Fifa 12

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Rating - 100%
9   0   0
سلام بازی رو کمتر از 5 ساعت پیش گرفتم ولی متاسفانه حواسم نبود که بازی ریجن 3 هستش و با اکانت ریجن 2 من همخونی نداره!!!!=((:((

کد رو برای امتحان انلاینش روی یه اکانت دیگه که 10 دقیقه پیش درست کردم تست کردم و با بازی اکانت PSN رو هم میدم که کد انلاینش رو بگیرید ازش....:)

فروخته شد ممنون

Attachments

• 2011-10-01 23.41.19.jpg
    2011-10-01 23.41.19.jpg
    108.7 KB · مشاهده: 71
آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
توجه کنید بازی ریجن 3 هستشا...الان قیمتی که DC همین عنوان رو میفروشه 100 تومنه!!!
دوست عزیز این برای روزهای اول بودش. الان DC آکبند این بازی رو 77 تومن میده و قیمت شما کمی عجیب هست.
در ضمن اگه فقط دارید به خاطر اینکه نمیتونید آنلاین بزنید بازی می کنید که شما این کد رو می تونید با یک اکانت دیگه فعال کنید و بعد با اکانت اصلی خودتون بازی کنید.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Rating - 97.6%
41   1   0
دوست عزیز این برای روزهای اول بودش. الان DC آکبند این بازی رو 77 تومن میده و قیمت شما کمی عجیب هست.
در ضمن اگه فقط دارید به خاطر اینکه نمیتونید آنلاین بزنید بازی می کنید که شما این کد رو می تونید با یک اکانت دیگه فعال کنید و بعد با اکانت اصلی خودتون بازی کنید.
ممنون برهان جون منم دقيقا همينو بهش ميگم>:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Rating - 100%
9   0   0

امتحان کردم...با اکانت تایوانم رفتم کدش رو امتحان کردم و Activation اش رو گرفتم و بعدش هم با اکانت انگلیس (که میخوام باهاش بازی کنم) اومدم بالا ولی باز زده بود Trial .....
در ضمن همین الان دوباره زنگ زدم به DC باز هم گفت 100 تومن!!!!

راه دیگه دارید بگید امتحان کنیم!!!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Rating - 100%
27   0   0

حتما ناظم سایت و سایر بچه ها هم دروغ میگن دیگه !!! الان قیمت بازی غیر آکبند شما از آکبند بیشتره !

i75679_capture.jpg

• Like
Reactions: Fëanor

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
به صفحه FB این شرکت سر بزنید. اعلام کنید که قصد دارید بازی رو خریداری کنید تا با این قیمت در اختیارتون قرار بدن. تا 12 مهر ماه هم بیشتر وقت ندارید این جوری که خودشون گفتند. می تونید چک کنید!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Rating - 100%
9   0   0
به صفحه FB این شرکت سر بزنید. اعلام کنید که قصد دارید بازی رو خریداری کنید تا با این قیمت در اختیارتون قرار بدن. تا 12 مهر ماه هم بیشتر وقت ندارید این جوری که خودشون گفتند. می تونید چک کنید!

دیدم صفحه رو ولی وقتی زنگ زدم میگن تموم شده پیش فروش.....برهان نمیدونم میدونی یا نه این قیمتایی که تو فیس بوکشون میذارن معمولا 10 تومن بالاتر در اختیار مشتری قرار میدن.
تو همون Page شون همیشه سر این مساله بحث هست!

---------- نوشته در 02:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 PM ارسال شده بود ----------

پیامتون رو چک کنید.

جواب داده شد!

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 PM ارسال شده بود ----------

فروخته شد 79..... ممنون!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر