FIFA 11 | X360

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
نوید چند ستاره شدیم؟روبن و ریبری چند هستند؟
دوستان می گم فکر کنم یه جا شنیده بودم می شه قدرت بازیکن ها را هم عوض کرد(یعنی مثل قبل نیست که فقط بشه قدرت بازیکن های ساخت خود را عوض کرد)درسته؟

مثل اینکه قبلآ هم میشد چیز جدیدی نیست!

من نمی دونم شماها با این پنالتی چرا اینقدر مشکل دارین راحت میشه گل زد:d
من با بایرن ون بومل رو که دیدم اصلا نشناختم اسمش رو خوندم که فهمیدم کیه

مگه اینجا چت رومه با این فاصله پشت سرهم پست میدید راههای دیگه ای هم برای افزایش تعداد پست هست!:d

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
:dمگه اومدن یا نیومدنش دسته بچه ها هست؟ چی کار باید بکنن؟:d

نه رفیق من که نگفتم نسخه j رو واسم بخرین
منظورم این بود که سوالم رو جواب بدین

ولی اینجوری که دوستان میگن واقعا مسخرس
مثلا رئال پارسال چه گلی به سر لیگ خودش و جام باشگاهها زده که باید قوی ترین باشه؟؟؟:-o
یا واقعا آقای گل جام جهانی و پدیده جام و بهترین بازیکن جوان جام (یعنی توماس مولر) باید زیر 80 قدرتش باشه؟؟؟
یا اولیچی که پارسال ترکوند
بعد برباتف قراضه 83
حتما رونی 180 یا 200 باید باشه
والا خیلی خوشگله هی واسه رو جلدم انتخابش میکنن=))

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
نه رفیق من که نگفتم نسخه j رو واسم بخرین
منظورم این بود که سوالم رو جواب بدین

ولی اینجوری که دوستان میگن واقعا مسخرس
مثلا رئال پارسال چه گلی به سر لیگ خودش و جام باشگاهها زده که باید قوی ترین باشه؟؟؟:-o
یا واقعا آقای گل جام جهانی و پدیده جام و بهترین بازیکن جوان جام (یعنی توماس مولر) باید زیر 80 قدرتش باشه؟؟؟
یا اولیچی که پارسال ترکوند
بعد برباتف قراضه 83
حتما رونی 180 یا 200 باید باشه
حالا رونی بد ولی دیگه کاکا مسخرست که وارد ورزشگاه میشه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حواست باشه چی میگی ها ! من رو هرچی تعصب نداشته باشم رو منچستر بد تعصب دارم .. مسخره نکن که منم بلدم مسخرت کنم ...

آره من احساس می کنم خیلی به هم برخورد می کنند
بازی وحشتناک فیزیکیه ! راهی هم برا دور زدن نداره ! بازی حتما پر برخورد باید بهش چه تیکی تاکا بازی کنی چه درگیرانه ! :D

خوب ببخشید رونی قیافش عینه چارلیز ترونه:d
من حرفی از خوشگلی یا زشتی رونی زدم ؟ تو 2 تا پست فقط داری بازیکنای منچستر رو مسخره میکنی .... دلیلی نمی بینم برا این کار ..

در ضمن هر چقدر رو منچستر تعصبی هستی من 5 برابرش رو بایرن و آلمان تعصبیم تمام زندگیمو پای بایرن و آلمان و پشتیبانی ازش کردم
بزار خوش باشی .... چه فایده وقتی آدم هوادار باشه اما فقط بلد باشه تیمه حریف رو بکوبونه ... عزیز من از 4 سالگی منچستری بودم همون موقع که فهمیدم فوتبال چیه ... پس نمی خواد برا من ادعا کنی ....
شما مثل اینکه زود گل زیبای روبن یادت رفته :>:>
شما هم انگار فینال 99 رو یادت رفته عزیز من ;;)

این فیزیکی بودن خیلی بازی رو طبیعی میکنه
کاملا رو اعصابه ! خیلی از بازی ها رو هم داریم که خیلی کم نسبت به بقیه بازی ها فیزیکی هستن ! اما تو این بازی هر ترکیبی با هر سیستمی بچینی بازم بازی بشدت فیزیکیه ! حداقل یکم درجش فرق کنه که واقعا سیمولیتور بشه نه این که همیشه قیزیکی باشه !

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سهراب جان خونه یکی از فامیلا هولهولکی بازی کردم خودم منتظرم که نسخه ps3 دستم برسه اقا یه بازیم بیشتر نزدم اما قویترین بازیکنامون روبن 87 ریبری 86 کلوزه 83 لام 83 شواینی 85 ملچ مولوچمون:d(مولر79 اولیچ83) البته اگر اشتباه نکرده باشم اخه میدونی همش یه دست اونم عجله عجله بازی کردم فقط رفتم بیبینم چطوری شده منتظرم بازیه خودم برسه دستم درست حسابی تستش کنم اما تیمه یدستی بود نتیجه رم بردم از رئال:dاما تیمه یدستی بود باید براش ترکیب بچینی که از تمامیه قدرت بازیکنا خوب استفاده کرد
ایول.کل تیم یادت نیست چند ستاره بود.
من که ترکیب لیسانس شده به اسم خودم بین بروبچمون 4-1-2-1-2 هست.همون 4-4-2 لوزی.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
حواست باشه چی میگی ها ! من رو هرچی تعصب نداشته باشم رو منچستر بد تعصب دارم .. مسخره نکن که منم بلدم مسخرت کنم ...

بازی وحشتناک فیزیکیه ! راهی هم برا دور زدن نداره ! بازی حتما پر برخورد باید بهش چه تیکی تاکا بازی کنی چه درگیرانه ! :D

خوب ببخشید رونی قیافش عینه چارلیز ترونه:d
خوب زشته دیگه
ریبری هم زشته دلیل نمیشه

در ضمن هر چقدر رو منچستر تعصبی هستی من 5 برابرش رو بایرن و آلمان تعصبیم تمام زندگیمو پای بایرن و آلمان و پشتیبانی ازش کردم
شما مثل اینکه زود گل زیبای روبن یادت رفته :>:>

این فیزیکی بودن خیلی بازی رو طبیعی میکنه
فیفا کم کم یک سیمولیتور فوتبال میشه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آقا این مورد برای شما هم پیش میاد وقتی که اول بازی کاکا رو نشون میده که داره میاد تو ورزشگاه بعد صدای تماشاگرها که میاد یه لحظه سریع صدا قطع و وصل میشه گاهی وقت هام اینجوری نمیشه برا شما هم پیش اومده؟؟؟؟
وقتی یه بازیکن رو بین دو نیمه تعویض میکنی یه بازیکن دیگرو تو انیمیشن نشون میده مثلا من ریبری رو کشیدم بیرون روبن رو جاش بردم تو بازی اما نشون داد کلوزه توبازی اومد با اینکه کلوزه از اول هم تو بازی بود و اصلا تعویضش نکرده بودم که بخواد بیاد اینجارو EA خیلی بد کار کرده که اینجوریه اما وسط بازی تعویض ها درسته برا شما هم اینجوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاسگول

کاربر سایت
Sep 17, 2010
67
نام
میلاد ...
سلام بچه ها...

عجب بازی ای شده !
خیلی خیلی تمیسه !
ایول به الکترونیک ارتز !

ولی با این حال باز هم اون باگ های فیفایی رو همچنان داره !

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
امروز خواستم با یکی از دوستام دو نفره بازی کنم بعد فیلم های اول بازی که بازیکن ها وارد زمین میشن و اینا رو سریع رد کردم بعد بلافاصله رفت تو بازی...
چشمتون روز بد نبینه تا وارد بازی شد دیدم کاسیاس داره وسط زمین میدوه :-/ یه دفعه والدز از کنارش رد شد :-o بعد اون وسط زمین 6-7 تا بازیکن خوردن به همدیگه و پخش زمین شدن تازه فهمیدم هنوز بازیکن ها کاملا جایگیری نکرده بودن و بازی شروع شده بود :))
چندتا باگ مسخره دیگه هم دیدم تو بازی کلا امسال فیفا باگ زیاد داره شاید اگه این مشکلات رو نداشت امتیاز کاملو از سایت ها میگرفت :d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان من هنوز بازی رو نگرفتم تا شنبه میاد دستم
میشه قدرت این بازیکن ها رو بگید
messi
xavi
iniesta
villa
ronaldo
kaka
ozil
higuain
benzema
ramos
dimaria

اگه کاکا بالای 85 باشه واقعا نامردی
اخه اینکه تمام امسال رو مصدوم بود
خوبم که برای رئال بازی نکرد اسم بازی هم فیفا 11 است تو امسال هم که خوب نبوده
سلام.قدرت بازیکنارو به ترتیب بهت میگم.
90
87
85
88
90
86
83
85
83
83
82
همونطور که میبینی Kaka رو بالای 85 ساختن.
بعدم به سوال داشتم.
تو مستر که میرم هر بازیکنی رو که میخوام بخرم این گزینرو میده
you will go over the mazimum squad size limit with these change.please stay under the maximum squad size.
کسی میدونه باید چیکار کنم!!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
90
87
85
88
90
86
83
85
83
83
82
بعدم به سوال داشتم.
you will go over the mazimum squad size limit with these change.please stay under the maximum squad size.

آقا خدا خیرت بده منم همین مشکل رو دارم همین پیغام رو میده و نمیشه بازیکن خرید اما یادم نبود چه پیغامی میده ممنون که این پیغام رو کامل نوشتی امیدوارم یکی مارو کمک کنه؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: гадюка

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
90
87
85
88
90
86
83
85
83
83
82
بعدم به سوال داشتم.

میگه اگه این بازیکن رو بیاری ترکیب تیمت بیشتر از حد مجاز میشه !
راحش اینه که یکی رو بفروشی این رو بگیری!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
میگه اگه این بازیکن رو بیاری ترکیب تیمت بیشتر از حد مجاز میشه !
راحش اینه که یکی رو بفروشی این رو بگیری!

منم فکر کردم منظورش همینه که شما میگی اومدم 10 بازیکنم رو به طور قرضی واگذار کردم اما فایده نداشت بازم همون پیغام رو میده.
راه حلش چیه؟؟؟؟؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر