FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
شاید فیفا 11 از نظر کارای گرافیکی خوب کار کرده باشه ولی سبک بازیش واقعااااااااااا آشغاله!من طرفدار pes نیستما!اتفاقا طرفدار فیفا هستم واسه همین بالا نوشتم فیفا 11،در مورد سبک بازی خیلی مزخرفه!هر چی تکل میزنی خطا میگیره و بلافاصله 1 کارت هم بعدش میده!در مقابل بازیکنای حریف هرچی تکل میزنن هیچ خطایی داور نمیگیره!!!!!!!!!!!تو محوطه جریمه خودی هر چی سانت میکشن خیلی راحت با ضربه سر میزنن و اصلا نمیشه دفاع کرد ولی فقط خودت میری تو محوطه جریمه حریف سانتر میکنی 1 هدم نمیتونی بزنی!!!!یکی از مشکلای دیگش قدرت دفاعی بازیکنا هست!بازیکنای حریف همشون برا خودشون یه پا مدافعان!مثلا تو رئال مادرید کاکا همچین دفاع میکنه انگار یه هافبک دفاعی قلدره!یا رونالدو هم همینطور!واقعا اعصاب آدم خورد میشه!یا وقتی توپ دستشون هست هر کاری میکنی نمیتونی توپو ازون بگیری اونوقت اگه تو دست تو باشه با یه تنه راحت توپو میگیرن!چقدر اینارو قوی درست کردن که حتی به این خوبی میتونن دفاع کنن!حالا حمله کردنشون بماند که کاکا و رونالدو توپ بهشون برسه 100% میره تو گل!این قضیه در مورد دروگبا تو چلسی هم صدق میکنه!کلا همه مهاجما اینطورین ولی این چندتا دیگه واقعا شورشو در آوردن!من همیشه وقتی فوتبال میگیرن رو ورد کلاس میزارمش ولی این دیگه خیلی مسخره هست!!!!!!
دوست عزیز تنها چیزی که میتونم با توجه به حرف ها ومشکلاتی که از این
بازی داشتین بگم اینه که شما اصلا بلد نیستین این بازی رو بازی کنین.چون شما دقیقا
حرف های کسی رو زدین که که برای اولین باره داره فیفا بازی میکنه و هیچکدوم از تکنینک ها و غلق های بازی رو بلد نیست.پیشنهاد میکنم از رو درجه های سختی پایین بازی شروع کنیدb-)

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سلام

من تو fifa 2010 وقتی میخواستم با برادرم مثلا جام حذفی انگلیس رو بازی کنیم مشکلی نبود و هر کدوم 2 تا تیم انتخاب میکردیمو میرفتیم بازیا رو انجام میدادیم. ولی الان تو fifa 2011 وقتی 2 تا تیممون رو انتخاب میکنیم و تورنمنت شروع میشه فقط اجازه میده تیمایی که انتخاب کردیمو بتونیم کنترل کنیم و دیگه نمیشه یکی بره تیم خودش شه و اون یکی تیم مقابلشو کنترل کنه. اینجوری اصلا 2 نفره کاپ حال نمیده :(

fifa 2010 اصلا این مشکلو نداشت! راهی وجود نداره از شرش خلاص شیم؟
نه دوست عزیز،نسخه کامپیوتر فیفا 2011 به طور کلی تعغییر کرده و از اون فیفای کلاسیک دور شده و مشابهه فیفا های کنسول های خانگی شده #:-s

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
آره به شدت تائید میشه !

بچه ها کسی راهی سراغ نداره راحت یه پولی به جیب بزنیم ؟ :d
(چیت و ترینر منظورم نیستا ، یه استراتژی درست و حسابی میخوام)

یه راه داره اما خوب نا مردیه به شکل فجیع ! لول
اونم اینه که قبل اینکه فصل شروع بشه یه چند تا بازیکن تاپ مثلا بعنوان مثال من که رئالی هستم
دروگبا و رونی و ابراهیموویچ و ویا و جرارد رو به رئال انتقال دادم بعد وارد مستر لیگ شدم
بعد که شروع شد همه بازیکنها تو تیم رئال بودن همشونو گذاشتم حراج
جاتون خالی از فروششون بالای 300 میلیون چاپیدم و بعد باهاشون به وضع باشگاه سرو سامون دادم لول
اینم یه استراتژی خییییییییلی خوب لول

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
کلا فیفا بعد از اون همه افتضاح های قبل دوباره برگشته .
شاهکار نیست اما در حد اسم فیفا اونم بدون باگ های سری های قبل خوب و قابل قبوله .
فقط آنلاین بازی کردنش عذابه .

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان اخر راه حلی پیدا نشد واسه ارور time out ؟

من اصلا نتونستم انلاین بازی کنم و هی این ارور رو میده واسه یکی از دوستام هم همینطوریه

لطفا کمک کنید :(:((

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
اونم اینه که قبل اینکه فصل شروع بشه یه چند تا بازیکن تاپ مثلا بعنوان مثال من که رئالی هستم
دروگبا و رونی و ابراهیموویچ و ویا و جرارد رو به رئال انتقال دادم بعد وارد مستر لیگ شدم
جاتون خالی از فروششون بالای 300 میلیون چاپیدم و بعد باهاشون به وضع باشگاه سرو سامون دادم لول

ende نامردیه!!!!;)

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
سلام به همگی.
میخواستم ببینم تو فیفا چطوری میشه نقل و انتقالاتی رو که توی دنیای واقعی انجام میشه از طریق خود بازی یا برنامه ای دانلود کرد.
البته تو بازی یه بخش به نام download latest squads وجود داره ولی برای دانلود باید یک اکانت(account) درست کرد که من هر کار کردم نتونستم.
بازیم اصل نیست و وقتی اطلاعات رو تو ساخت اکانت وارد میکنم در آخر این ارور رو میده که یا Email یا Persona رو اشتباه وارد کردی.
اینم متن ارور:
This Email address or Persona name already exists.Please enter a unique email address or persona
لطفا هرکی راه حلی برای به روز کردن تمام نقل وانتقالات میدونه بگه.ممنون میشم.
خدانگهدار تا دیدار بعدی.

آقا کسی نمیخواد جواب سوال بالای مارو بده.:(

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

عجب آدمی هستی :)) اینجوری که دیگه اصلا حال نمیده !!! :|
تمام عشق فیفا به اینه که تو جام باشگاه های اروپا بخورین به تیمای سنگین و بازیکنای اصلیشون و حسابی شاخ تو شاخ شین تو لجندری :d (البته اگه این دروازه بانهایی که تو این سطح میشن واکاشی زوما دستشوئی نکنن تو بازی)
تو فیفا های قبلی قراردادهای هر فصل حسابی نون و آب دار بود :d هر فصلی سه چهار تا بازیکن متوسط هم میخریدیم فصل بعد که متوسط قدرتشون اومد بالای ۸۰ که تقریبا حرفه ای شدن با قیمتهای خوبی میفروختیم که سر جمع هر فصل برامون حدود ۶۰ میلیون دلاری درآمد داشت ، اما تو این فیفا دیگه از این خبرا نیست !!! :">

دارم کم کم ورشکست میشم ! :p

آقا کسی نمیخواد جواب سوال بالای مارو بده.:(

واسه ساخت اکانت و این جور آپدیتها فکر میکنم به سریال نامبر اورجینال نیاز دارید !

Masoud2067

کاربر سایت
Dec 16, 2010
13
دوست عزیز تنها چیزی که میتونم با توجه به حرف ها ومشکلاتی که از این
بازی داشتین بگم اینه که شما اصلا بلد نیستین این بازی رو بازی کنین.چون شما دقیقا
حرف های کسی رو زدین که که برای اولین باره داره فیفا بازی میکنه و هیچکدوم از تکنینک ها و غلق های بازی رو بلد نیست.پیشنهاد میکنم از رو درجه های سختی پایین بازی شروع کنیدb-)
عزیزم من فیفا رو از 98 تا الان دارم بازی میکنم!فیفا 98 با سگا بازی میکردم!من خودم اخر فیفا بازم شما هم اگر خواستین تشریف بیارین یه دست با هم بازی کنیم اونوقت فکر میکنم نظرتون عوض میشه!مشکل من اینه که دوست ندارم با جوی استیک بازی کنم و همیشه هم با کیبورد بازی میکردم شادی بخاطر اینه که بعضی حرکاتو نمیشه با کیبورد انجام داد،مثلا من اصلا نمیتونم دریبل بزنم!

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
عزیزم من فیفا رو از 98 تا الان دارم بازی میکنم!فیفا 98 با سگا بازی میکردم!من خودم اخر فیفا بازم شما هم اگر خواستین تشریف بیارین یه دست با هم بازی کنیم اونوقت فکر میکنم نظرتون عوض میشه!مشکل من اینه که دوست ندارم با جوی استیک بازی کنم و همیشه هم با کیبورد بازی میکردم شادی بخاطر اینه که بعضی حرکاتو نمیشه با کیبورد انجام داد،مثلا من اصلا نمیتونم دریبل بزنم!
می دونستم چنین جوابی میدی! مهم نیس که از کی فیفا بازی میکنی! مهم اینه که فیفا دیگه دچار تعغییرات اساسی شده.دوست عزیز من هم مثل شما عادت داشتم فقط رو با کیبورد بازی کنم.ولی الان به خودم عادت دادم که حتما با گیم پد بازی کنم،به شما هم همین پیشنهاد رو دارم.
رییس شعبه کاناداییه ea sport میگفت کسانی که فیفا 11 رو با کیبورد بازی میکنن 70% از قابلیت های کنترلی بازی رو از دست میدن.که بدون اغراق درست میگه.حتما خودتو به گیم پد عادت بده که بتونی از بازی لذت ببری!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

در رابطه با کیبرد من هم مثل شما هستم و تائید میکنم ، کمی کیبرد سخت تر و البته حرفه ای تره اما :

شاید فیفا 11 از نظر کارای گرافیکی خوب کار کرده باشه ولی سبک بازیش واقعااااااااااا آشغاله!من طرفدار pes نیستما!اتفاقا طرفدار فیفا هستم واسه همین بالا نوشتم فیفا 11،در مورد سبک بازی خیلی مزخرفه!هر چی تکل میزنی خطا میگیره و بلافاصله 1 کارت هم بعدش میده!در مقابل بازیکنای حریف هرچی تکل میزنن هیچ خطایی داور نمیگیره!!!!!!!!!!!تو محوطه جریمه خودی هر چی سانت میکشن خیلی راحت با ضربه سر میزنن و اصلا نمیشه دفاع کرد ولی فقط خودت میری تو محوطه جریمه حریف سانتر میکنی 1 هدم نمیتونی بزنی!!!!یکی از مشکلای دیگش قدرت دفاعی بازیکنا هست!بازیکنای حریف همشون برا خودشون یه پا مدافعان!مثلا تو رئال مادرید کاکا همچین دفاع میکنه انگار یه هافبک دفاعی قلدره!یا رونالدو هم همینطور!واقعا اعصاب آدم خورد میشه!یا وقتی توپ دستشون هست هر کاری میکنی نمیتونی توپو ازون بگیری اونوقت اگه تو دست تو باشه با یه تنه راحت توپو میگیرن!چقدر اینارو قوی درست کردن که حتی به این خوبی میتونن دفاع کنن!حالا حمله کردنشون بماند که کاکا و رونالدو توپ بهشون برسه 100% میره تو گل!این قضیه در مورد دروگبا تو چلسی هم صدق میکنه!کلا همه مهاجما اینطورین ولی این چندتا دیگه واقعا شورشو در آوردن!من همیشه وقتی فوتبال میگیرن رو ورد کلاس میزارمش ولی این دیگه خیلی مسخره هست!!!!!!

این حرفهاتون من رو کمی به تعجب و البته بیشتر به خنده وا میداره !!! کجا سبک این بازی مزخرفه ! من ۱۰ تا تکل صحیح میزنم برات یکیش هم خطا نشه ! بعدشم بازیکن سر زن باشه تو هم خوب بلد باشی ، راحت رو سر همه پا میشی .
مثلا من با تیم منچستر رو حالت لجندری مادر نزاییده رو سر فردیناند و ویدیچ کسی سر بزنه مگه اینکه خودم اشتباه کنم !
بعدشم یعنی چی همه بازیکنها یه پا مدافعن ! مثلا همین دروگبا ،‌ سرعت خوبی داره ، قدرت بدنیش هم خیلی خوبه ، سر زن خوبی هم هست ، شاید تو ۲۰ دقیقه آخر بازی بذاریش دفاع خوب کار کنه ! اما یکی دو تا بازی ۹۰ دقیقه ای بذارش تو دفاع ببین چجوری اشتباه میکنه !

فیفا ۱۱ واقعا بازیه خیلی خوبی شده ، از همه فیفا های قبلی پی سی خیلی بهتره ، فقط من خودم یه ایراد ازش میگیرم اونم اینه که دروازه بانها تو حالت لجندری میشن واکاشی زوما !!! :d

• Like
Reactions: pedramstalker

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
Hi there :d

دوستان فایلی چیزی هست که Squad بازی را تا امروز :d آپدیت کنه ؟

خسته شدیم بسکه دستی بازیکن اینور ، اونور بردیم:d

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Hi there :d

دوستان فایلی چیزی هست که Squad بازی را تا امروز :d آپدیت کنه ؟

خسته شدیم بسکه دستی بازیکن اینور ، اونور بردیم:d

من از لینک زیر دانلود کردم.بعد از دانلود هم باید فایل زیپ رو اکسترکت و در آدرس رو به رو کپی کنید: C:\Users\Your User Name\Documents\FIFA 11

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر