FIFA 13 Online Pro Seasons

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
سلام. علاقه مندان به بخش Online Pro درFIFA 13 اینجا با ذکر پست بازی خودشون اعلام آمادگی کنن که حداقل دو تا Club تشکیل بدیم و با هم بازی کنیم. هم بخش بسیار جالب و جذابی هست. هم Pro های خودمون رو پیشرفت می دیم و فوتبال رو به صورت اصولی تر و در نقش یک بازیکن بازی می کنیم و هم Achievement های مربوط به این بخش رو می گیریم.

---------- نوشته در 03:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 PM ارسال شده بود ----------

بنده rating 75 هستم در پست Center Forward. گیمر تگم BLaZ3 i Zodiac. منو add کنین.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
من فیفا لایو بازی میکنم اما اطلاعاتی در مورد این قسمت ندارم . میشه در موردش توضیح بدین .
سلام دوست من. تو منوی فیفا 13 به قسمت XBOX LIVE بری اولین گزینه ای که با هاش مواجه می شی Pro Seasons هست. که برای بار اول ازت می خواد یه بازیکن بسازی که همه مراحل ساخت بازیکن به عهده ی خودت هست. به غیر از توانایی های بازیکنت که با توجه به قد و وزن و پست بازی به صورت پیش فرض یه آمار و ارقامی از توانایی ها به بازیکنت اختصاص میده. بعد از این کار دیگه مربوط به همیت تاپیک میشه!! به طور خلاصه اونایی که بازیکنای خودشونو ساختن اینجا خودشونو معرفی می کنن تا بر اساس پست بازیشون 2 تا باشگاه بسازیم و با هم بازی کنیم. برای ساخت دو باشگاه و بازی کردن با هم حداقل چهار نفر لازمه. بعد از ساخت بازیکن در منوی Online Pro Seasons گزینه ی join/Create Club وجود داره که شما می تونی امتحانی یه باشگاه بسازی تا بیشتر با این بخش آشنا بشی. Pro های ما یعنی همون بازیکنای ساخته ی خودمون قابلیت پیشرفت دارند و با تکمیل کردن یک خروار Challenge میشه او نا رو پیشرفت داد و تبدیل به بازیکنایی در حد و اندازه های مسی و رونالدو کرد!! ولی تا قبل از اینکه در باشگاهی وارد بشیم برای بازی کردن می تونیم از گزینه ی Drop in match استفاده کنیم که معمولا 22 بازیکن می ریزین تو زمین که با اینترنت ما خیلی غذاب آور میشه! برای همین بهتره خودموت باشگاه بسازیم.

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
وای چقدر این بخش عالی کار شده
حیف این اینترنتم داغونه شده وگرنه میومدم
اگه میشد 10 تا 20 نفر جمع میشدیم و به دو تیم تقسیم میشدیم و بازی میکردی خیلی عالی میشید یا با خارجی ها بازی میکردیم
قبلا نتم عالی بود ساعت ها تا اخرای شب چه عرض کنم جمعه شب ها تا 5 صبح فقط این مود رو 8به 8 یا بالاتر بازی میکردم واقعا خیلی حال میده خصوصا اینش حال میده باید از طریق نت بازیکنت رو قوی کنی که خیلی جالب شده

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
وای چقدر این بخش عالی کار شده
حیف این اینترنتم داغونه شده وگرنه میومدم
اگه میشد 10 تا 20 نفر جمع میشدیم و به دو تیم تقسیم میشدیم و بازی میکردی خیلی عالی میشید یا با خارجی ها بازی میکردیم
قبلا نتم عالی بود ساعت ها تا اخرای شب چه عرض کنم جمعه شب ها تا 5 صبح فقط این مود رو 8به 8 یا بالاتر بازی میکردم واقعا خیلی حال میده خصوصا اینش حال میده باید از طریق نت بازیکنت رو قوی کنی که خیلی جالب شده
بسیار عالی. یه باشگاه می سازم بهت Friend Request میدم بیا join باشگاه شو جفتمون میشیم manager. فعلا شروع می کنیم تا بیشتر شیم. یکی دیگه هم هست شاید اونم یگیم بیاد: SiL3NT P41N
NaTo H3TLER هم میاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر