FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
چه جوری باید نصبش کنم ؟ :cheesygri
بعد از دانلود این فایل را اجر کنید run_make_m200copies 4 تا فایل به نام های m200__.o و 3 تا دیگه درست میشه بعد نرم افزار file manger 10 را باز کنید فایل zdata_04 را پیدا کنید و بعد این 4 تا فایل را توش import کنید بعد از زدن گزینه yes برای جایگزینی روی regenerate fat and bh را بزنید و بازی کنید

دوستان اینم تصاویری از بازی با این مدل لباس ps3

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
بعد از دانلود این فایل را اجر کنید run_make_m200copies 4 تا فایل به نام های m200__.o و 3 تا دیگه درست میشه بعد نرم افزار file manger 10 را باز کنید فایل zdata_04 را پیدا کنید و بعد این 4 تا فایل را توش import کنید بعد از زدن گزینه yes برای جایگزینی روی regenerate fat and bh را بزنید و بازی کنید
پس چرا Fifa Maniger 10 این فایل Zdata_04 رو شناسایی نمیکنه:((

enter

کاربر سایت
Oct 4, 2009
9
نام
محمد مهدي
FIFA IS MY LOVE

سلام دوستان عزيز
منم يكي از پلير هاي فيفا بودم از 2005 تا الان
خوب و بد باهاش بازي كردم و حتي حاضر نيستم نسخه 2005 اون رو با 2009 pes عوض كنم .

نسخه جديد رو امروز گرفتم كه 2تا DVD هست . امشب نصب ميكنم و بازي ميكنم .
تمام پتچ وبزار هاي روكه زحمت كشيده بودين و گذاشتين رو هم دانلود كردم . تا اگه لازم شد نصب كنم و با اين اوصافي كه تو اين 14 صفحه خوندم انگار بايد نصب كنم .

در كل از تلاش و زحمت همگيتون ممنونم و افتخار ميكنم كه كنار شما هستم .

Momeks

کاربر سایت
Jun 30, 2009
51
امیر جان من چند پست قبل شما برنامه DbMaster10 رو دانلود کردم ! که فایل zdata رو اصلا شناسیایی نمیکنه میتونی لینک دانلود File manager 10 رو بدی ؟

jojoyi

کاربر سایت
Feb 14, 2006
124

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دوستان من دستم خورد همه چیز هایی که تو Data بود پاک شد:((البته به غیر از FOLDER ها یعنی همه ZDATA ها پاک شد و اگه میشه یکی از دوستان همه ی فایل های DATA رو(به غیر از فولدر هایی مثل cmn و ...)برای من که الان DVD هام دستم نیست آپلود کنند:blushing:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان من دستم خورد همه چیز هایی که تو Data بود پاک شد:((البته به غیر از FOLDER ها یعنی همه ZDATA ها پاک شد و اگه میشه یکی از دوستان همه ی فایل های DATA رو(به غیر از فولدر هایی مثل cmn و ...)برای من که الان DVD هام دستم نیست آپلود کنند:blushing:
حجم اصلی بازی روی همین data هست بالای 4 گیگ هست نمیشه اپلود کرد یعنی شما نمیتونی دانلود کنی:cheesygriبایک نرم افزار بازگردانی برشون گردون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر