FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
فیفا 11 حرف نداره ، واقعا بعد از fifa 98 road to world cup تنها فوتبالی هست که حسابی بهم حال داده اما یه مشکل خیلی بزرگ و تاسف بار درونش احساس می کنم
می خوام ببینم دوستان هم این نظر رو دارند یا مشکل از بازی منه
متاسفانه تماشاچیا به بازی هیجان نمی دند ، وقتی که موقعیت خطرناک درون 18 قدم بدست میاد اصلا انگار نه انگار ... فقط وقتی که شوت میزنی و یا گل میزنی اون هم وقتی که کار تمام میشه یهو تماشاچیا به هیجان درمیان
شما هم این رو حس کردید ؟

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
من رفتم be pro یه بازیکن ساختم بعد رفتم توی season
بازیکن ساختم اما حواسم نشد ok زدم تنظیمات شکل بازیکنم نصفه کاره موند خارج شد ، هر کاری کردم نتونستم برگردم به جایی که بازیکن رو دوباره edit کنم ، راهی داره یا نه؟
حالا جدا از این 3 تا بازی کردم با بازیکنی که ساخته بودم 4 تا گل زدم و 3تا بازی هم بردم
اما تیمی که انتخاب کرده بودم تو جدول 18 ام بود با 3 تا مساوی ! بازی کنی که ساخته بودم هیچ گلی به اسمش توی جدول گلزنان ثبت نشده بود اما توی قسمتی که خود بازیکنم رو نشون میداد 4 تاگل ثبت شده بود
تصویر بازیکنم هم فقط توی بازی نشون میداد توی menu ها صورت بازیکن سایه روشن بود بدون اینکه مشخص باشه چیزی
چیه داستان ؟؟؟؟
اینم بگم که این مشکل فقط وقتی هست که بازیکن رو خودم می سازم ، اگر در be a pro یک بازیکن از بازکنان موجود انتخاب کنم این مشکلات اصلا وجود نداره
[FONT=&quot][/FONT]

آخرین ویرایش:

master_shz

کاربر سایت
Jul 19, 2006
9
ببخشید دوستان یه سوال ابتدایی
من کلا از عاشقان pes بودم و تا همین pes 2011 هم بهش اعتقاد داشتم! ولی واقعا فیفا 11 یه چیز دیگست ... !
میخواستم ببینم اینکه الآن فیفا 11 برای pc، next gen شده، کلا یعنی چی و فیفاهای بعدی هم واسه pc مثل xbox به روز خواهند شد یا نه ... ؟!
ممنون

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
ببخشید دوستان یه سوال ابتدایی
من کلا از عاشقان pes بودم و تا همین pes 2011 هم بهش اعتقاد داشتم! ولی واقعا فیفا 11 یه چیز دیگست ... !
میخواستم ببینم اینکه الآن فیفا 11 برای pc، next gen شده، کلا یعنی چی و فیفاهای بعدی هم واسه pc مثل xbox به روز خواهند شد یا نه ... ؟!
ممنون

درود

منظور از واژه Next Gen این هست که بازی بر اساس انجین ای به روز که جز این نسل ( نسل حال حاضر ) محسوب میشه ، ساخته شده .

بله ! نسخه pc این عنوان از امسال وارد دور جدیدی شده و همچون فیفا ی کنسولی به روز خواهد بود .

اما کمپانی سازنده برای فروش نسخه های کنسولی تفاوت هایی رو در بعضی موارد ایجاد می کنه . برای مثال شما در نسخه فیفا 11 کنسولی می تونید دروازه بان رو کنترل کنید و در واقع می تونید نقش یک دروازه بان رو اختیار کنید اما در نسخه pc این امکان وجود نداره !

امسال همچنین فیفای 11 pc بر اساس فیفا 10 و fifa world cup 2010 کنسول طراحی و اماده شده .

تفاوت هایی محسوس بین این دو نسخه وجود داره که امیدواریم روزی این مورد هم برطرف بشه ! که از کمپانی EA چنین چیزی بعیده ;)

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
درود

منظور از واژه Next Gen این هست که بازی بر اساس انجین ای به روز که جز این نسل ( نسل حال حاضر ) محسوب میشه ، ساخته شده .

بله ! نسخه pc این عنوان از امسال وارد دور جدیدی شده و همچون فیفا ی کنسولی به روز خواهد بود .

اما کمپانی سازنده برای فروش نسخه های کنسولی تفاوت هایی رو در بعضی موارد ایجاد می کنه . برای مثال شما در نسخه فیفا 11 کنسولی می تونید دروازه بان رو کنترل کنید و در واقع می تونید نقش یک دروازه بان رو اختیار کنید اما در نسخه pc این امکان وجود نداره !

امسال همچنین فیفای 11 pc بر اساس فیفا 10 و fifa world cup 2010 کنسول طراحی و اماده شده .

تفاوت هایی محسوس بین این دو نسخه وجود داره که امیدواریم روزی این مورد هم برطرف بشه ! که از کمپانی EA چنین چیزی بعیده ;)

باهات موافقم اما یه نکته شایان ذکره که فیفا کنسولی به شدت مزخرف شده و فیفا کامپیوتر بر خلاف همیشه امسال به نظرم خیلی عالیه .
فکر کنید فیفا 10 کنسولی رو با گرافیک بهتر و رفع باگها و مشکلات دادن بیرون که شده عالی
اما فیفا 11 کنسولی از اون بازیهای هست که بدجوری حالمو بهم زد .
اصلا از فیفا انتظار نداشتم که یه دفعه بزنه و گیم پلی بازی رو به گند بکشونه
گیم پلی فیفا 11 کامپیوتر به مراتبط روونتر و بهتر از 11 کنسولی هستش .
من هردوش رو دارم اما فیفا رو فقط با کامپیوتر مگر با دسته کنسول بازی میکنم لول
عادت کردم به دسته ایکس باکس اصلا نمیتونم با کیبورد بازی کنم .
دعای پارسال این بودش : کاش فیفا 11 رو مثل کنسول نکستش بکنند .
دعای امسال ما اینه : کاش فیفا 12 کنسول رو بهترش کنند . لول
پس دوستانی که کنسول ندارند و عشق فیفا هستند باید بگم چیزی از دست ندادید که هیچی تازه شانس اوردین اون فیفا مزخرف رو بازی نکردین .

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
FIFA 11 OST

Tracklist:
01. Adrian Lux - Can't Sleep [03:09]
02. Ana TiJoux - 1977 [03:22]
03. Caribou - Odessa [05:15]
04. Charlotte Gainsbourg - Trick Pony [02:52]
05. Choc Quib Town - El Bombo [03:33]
06. Chromeo - Don't Turn The Lights On [04:37]
07. Dan Black - Wonder [03:41]
08. Dapuntobeat - O [03:38]
09. Dum Dum Girls - It Only Takes One Night [02:02]
10. Ebony Bones - W.A.R.R.I.O.R. [03:25]
11. Gorillaz - Rhinestone Eyes [03:20]
12. Groove Armada - Paper Romance [06:18]
13. Jonsi - Around us [05:18]
14. LCD Soundsystem - I Can Change [05:54]
15. Linkin Park - Blackout [04:39]
16. Locnville - Sun In My Pocket [03:27]
17. Malachai - Snowflake [03:30]
18. Maluca - El Tigeraso [02:44]
19. Mark Ronson - Record Collection [03:49]
20. Massive Attack - Splitting the Atom [05:16]
21. MGMT - Flash Delirium [04:15]
22. Ram Di Dam - Flashbacks [02:35]
23. Scissor Sisters - Fire With Fire [03:45]
24. The Black Keys - Tighten Up [03:31]
25. Two Door Cinema Club - I can talk [02:54]
26. We Are Scientists - Rules Don't Stop [02:18]
27. Yeasayer - O.N.E. [05:25]
28. Zemaria - The Space Ahead [03:09]
دانلود

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خوشحالی بعد گل زدن چطور باید پشتک زد ؟ :D
هر کاری که تو Help نوشته انجام میدم ولی پشتک نمیزنه !
همه بازیکنا نمیتونن پشتک بزنن ؟

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان عزیز کسی محتویات قابل دانلود مثل توپ جدید و غیره نداره اینجا لینک بده دانلود کنیم؟
و دوم چرا اینقد نقل انتقالات تو بازی سخته.مخصوصا اگر بخواهید یک بازیکن بزرگ بخرید باید 90% بودجه باشگارو بهش بدی تا شاید وتازه شاید بیاد#:-s

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان عزیز کسی محتویات قابل دانلود مثل توپ جدید و غیره نداره اینجا لینک بده دانلود کنیم؟
و دوم چرا اینقد نقل انتقالات تو بازی سخته.مخصوصا اگر بخواهید یک بازیکن بزرگ بخرید باید 90% بودجه باشگارو بهش بدی تا شاید وتازه شاید بیاد#:-s

آره به شدت تائید میشه !

