FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
دوستانی که نمی خوان یا نمی تونند از اوریجین دانلود کنند ، اولین لینک های اپلود شده بازی اومده که می تونند استفاده کنند :

حجم دمو ( تقریبی ) : 2.3 گیگ

Uploaded.to

Rapidshare

Putlocker

Code:
http://www.putlocker.com/file/30A6782319D4AE40
thisisdemo.part2.rar | PutLocker
thisisdemo.part3.rar | PutLocker

Password

Code:
awesome

آخرین ویرایش:

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام.
بچه ها من تا حالا با PC , FIFA نزدم.واسه همین چند تا سوال دارم.
1-این نسخه ای که مال PC میاد همون نسخه کنسولی یا بهتره یا بدتره؟
2-میشه با دسته هم بازی کرد؟(اگه میشه بهترن دسته که راحت بشه باهاش بازی کرد و گیر و گور نداشه باشه چه مارکی هست و قیمتش چطوریاس.یعنی دسته ای میخوام که وقتی دستت میگیری یه حس خوبی مثل دسته ps3 بهت بده)
3-نسخه اصلی بازی کی قراره بیاد؟
4-گرافیک من SAPPHIRE HD 7770 هستش.میتونم بازیو با بهترین تنظیمات (کیفیت) بازی کنم؟
مرسی از همه.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
1.گیم پلی که همونه.. اما گرافیک قطعا بهتره.. حداقلش اینه که میتونید تو رزولیشن Full HD بازی کنید
2.بله میشه.. بهترین دسته هم همون دسته ی باسیم Xboxـه که با اکثر بازی ها مچه..
3.اطلاع ندارم.. یه سرچ ساده لازم داره.. احتمالا تا 2 هفته دیگه میاد
4.بله

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
سلام
من همین الان دارم بازی میکنم
هر بار میری تو بازی بعضی از بازیکنا یا قویتر یا ضعیفتر شدن :d
گرافیک یه کم بهتر شده البته از نظر من
احساس میکنم دفاع هم یه خورده طبیعی تر شده
کلا ابنجانب خوشم امده :x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام.
بچه ها من تا حالا با PC , FIFA نزدم.واسه همین چند تا سوال دارم.
1-این نسخه ای که مال PC میاد همون نسخه کنسولی یا بهتره یا بدتره؟
2-میشه با دسته هم بازی کرد؟(اگه میشه بهترن دسته که راحت بشه باهاش بازی کرد و گیر و گور نداشه باشه چه مارکی هست و قیمتش چطوریاس.یعنی دسته ای میخوام که وقتی دستت میگیری یه حس خوبی مثل دسته ps3 بهت بده)
3-نسخه اصلی بازی کی قراره بیاد؟
4-گرافیک من SAPPHIRE HD 7770 هستش.میتونم بازیو با بهترین تنظیمات (کیفیت) بازی کنم؟
مرسی از همه.

در مورد گرافیک بگم که از سر بازی هم زیاده اون 7770 ، امــــــــــا !!! اگه قرار باشه بازی مثل پارسال واسه PC پورت شده باشه ، حتما باید یه CPU ـه 4 هسته ای داشته باشید تا بازیتون لگ نداشته باشه . نه این که بازی خیلی سنگینه و CPU ـه دو هسته ای واسش کمه ! نه ! فقط EA جون لطف کردن زحمت بهینه کردن بازی رو به خودشون ندادن ، مثلا شما با یه CPU ـه دو هسته ای معمولی بازی میکنید ، لود ِ CPU به 60 درصد هم نمیرسه ولی بازیتون لگ و Stutter داره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر