FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام رفقا دو تا سوال داشتم.

۱ـ آخرین اسکوآد آپدیتی که برای فیفا اومده ماله زمستونه ؟ یعنی نسخه تابستانش نمیاد ؟

۲ـ چجوری میشه آپدیتش کرد ؟ لطف کنید یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام رفقا دو تا سوال داشتم.

۱ـ آخرین اسکوآد آپدیتی که برای فیفا اومده ماله زمستونه ؟ یعنی نسخه تابستانش نمیاد ؟

۲ـ چجوری میشه آپدیتش کرد ؟ لطف کنید یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

آخرین آپدیت رسمی که اومد یه سری kit اصلاح کرده بود و Squad آپدیت شده بود و رفع یک سری مشکلات برا 28Oct بوده.
FIFA11_PATCH101

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
اینم هست اما غیر رسمیه و برای فصل 2012-2011 به همراه تغییرات تیمهای صعود کرده و سقوط کرده 5 لیگ اصلی صورت جدید برای برخی بازیکنان و لباسهای جدید فصل 2012-2011 برای چند تیم با حجم 193 مگابایت

New faces :
- Andy Carroll, Florent Malouda, Diego Milito, Romelu Lukaku, Sergio Aguero
- Edinson Cavani, Dani Alves, Cristiano Ronaldo, De Rossi, David Luiy
- Edin Dzeko, Manuel Neuer, Nemanja Vidic, Kevin Prince Boateng, Fernando Torres
- Emanuel Adebayor, Steven Gerrard, Alexander Pato, Gervinho, Falcao
- Ezequiel Lavezzi, Reto Ziegler, Aaron Lennon, Wesley Sneijder, Arjen Robben
- Gareth Bale, Lionel Messi, Luiz Gustavo, Marcelo, Mario Gomez, Samuel Eto'o
New kits :
- Arsenal 11-12 (Home-away), Chelsea 11-12 (Home-away-third), Juve 11-12 (Home-away)
- Ac Milan 11-12 (Home-away), Inter 11-12 (Home), Aston Villa 11-12 (Away)
- Liverpool 11-12 (Home-away-third), Manchester City 11-12 (Home-away), Real Madrid 11-12 (Home-away)
- Tottenham 11-12 (Home-away-third), Man Utd 11-12 (Home-away), Napoli 11-12 (Home)
- Marseille 11-12 (Home), Barcelona 11-12 (Home-away)
Promovated teams(Germany,Italy,France,England,Spain)
Only a few transfers!

http://www.mediafire.com/?oc1z7g07wpca087

• Like
Reactions: happypooya

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آخرین آپدیت رسمی که اومد یه سری kit اصلاح کرده بود و Squad آپدیت شده بود و رفع یک سری مشکلات برا 28Oct بوده.
FIFA11_PATCH101

ممنون رفیق ، آیا بر اساس برنامه خاصی این آپدیت های رسمی ارائه میشن ؟
یعنی مشخصه آپدیت بعدی کی میاد ؟

اینم هست اما غیر رسمیه و برای فصل 2012-2011 به همراه تغییرات تیمهای صعود کرده و سقوط کرده 5 لیگ اصلی صورت جدید برای برخی بازیکنان و لباسهای جدید فصل 2012-2011 برای چند تیم با حجم 193 مگابایت

New faces :
- Andy Carroll, Florent Malouda, Diego Milito, Romelu Lukaku, Sergio Aguero
- Edinson Cavani, Dani Alves, Cristiano Ronaldo, De Rossi, David Luiy
- Edin Dzeko, Manuel Neuer, Nemanja Vidic, Kevin Prince Boateng, Fernando Torres
- Emanuel Adebayor, Steven Gerrard, Alexander Pato, Gervinho, Falcao
- Ezequiel Lavezzi, Reto Ziegler, Aaron Lennon, Wesley Sneijder, Arjen Robben
- Gareth Bale, Lionel Messi, Luiz Gustavo, Marcelo, Mario Gomez, Samuel Eto'o
New kits :
- Arsenal 11-12 (Home-away), Chelsea 11-12 (Home-away-third), Juve 11-12 (Home-away)
- Ac Milan 11-12 (Home-away), Inter 11-12 (Home), Aston Villa 11-12 (Away)
- Liverpool 11-12 (Home-away-third), Manchester City 11-12 (Home-away), Real Madrid 11-12 (Home-away)
- Tottenham 11-12 (Home-away-third), Man Utd 11-12 (Home-away), Napoli 11-12 (Home)
- Marseille 11-12 (Home), Barcelona 11-12 (Home-away)
Promovated teams(Germany,Italy,France,England,Spain)
Only a few transfers!

http://www.mediafire.com/?oc1z7g07wpca087

ممنون رفیق اما رسمیش رو میخوام.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
ممنون رفیق ، آیا بر اساس برنامه خاصی این آپدیت های رسمی ارائه میشن ؟
یعنی مشخصه آپدیت بعدی کی میاد ؟
ممنون رفیق اما رسمیش رو میخوام.

fifa 11 دیگه هیچ پچ یا آپدیت اسکواد رسمی بیرون نمی ده. پچ که همون 1.01 آخریشه. ترکیب هم آخریش مال فوریه 2011 هست و دیگه بعدش نخواهد آمد (مثل هرسال).

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
fifa 11 دیگه هیچ پچ یا آپدیت اسکواد رسمی بیرون نمی ده. پچ که همون 1.01 آخریشه. ترکیب هم آخریش مال فوریه 2011 هست و دیگه بعدش نخواهد آمد (مثل هرسال).

آقا من همین پچ رو نصب کردم ، همون کرکی هم که داشتم کپی کردم و کار کرد.
اما حالا که میرم تو بازی فرناندو تورس هنوز تو لیورپول ؟ این طبیعیه ؟ مگه تو فوریه تورس به چلسی نرفته بود ؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آقا من همین پچ رو نصب کردم ، همون کرکی هم که داشتم کپی کردم و کار کرد.
اما حالا که میرم تو بازی فرناندو تورس هنوز تو لیورپول ؟ این طبیعیه ؟ مگه تو فوریه تورس به چلسی نرفته بود ؟

نه دوست عزیز. اون پچ مال قبل این تغییراته. برای آخرین تغییرات تا فوریه 2011 باید بازی اصل رو داشته باشی و update squad کنی یا اینکه از یکی که squad داره بگیری. تو اینترنت هم زیاده. خواستی خودم برات میل کنم. بعد کپی می کنی تو فولدر فیفا تو my document. بعد از تو بازی لودش می کنی. خلاص.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
بحث اینجاس که حتی ارزش ایجاد ترد هم نداره!

بنده خدا راست می گه. فیفا به درد ... می خوره! EA بهتره بره همون بازی های هری پاتر رو درست کنه. چه به بازی های فوتبال! هر سال که می گذره فیفا بهتر که چه عرض کنم بد تر هم می شه!

این شرکت اومده یه بازی برای کنسول پلی3 ساخته به نام Warhammer Space Marine. وقتی که دیدمش فکر کردم مال پلی2 و PC هست ولی دیدم نوشته پلی 3 و خیلی تعجب کردم.

یعنی گرافیک بازی اصلا برای پلی استیشن 3 خوب نبود.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بنده خدا راست می گه. فیفا به درد ... می خوره! EA بهتره بره همون بازی های هری پاتر رو درست کنه. چه به بازی های فوتبال! هر سال که می گذره فیفا بهتر که چه عرض کنم بد تر هم می شه!

این شرکت اومده یه بازی برای کنسول پلی3 ساخته به نام Warhammer Space Marine. وقتی که دیدمش فکر کردم مال پلی2 و PC هست ولی دیدم نوشته پلی 3 و خیلی تعجب کردم.

یعنی گرافیک بازی اصلا برای پلی استیشن 3 خوب نبود.

و اینگونه بود که فیفا 11 برترین بازی ورزشی (دقت کن، ورزشی، نه فوتبالی) سال 2010 شد. راست می گی بازی خوبی نیست. منتقدها هم باهات هم عقیده بودن! بعدشم جای دیگه ای نگی گرافیک بازی های EA پایینه.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
شاید خود بازیت موقع نصب اینو نصب کرده باشه. مطمئن نیستم. من ندیدم کسی مشکل داشته باشه. آنلاین تست کردی ببینی می تونی بازی کنی یا نه؟

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اره انلاین تست کردم نشده!! اصلا واسه انلاین بود که رفتم دنبال پچ.... بازی که خودش پچ نصب نکرده چون خود بازی هم میگه باید پچ نصب کنی.... حالا نمیدونم مشکل از کجاست:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر