FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

آقا من یه مشکل دارم. وقتی میخوام پاس بدم بعضی وقتا پاسو به یکی میده ک به خودش نزدیک تره. آزادی تو پاس دادن زیاد نیست. بعضی وقتا اعصاب خورد کنه! میشه درستش کرد؟؟؟

آقا من یه مشکل دارم. وقتی میخوام پاس بدم بعضی وقتا پاسو به یکی میده ک به خودش نزدیک تره. آزادی تو پاس دادن زیاد نیست. بعضی وقتا اعصاب خورد کنه! میشه درستش کرد؟؟؟

مگه میشه ؟ آزادی 360 درجه داره کاملا ! من حتی با دکمه ی پاس گل میزنم بعضی وقتا ! :d

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان خبر از نسخه کنسولی بازی ندارید داره جونم بالا میاد دیگه نمیتونم تحمل کنم

چه خبری؟ پیش خرید کن از یکی ازین سایتها و بخر دیگه.

مگه الآن این نسخه رسمی و اصل نیست که روی سایت ها قرار گرفته؟
yahoo_7.gif

مسئله اینه که احتمالش هست که مشکل داشته باشه. به هر صورت نسخه ی دزدیه دیگه. بازی هنوز منتشر نشده دارن می فروشن کپی شو. همیشه یه مقدار صبر نتیجه ی بهتری می ده.

با سلام و شب بخیر به بروبچ بازی سنتری.
آقا 1 سوال داشتم در مورد بازی فیفا اینم اینه که ضربه های کاشته(ضربات ایستگاهی،کرنر و....)سیستم خاصی دارن؟
منظورم برای کات دادن به توپ یا مثل پرو ضربه نرم یا محکم زدن باید دکمه خاصی رو قبل یا بعد از زدن ضربه نگه داشت؟
البته یک مورد رو خودم میدونم اونم اینه که با نگه داشتن LB قبل از زدن ضربه شوت رو پا و محکم میزنه.ولی کات دادن و مدل های دیگه ضربه رو نمیدونم.
اگه سیستم خاصی داره لطفا یکی جواب بده.
شب خوش.

آقا 1 سوال داشتم در مورد بازی فیفا اینم اینه که ضربه های کاشته(ضربات ایستگاهی،کرنر و....)سیستم خاصی دارن؟
منظورم برای کات دادن به توپ یا مثل پرو ضربه نرم یا محکم زدن باید دکمه خاصی رو قبل یا بعد از زدن ضربه نگه داشت؟
البته یک مورد رو خودم میدونم اونم اینه که با نگه داشتن LB قبل از زدن ضربه شوت رو پا و محکم میزنه.ولی کات دادن و مدل های دیگه ضربه رو نمیدونم.
شب خوش.

اولا بازیکن با بازیکن فرق میکنه .. یعنی نسبت به فاصله که به دروازه داری با بازیکن مثل رونالدو که هم دورخیزش بیشتر هم محکم تر میزنه باید نوار شوت رو کمتر از بقیه پر کنی ... در مورد کات هم سعی کن rb رو هم بگیری بعد مثلا اگه میخوای کات داخل پا بگیره و به سمت چپ دروازه بزنی بهتره نشانه رو یکم به سمت دروازبان (حدودا) بگیری بعد ضربه رو بزنی .. همزمان با این که شوت رو پر کردی انالوگ رو بسمت چپ بگیر تا کات بگیره (البته اگه انالوگ یکم متمایل به بالا بگیری مانع از به رفتن توپ به بالای دروازه میشه ) :دی

شب خوش.

عین فیفا 11 ست. برو تو یووتیوووب سرچ کن fifa 11 freekick و ویدیوی barcaboy رو مثلا نگاه کن. کامل با تصویر از رو دسته آموزشی یاد می ده. من تو یوووتیوووب یه ویدیو دارم که از با آموزش همین آدم ها یاد گرفتم. جالبه حتما ببینین. ضربه آزاد از همه جای زمینه که گل شده. حتی از جاهایی که گل کردنش خیلی قابل تصور نیست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or