بچه ها کسی راهی سراغ نداره راحت یه پولی به جیب بزنیم ؟ :d
(چیت و ترینر منظورم نیستا ، یه استراتژی درست و حسابی میخوام)

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
وقتی یه دسته وصل باشه وارد بازی میشه ولی موقعی که میخوام دو نفره با دو تا دسته بازی کنم اصلا وارد بازی نمیشه !! کسی این مشکلو داشته ؟ راه حلی،پچی چیزی ...

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
وقتی یه دسته وصل باشه وارد بازی میشه ولی موقعی که میخوام دو نفره با دو تا دسته بازی کنم اصلا وارد بازی نمیشه !! کسی این مشکلو داشته ؟ راه حلی،پچی چیزی ...

دسته هات باید هر دوشون عین هم باشن اگر از دو تا دسته ی متفاوت یا از دو برند
متفاوت استفاده کنی این مشکل پیش میاد.
من همین مشکل رو داشتم

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
سلام به همگی.
میخواستم ببینم تو فیفا چطوری میشه نقل و انتقالاتی رو که توی دنیای واقعی انجام میشه از طریق خود بازی یا برنامه ای دانلود کرد.
البته تو بازی یه بخش به نام download latest squads وجود داره ولی برای دانلود باید یک اکانت(account) درست کرد که من هر کار کردم نتونستم.
بازیم اصل نیست و وقتی اطلاعات رو تو ساخت اکانت وارد میکنم در آخر این ارور رو میده که یا Email یا Persona رو اشتباه وارد کردی.
اینم متن ارور:
This Email address or Persona name already exists.Please enter a unique email address or persona
لطفا هرکی راه حلی برای به روز کردن تمام نقل وانتقالات میدونه بگه.ممنون میشم.
خدانگهدار تا دیدار بعدی.

BlUe BlOoD

کاربر سایت
Jun 4, 2006
17
سلام

من تو fifa 2010 وقتی میخواستم با برادرم مثلا جام حذفی انگلیس رو بازی کنیم مشکلی نبود و هر کدوم 2 تا تیم انتخاب میکردیمو میرفتیم بازیا رو انجام میدادیم. ولی الان تو fifa 2011 وقتی 2 تا تیممون رو انتخاب میکنیم و تورنمنت شروع میشه فقط اجازه میده تیمایی که انتخاب کردیمو بتونیم کنترل کنیم و دیگه نمیشه یکی بره تیم خودش شه و اون یکی تیم مقابلشو کنترل کنه. اینجوری اصلا 2 نفره کاپ حال نمیده :(

fifa 2010 اصلا این مشکلو نداشت! راهی وجود نداره از شرش خلاص شیم؟

Masoud2067

کاربر سایت
Dec 16, 2010
13
شاید فیفا 11 از نظر کارای گرافیکی خوب کار کرده باشه ولی سبک بازیش واقعااااااااااا آشغاله!من طرفدار pes نیستما!اتفاقا طرفدار فیفا هستم واسه همین بالا نوشتم فیفا 11،در مورد سبک بازی خیلی مزخرفه!هر چی تکل میزنی خطا میگیره و بلافاصله 1 کارت هم بعدش میده!در مقابل بازیکنای حریف هرچی تکل میزنن هیچ خطایی داور نمیگیره!!!!!!!!!!!تو محوطه جریمه خودی هر چی سانت میکشن خیلی راحت با ضربه سر میزنن و اصلا نمیشه دفاع کرد ولی فقط خودت میری تو محوطه جریمه حریف سانتر میکنی 1 هدم نمیتونی بزنی!!!!یکی از مشکلای دیگش قدرت دفاعی بازیکنا هست!بازیکنای حریف همشون برا خودشون یه پا مدافعان!مثلا تو رئال مادرید کاکا همچین دفاع میکنه انگار یه هافبک دفاعی قلدره!یا رونالدو هم همینطور!واقعا اعصاب آدم خورد میشه!یا وقتی توپ دستشون هست هر کاری میکنی نمیتونی توپو ازون بگیری اونوقت اگه تو دست تو باشه با یه تنه راحت توپو میگیرن!چقدر اینارو قوی درست کردن که حتی به این خوبی میتونن دفاع کنن!حالا حمله کردنشون بماند که کاکا و رونالدو توپ بهشون برسه 100% میره تو گل!این قضیه در مورد دروگبا تو چلسی هم صدق میکنه!کلا همه مهاجما اینطورین ولی این چندتا دیگه واقعا شورشو در آوردن!من همیشه وقتی فوتبال میگیرن رو ورد کلاس میزارمش ولی این دیگه خیلی مسخره هست!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر