FIFA 13 ONLINE

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان در این تاپیک میخوام که گیمرتگی که باهاش FIFA 13 بازی میکنید رو بزارید .

بعدش هم ساعت مشخص میزاریم با هم بازی میکنیم امیدوارم همراهی کنید ، درضمن نه پول میخواد نه اینکه جایزه داده میشه مهم اینه که فقط شاد باشیم :)

My GamerTag : StealthyHarpy41

90% اوقات هم با لیورپول :x بازی میکنم .

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
Amirkms امروز انلاین پس گرفتم!

داداش امیر آنلاین پسس رو از کجا گرفتی ؟؟ کلا چقد برات درومد کلا ازت راهنمایی میخوام دمت گرم

دوستان در این تاپیک میخوام که گیمرتگی که باهاش FIFA 13 بازی میکنید رو بزارید .

بعدش هم ساعت مشخص میزاریم با هم بازی میکنیم امیدوارم همراهی کنید ، درضمن نه پول میخواد نه اینکه جایزه داده میشه مهم اینه که فقط شاد باشیم
:)

My GamerTag : StealthyHarpy41

90% اوقات هم با لیورپول
:x
بازی میکنم .

داداش یه همچین تاپیکی قبلا داشتیمــــــا ولی به هر حال به من مربود نیس داداش خیلی باهات حال کردم که لیورپولی هسته.... YNWA :)

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
داداش امیر آنلاین پسس رو از کجا گرفتی ؟؟ کلا چقد برات درومد کلا ازت راهنمایی میخوام دمت گرم

داداش یه همچین تاپیکی قبلا داشتیمــــــا ولی به هر حال به من مربود نیس داداش خیلی باهات حال کردم که لیورپولی هسته.... YNWA :)

انلاین پس 800 تایی پیدا نکردم 1600 تایی خریدم 64 تومن .که 800 تاشو دادم فیفا 13 .(تابستون 1600 پوینت 40 تومن بود!)بعد انلاین پس باید v-p-n رو با ایکس share کنی تا بتونی انلاین پسو بگیری کلا کار راحتی نیست .بده یکی برات بگیره ولی من 2 روز از این و اون خواهش کردم تا برام یکی رایگان گرفت.یکی 40 تومن می خواست یکی 20 تومن تا فعالش کنه اصلا یک کاسبی شده.

jojochagh

کاربر سایت
Oct 5, 2011
28
mamalohami::::::::::::::::::::::فاسدولونایی بیان برا باخت

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

mamalohamid

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
من اومـــــــــــــــــدم.... :) فردا 1600 پوینت میخرم میام ببینم کی چی میگه البته بدلیل مشغله آخره شبا میام

Sooren92

کاربر سایت
Apr 8, 2012
13
نام
سورن
مال منم ==> Sooren
راستی بین ایرانیا کی از بقیه بالاتره؟ من بهترین رتبه ای که تو فیفا 13 دیدم 1000 بوده ولی حتی یه دفعه هم لیگ تایتل (تایتل دیویژن 1) نبرده! فقط زیاد بازی میکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر