FIFA 11 : Career Mode Q&A

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
Operation Sports به تازگی مصاحبه ای را با Munraj Hyare در مورد Career Mode داشته که اطلاعات جدیدی به ما داده است.
Munraj Hyare: Assistant Producer
OS
آیا قابلیت ها و مهارت هایی که در طول مدت بازی بدست می آوریم پیشنهاد ها را برای مربیگری تعیین میکنند؟ آیا میتوانیم هر باشگاهی را انتخاب کنیم؟ آیا این ممکن است که مربی یک تیم ملی بشویم؟
MH
بله, عملکرد شما به عنوان بازیکن در پیشنهاد هایی که در زمان بازنشتگی برای مربیگری به شما داده میشوند, تاثیر خواهند داشت. برای مثال باشگاهی که شما برای آن به عنوان بازیکن بازی میکنید فقط به شما پیشنهاد نقش بازیکن- مربی را خواهد داد اگر به پدیده باشگاه تبدیل شوید. متاسفانه, امسال هم قابلیت مربیگری تیم ملی را نخواهیم داشت, ولی ما از علاقه زیاد طرفدارانمان به این قابلیت آگاهیم.
OS
آیا بالاخره امسال, سالی است که در آن تیم هایی مثل Burnley برای مقام های بالای لیگ انگلیس رقابت نکنند؟
MH
بله, نتایج امسال واقعی تر خواهند شد. رقابت تیم ها برای مقام های مختلف خواهد بود. مثلا کاندیداهای سقوط برای بقا و تیم های مدعی برای قهرمانی تلاش خواهد کرد. البته این بدان معنی نیست که تیمهایی شگفتی ساز نخواهند بود. ولی مثلا Blackpool در سال اول برای کسب مقام های بالا تلاش نخواهد کرد. (مگر در حالتیکه بازیکن یا مربی با استعدادی داشته باشند)
برای نمونه, این 10 تیم اول جدول رده بندی لیگی هستند که من بازی کرده بودم:

fifaleague.jpg

رقابت بین 4 تیم بزرگ و باشگاه های دیگر (کاندیداهای) سهمیه اروپا (Man City, Aston Villa, Everton وTottenham) که در چند دوره اخیر اتفاق افتاده و شبیه سازی بالا این را نشان میدهد.
OS
برای بازیکنانی که واقعی نیستند و بوسیله Scout پیدا میشوند, بازی به چه شکل Personality آنها را شکل خواهد داد؟ آیا فقط بر اساس قدرت بازیکن خواهد بود و یا مثلا طوری رفتار خواهد کرد که رونالدینیو در مواقعی که دریبل میکند, عمل میکند. یا اساس (اصلیت) بازیکن تاثیرخواهد داشت؟ (برای مثال بازیکن های برزیلی دریبل زن های خوبی هستند ولی بازیکن های انگلیسی محکم تر و قوی تر در زمین هستند)
MH
قابلیت Scout بازی قبلی در Career Mode فعلی وجود نخواهد داشت. در فیفا 11 ما یک سیستم Scouting جدید خواهیم داشت. Scout به دنبال بازیکنهای واقعی خواهد بود. بازیکنهایی که میتوان در ترانسفرها آنها را خرید. قبل از اینکه بازیکنی را به شما پیشنهاد دهد وضعیت اقتصادی و نوع بازیکنانی که شما احتیاج دارید (برای کامل کردن ترکیب) را بررسی خواهد کرد.
OS
آیا ما توانایی ساخت تیم و لیگ و بازی کردن در Career Mode را خواهیم داشت؟
MH
شما میتوانید ترکیب تیم ها را عوض کنید و بازیکنهایی که بوسیله Creation Center ساخته اید را در تیم قرار دهید. ولی مشخصا ساخت یک لیگ کامل با تیمهای خود امکان پذیر نیست.ما به این قبلا فکر کرده ایم و همچنین تکنولوﮊی Creation Center ما هنوز BETA میباشد و به ما چنین اجازه ای را نمیدهد... فعلا.
OS
آیا باگ مصدومیت رفع شده است؟ مثلا بازیکن به یک مصدومیت نسبتا جدی دچار میشد ولی به مدت یک هفته بازی نمیکرد.
MH
ما میدانیم که این یکی از خواسته های طرفداران بازی بود که سال گذشته بی نتیجه ماند. ما امسال سیستم مصدومیت را ارتقا داده ایم. یک بازیکن میتواند از انواع مصدومیت ها با مدت زمان های متفاوت رنج ببرد. (هم در طول گیم پلی و هم بازیهای شبیه سازی شده (Simulate)). مربی اجازه خواهد داشت که بازیکنی که آمادگی صد در صد ندارد یا مصومیت جزئی را بازی دهد ولی این ممکن است مصدومیت بازیکن را شدید تر کند و باعث رنج بردن او به مدت چند هفته یا حتی چند ماه شود.
OS
آیا بازیهای جامها اتمسفر و حس متفاوتی خواهد داشت؟ در مقایسه با لیگ ها.
MH
قطعا, ما بعضی چیزهای صوتی و بصری برای کامل کردن و نشان دادن اتمسفر و اهمیت بازیهای تورنمنت ها و بازی های فینال, اضافه کرده ایم.
OS
چه اتفاقی برای فرم (آمادگی) افتاده؟ حذف کرده اید, اضافه کرده اید یا ارتقا داده اید؟
MH
فرم یکی از چیزهایی بود که برای بازسازی در لیست ما قرار گرفته بود. ولی متاسفانه ما نتوانستیم به این برسیم. ما از جایی که این بود راضی نبودیم و تصمیم گرفیتم از بازی حذف کنیم. ولی همچنان ما به این قابلیت به عنوان قابلیتی مهم نگاه مکنیم و میدانیم که برای Career Mode استفاده های زیادی خواهد داشت. در آینده.
OS
آیا باشگاهایی که AI کنترل آنها را در دست دارد در بازار نقل و انتقالات فعال خوهند بود؟ یعنی تلاشی و سماجتی برای بازیکنی که میخواهند بخرند, نشان خواهند داد؟ (مثلا تلاش بارسا برای خرید فابرگاس آرسنال)
MH
باشگاههای تحت کنترل AI همیشه به دنبال این خواهند بود تا ترکیب خود را قوی تر کنند و بازیکنان ستاره را جذب کنند تا در لیگ بتوانند به خوبی رقابت کنند. اگر آنها در یک پستی ضعف داشته باشند, به دنبال بازیکنی (متناسب با بودجه باشگاه)خواهند بود تا ضعف خود را برطرف کنند. این ها مثال های جالبی هستند زمانیکه من در زمان نقل و انتقالات تابستانی در لیگ برتر بازی بسر میبردم.

fifaleague2.jpg

fifaleague3.jpg

fifaleague4.jpg

(اینها شات های داخل بازی هستند که سیستم اخبار را نشان میدهد که به تازگی اضافه شده است. نشان دادن خلاصه اخبار نقل و انتقالات یک از قابلیت های این سیستم است.)
OS
آیا میتوانیم مانند Madden NFL قبل از بازی آب و هوا را تعیین کنیم؟
MH
بله, من شما قادر خواهید بود تا آب و هوای دلخواهتان را در هر بازی انتخاب کنید. البته باید این را یاد آور شوم که ما سیستم سال قبل آب و هوا را ارتقا داده ایم تا آب و هوایی متناسب با هر کشور و زمانی که بازی میکنید داشته باشیم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آیا باگ مصدومیت رفع شده است؟ مثلا بازیکن به یک مصدومیت نسبتا جدی دچار میشد ولی به مدت یک هفته بازی نمیکرد.
MH
ما میدانیم که این یکی از خواسته های طرفداران بازی بود که سال گذشته بی نتیجه ماند. ما امسال سیستم مصدومیت را ارتقا داده ایم. یک بازیکن میتواند از انواع مصدومیت ها با مدت زمان های متفاوت رنج ببرد. (هم در طول گیم پلی و هم بازیهای شبیه سازی شده (Simulate)). مربی اجازه خواهد داشت که بازیکنی که آمادگی صد در صد ندارد یا مصومیت جزئی را بازی دهد ولی این ممکن است مصدومیت بازیکن را شدید تر کند و باعث رنج بردن او به مدت چند هفته یا حتی چند ماه شود.
این کارشونو اگر واقعا عملی کنن که عالی میشه.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
عاااالی بود!>:d<
حذف بازیکنان غیر واقعی از قسمت Scout بازی دقیقا چیزیه که من می خواستم.
همچنین متعادل شدن رقابت تیم ها.(قهرمانی فیورنتینا در سری آ فیفا 10 من را خیلی عصبانی کرد!)
بی صبرانه منتظر بازی هستم.
ممنون از پست عالی شما

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ولی کاشکی سرمبی گری تیم ملی هم می زاشتند!من خیلی دوست داشتم باشه...راستی یه شایعه ای برای فیفا 10 بود که لیگ قهرمانان آسیا را هم می سازه!برای فیفا 11 نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر