل کنی و به هر طرف خواستی ببریش و هرحرکتی خواستی بکنی. کلی هم تنوع داره و میتونی تو قسمت راهنمای شادی بعد ازگل ببینیش.

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
واقعا بازی بی نقصی شده به جز سانتر که خیلی پیشرفت نکرده مخصوصا سانتر رو به جلو که تو فیفا 10 نسخه کنسولی بهتر بود ولی خرابش کردن از اونجایی که همه پاس کاری میکنن و اصلا سانتر نمیکنن زیاد به چشمشون نمیاد،بد نبود اگه درستش میکردن ، پاس بلند هم خیلی خوب نیست ارتفاعش خیلی کمه مثل نسخه های قبل.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
شما شاید باورت نشه ولی من با cpu 3820 و 32 گیگ رم و کارت گرافیک 560Ti بازم کمی لگ دارم!
البته من این سیستمو برای بازی استفاده نمی کنم ولی تمام قطعات و درایورها و کلا" هر چیزی که لازم باشه درست نصب شدن و از اون بابت کوچکترین مشکلی وجود نداره ولی بازم لگ داره در صورتی که همین دمو رو تو x360(سخت افزار 7 سال پیش) امتحان کردم و بدون کوچکترین مشکلی بازی می کنم!
کلا" EA نشون داده پشیزی ارزش برای کاربران PC فیفا قائل نیست. ای کاش میشد هیچوقت بازیهای EAرو بازی نکنم، همش تقصیر این کونامی لعنتیه!
منم یه جاهاییش یه کوچولو لگ دارم البته قابل احساس نیست...در کل امیدوارم تو نسخه نهایی درست بشه..خدا به داد 2 هسته ای ها و 4 هسته ایهاش برسه

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
1. قدرت و سرعت پاسکاری بستگی به قابلیت بازیکن داره و این حالت واقعی ترین حالته ولی میتونی تو قسمت تنظیمات (همونجا که سختی و زمان رو تعیین میکنی) همه ی این چیزا رو کم و زیاد کنی. (درحالت عادی همشون رو 50ست.
2. اگه fifa 12 رو بازی کرده باشی حتما دیدی که بعضی بازیکنا سریع به حمله اضافه نمیشن و بیشتر اوقات نمیشد یه ضدحمله ی برق آسارو زد. ولی با این سیستم تو fifa 13 بازیکنا خیلی باهوش عمل میکنن و یه حمله ی همه جانبه رو میتونی انجام بدی.
3. بعد گل زدن میتونی شادی بازیکن رو کنترل کنی و به هر طرف خواستی ببریش و هرحرکتی خواستی بکنی. کلی هم تنوع داره و میتونی تو قسمت راهنمای شادی بعد ازگل ببینیش.
بسیار ممنون دوست عزیز 3>
منم یه جاهاییش یه کوچولو لگ دارم البته قابل احساس نیست...در کل امیدوارم تو نسخه نهایی درست بشه..خدا به داد 2 هسته ای ها و 4 هسته ایهاش برسه
از منم 3 هسته ای هرکاری کردم /لگ بد رو اعصاب بود ناچارا MSAA خاموش کردم
با این که گرافیگ اومد پایینه ولی حدود 80% بازی روون شد

آخرین ویرایش:

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
سلام دوستان آقا این جهت ها را چطوری میشه رو کیبورد تنظیم کرد من هر کاری می کنم نمیشه مثلاً چپ . راست و بالا و پیین را من هر کاری می کنم تنظیم نمیشه رو کیبورد :(

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
سلام دوستان آقا این جهت ها را چطوری میشه رو کیبورد تنظیم کرد من هر کاری می کنم نمیشه مثلاً چپ . راست و بالا و پیین را من هر کاری می کنم تنظیم نمیشه رو کیبورد :(

یه راه وجود داره اینه که شما بیای روی دکمه ای که جهت بالا را برایش انتخاب کردند و دکمه w را بزنی و بقیه را نیز به همین شکل

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
بزارش روی Alternate
البته من خودم با دسته PS3 بازی میکنم ولی دوستم که با کیبورد بازی میکنه اینطوری درستش کرده بود

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
عزیزان من دمو رو دان کردم کرک رو هم ریختم . اما وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و سریع بسته میشه و بازی بالا نمیاد . مشکل چیه ؟

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 PM ارسال شده بود ----------

Fifa13demo-reg.reg

مسیر بازی C:\\Program Files\\Origin Games\\FIFA 13 Demo هست
به صورت فایل رجیستری اجرا نمیشه متین جان . چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر