FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
بچه ها من کلی جام و قهرمانی میگیرم تو منیجر مود! اما تیمای خوب بهم پیشنهاد نمیدند و نمیتونم اون تیما برم.
یکی بگه برای اینکه به آخرین درجه مربیگری برسی که هر تیمی بخوای بری باید چه کارایی رو کرد؟؟؟

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
سلام.
شما buttonDataSetup برای فیفا 11 یا 12 رو ندارید؟ اگه دارید بجای buttonDataSetup این فیفا استفاده کنید ...
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=d0cbc7f569ffdd3781c1e0265cd482a5
شما اینو همه ی محتویاتشو بجای buttonDataSetup فیفا 13 میریزید و save میکنید و میرید تو بازی، امید است که پاسخ گیرید!:D
سلام برادر من اولین بار fifa تو کامپیوتر بازی میکنم از قبل نداشتم اون فایلو اگه شما داری بی زحمت آپلود کنید بعد کجا باید بریزم مرسی باتشکر

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام برادر من اولین بار fifa تو کامپیوتر بازی میکنم از قبل نداشتم اون فایلو اگه شما داری بی زحمت آپلود کنید بعد کجا باید بریزم مرسی باتشکر

سلام دوست من.
من همون لینکی رو که براتون گذاشتم رو، دانلود که کردید، تمام محتویاتشو بجای محتویات Button Data Setup.ini بازی که توی My Document هست توی قسمت FIFA 13، کپی پیست میکنید(البته این فایل بصورت تکست دایکیومنت هست، شما موارد نوشته شده رو Select All کن، بعد کپی پیست کنین تو فایل تکست ButtonDataSetup.ini به همون صورتی که گفتم...)، یعنی برای خود بازی رو پاک کنین و بعد اونایی رو که دادم بریزین(البته قبل از این کارا حتما یه کپی از نسخه اصلی Button Data Setup خود بازی داشته باشید، چون به دلیل احتیاط کردن، اگه یه وقت اتفاقی افتاد یا باز مشکلی بود، نسخه اصلی رو داشته باشی...) بعد بازی رو اجرا کنین، احتمالا درست میشه ...
خواهش میکنم!;)

آخرین ویرایش:

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
سلام دوست من.
من همون لینکی رو که براتون گذاشتم رو، دانلود که کردید، تمام محتویاتشو بجای محتویات Button Data Setup.ini بازی که توی My Document هست توی قسمت FIFA 13، کپی پیست میکنید(البته این فایل بصورت تکست دایکیومنت هست، شما موارد نوشته شده رو Select All کن، بعد کپی پیست کنین تو فایل تکست ButtonDataSetup.ini به همون صورتی که گفتم...)، یعنی برای خود بازی رو پاک کنین و بعد اونایی رو که دادم بریزین(البته قبل از این کارا حتما یه کپی از نسخه اصلی Button Data Setup خود بازی داشته باشید، چون به دلیل احتیاط کردن، اگه یه وقت اتفاقی افتاد یا باز مشکلی بود، نسخه اصلی رو داشته باشی...) بعد بازی رو اجرا کنین، احتمالا درست میشه ...
خواهش میکنم!;)
با تشکر از شما بابت راهنمایتون اما متاسفانه بازم انالو گ را ست کاری انجام نمیده با دو تا دسته هم چک کردم

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
با تشکر از شما بابت راهنمایتون اما متاسفانه بازم انالوگ راست کاری انجام نمیده با دو تا دسته هم چک کردم

خوب این کار انجام شده درسته؟ یه کار دیگه هم هست که الان یادم افتاد بهتون بگم :
توی همون فایلی که انتخاب کردید برای نصب بازی(در مسیر نصب بازی) یه تکست دیگه به اسم ButtonData هست که اونم برای فیفا یازده رو باید بجاش بریزید(همون کاری که خودم کردم و جواب داد) اما متاسفانه چون دسترسی به کامپیوتر خودم ندارم نمی تونم این فایلو براتون آپلود کنم... از دوستانتون این فایلو که دارن باهاش کار میکنن بگیرید، جای مال خود فیفا بریزید، امیدوارم که درست بشه...
البته مطمئن نیستم اما این کارم امتحانش ضرر نداره :
یه کپی از ButtonDataتون توی فایل FIFA 13تون که مسیر نصب بازی شماست بگیرید مثل قبل(توی یه فولدر جدا کپی بگیرید، ButtonDataSetupتونم یه جای دیگه نگهداری کنین)، بعد همونی که توی My Doucument هست رو اینجا کپی کنین و بازیو امتحان کنین...

S37en

کاربر سایت
Mar 22, 2013
2
سلام دوستان
من میخوام انلاین پس فیفا 13 بگیرم اول اینکه چه پچی رو لازمه نصب کنم؟ نسخه کرکم رلود هست
و اینکه اگه فقط نسخه ستاپ اصلی رو پیدا کنم جایگزین ستاپ کرک بکنم مثل ارجینال میشه یا فایلهای دیگه ای باید تغییر کنه؟
اینترنتم 1 مگ مخابراته پینگم چقدر باشه میتونم روون بازی کنم؟ ایا ای پی های ایران باز هست و مشکلی نداره؟
پیشنهاد میکنید از چه سایتی کی بخرم الان یه سایت قیمت زده 80 - پیشنهاد سایت دارید بگید
خلاصه یه راهنمایی در مورد انلاین بازی کردن بکنید

ممنون سال نو هم مبارک

saladin74

کاربر سایت
Oct 24, 2012
46
نام
محمد رضا
عزیزان میشه با روشی همون چینش دکمه های PES رو برای Fifa استفاده کرد رو گیم پد ؟
بله من خودم چون بیشتر PES بازی میکردم توی قسمت تنظیمات دکمه هارو تا جایی که شد شبیه به PES کردم به قسمت CUSTOMISE FIFA برید و RT رو بزنید توی صفحه ای که میاد دکمه هارو با هم جابه جا کنید مثلا به طور پیشفرض شوت با B و سانتر با X شما میتونید با عوض کردن این دوتا به خواستتون برسید بقیه دکمه ها هم همین شکل میتونید عوض کنید

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
بله من خودم چون بیشتر PES بازی میکردم توی قسمت تنظیمات دکمه هارو تا جایی که شد شبیه به PES کردم به قسمت CUSTOMISE FIFA برید و RT رو بزنید توی صفحه ای که میاد دکمه هارو با هم جابه جا کنید مثلا به طور پیشفرض شوت با B و سانتر با X شما میتونید با عوض کردن این دوتا به خواستتون برسید بقیه دکمه ها هم همین شکل میتونید عوض کنید

شما با کیبرد بازی میکنید ؟
دوستان کسانی که تنظیمات گیم پدشون رو شبیه PES کردن ممکنه سیو تنظیمات رو به من بدن ؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام، دوستان از کجا میتونم پچ ها و آپدیت ها رو دانلود کنم؟
آپدیت های تغییرات گیم پلی هم موجوده؟

saladin74

کاربر سایت
Oct 24, 2012
46
نام
محمد رضا
سلام، دوستان از کجا میتونم پچ ها و آپدیت ها رو دانلود کنم؟
آپدیت های تغییرات گیم پلی هم موجوده؟

از سایت moddingway.com میتونید پچ های مورد نظرتون رو دانلود کنید ولی بعد از دان یه نرم افزار نیاز هست تا پچ هارو نصب کنید که من طرز استفاده از اون رو بلد نیستم با دوستان هم در اینجا در میان گذاشتم کسی جواب نداد

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:01 PM ارسال شده بود ----------

شما با کیبرد بازی میکنید ؟
دوستان کسانی که تنظیمات گیم پدشون رو شبیه PES کردن ممکنه سیو تنظیمات رو به من بدن ؟

نه جناب من با joystick بازی میکنم مگه شما با کیبورد بازی میکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر