FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان لطفا هرکی از این بازی خوشش نمیاد اینجا پست الکی نده
ما فیفا بازها اینو کاملا به pes ترجیح میدم هممونطور که pes بازا نمیتونن فیفا بازی کنن
این نسخه هم خیلی بهتر از 09 شده و خیلی طبیعی تر شده

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
ما فیفا بازها اینو کاملا به pes ترجیح میدم هممونطور که pes بازا نمیتونن فیفا بازی کنن

آقا چرا از روي تعصب حرف ميزنی.من خودم از فيفا 2000 تاحالا دارم فيفا بازی ميکنم.اين نسخه نسبت به 09 بد تره.فقط همون داوراش و گيم پليش کمی بهتر شده.حقيقتو بايد قبول کرد.من خودم يه فيفا باز هستم ولی دليل نميشه در صورتی که يه چيزی بده از رويه تعصب بگم خوبه;)

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
آقا چرا از روي تعصب حرف ميزنی.من خودم از فيفا 2000 تاحالا دارم فيفا بازی ميکنم.اين نسخه نسبت به 09 بد تره.فقط همون داوراش و گيم پليش کمی بهتر شده.حقيقتو بايد قبول کرد.من خودم يه فيفا باز هستم ولی دليل نميشه در صورتی که يه چيزی بده از رويه تعصب بگم خوبه;)
شما اولین نفری هستی که از 10 انتقاد کردی و حتی گفتی از 09 بدتره:eek:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226

بابا من اصلا تعصبی نمیگم خدائیش هر بازی 10 تا گل میزنم تو be a pro
نمیدونم من خیلی حرفه ای شدم یا بازی اینجوری شده چون عینا این کار را تو فیفا 2000 میکردم 10 تا گل میزدم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
آقا چرا از روي تعصب حرف ميزنی.من خودم از فيفا 2000 تاحالا دارم فيفا بازی ميکنم.اين نسخه نسبت به 09 بد تره.فقط همون داوراش و گيم پليش کمی بهتر شده.حقيقتو بايد قبول کرد.من خودم يه فيفا باز هستم ولی دليل نميشه در صورتی که يه چيزی بده از رويه تعصب بگم خوبه
خوب خودت داری حرف خودتو نقض میکنی.
داری میگی گیم پلیش بهتر شده بعد اونوقت چجور بازی از 09 بد تره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

بابا من اصلا تعصبی نمیگم خدائیش هر بازی 10 تا گل میزنم تو be a pro
نمیدونم من خیلی حرفه ای شدم یا بازی اینجوری شده چون عینا این کار را تو فیفا 2000 میکردم 10 تا گل میزدم

شما اگه درجه بازی و دروازه بانو رو روی legendary بزاری دیگه عمرا بتونی انقدر گل بزنی چون تو سختی بالا دروازه بانها خیلی سخت گل میخورن جدا از اینکه از دفاع نمیشه رد شد

یه مشکل که دوستان pes باز با این بازی دارن شوت هاست که تو ساکر فقط باید یه تک ضرب بزنی و از هر جا هم بزنی می کوبه تو دروازه ولی تو فیفا باید دکمه رو بیشتر نگه داری و جهت هم بگیری

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
شما اولین نفری هستی که از 10 انتقاد کردی و حتی گفتی از 09 بدتره:eek:
کی گفته من تنهام که دارم انتقاد ميکنم.مگه صفحه های قبلو نخوندی ؟بابا خدايیش چمنش خيلی افتضاح شده.من که نميگم همه چيزش بده.ولی به نظره من 09 بهتر بودش

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
خوب خودت داری حرف خودتو نقض میکنی.
داری میگی گیم پلیش بهتر شده بعد اونوقت چجور بازی از 09 بد تره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

بابا گيم پليش کمی بهتر شده.اون طوری نيست که خيلی محسوس باشه.بدشم من تقريباً هر روز 09 بازی ميکنم.يعنی ميتونم بگم ديگه هر چی خوبو بد داره ميدونم.تو 09 توپ خيلی قشنگ کات ميکشيد.تو 10 توپ به زور از زمين بلند ميشه.من هنوز 10 زیاد بازی نکردم ولی همین قدر که بازی کردم حال نداد

farhad_ea

کاربر سایت
Sep 8, 2009
63
نام
فرهاد
سلام من fifa10 رو گرفتم .وقتی گیم پد رو تنظیم می کنم بعد بازی رو میبندم ( کلا خارج میشم)ودوباره به بازی میرم تنظیمات گیم پد بهم ریخته شده
گیم پد من
x box360 controler for windows
با گیم پد های دیگه هم همین مشکلو داره.

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
دوستان PES باز لطفا یا نظر ندن یا نظر میدن نظر درست بدن که باعث درگیری نشه
من متاسفانه بازی هنوز دستم نرسیده که دربارش نظر بدم اما کلا من عاشق منجر مودش هستم خدا رو شکر همه نقل انتقالات هم FIFA انجام میده

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام

بلاخره اجرا کردم :D!!!!

نکته ای که به چشمم توی پنالتی ها بود :D
برید حتمًا ببینید

نکته دوم گیم پلی هست

شوت ها خیلی ضعیف شدن

نکته چهارم
تنظیمات قبل شروع بازی هست که خیلی دقیق کار شده

و توضیحاتی که در باره بازکنان حریف میده

نکته 6 فیس بازیکن ها از یه طرف طبیعی و از طرفی پکیده شده :D

نکته 7 داور ها :D کارشون خیلی زیبا شده

نکته 8 : celebration ها هست که جالب شد
آفساید گیری و کارت دادن ها

بقیه نکت در پست های آتی :D

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
شما اگه درجه بازی و دروازه بانو رو روی legendary بزاری دیگه عمرا بتونی انقدر گل بزنی چون تو سختی بالا دروازه بانها خیلی سخت گل میخورن جدا از اینکه از دفاع نمیشه رد شد
یه مشکل که دوستان pes باز با این بازی دارن شوت هاست که تو ساکر فقط باید یه تک ضرب بزنی و از هر جا هم بزنی می کوبه تو دروازه ولی تو فیفا باید دکمه رو بیشتر نگه داری و جهت هم بگیری

نه دوست عزیز من فیفا 09 را بازی میکردم ولی اینجوری 10 تا نمیزدم
یه نکته دیگه اینکه وقتی be a pro با دوربین مخصوصش بازی میکنی مثلا مسی از دور موهاش فرفریه و کوتاه ولی یکم نزدیک میشه قیافه اصلیش میشه و این خیلی اشکاره
تازه مشکل فریم که میگفتم ازخود بازیه روی کمترین تنظیمات هم بزاری اون مشکل هست و به شخصه میگم تغییرات از 09 به فیفا 10 در حدیه که یک شخص ویرایشگر فیفا تو ظرف یک ماه تنهایی میتونه انجام بده واقعا برای ea متاسفم که انقدر به گیمر ها دروغ میگه و میگه نسخه پی سی گرافیکش از کنسول پایین تره ولی بیشتر روی گیم پلی اون کار شده و بهتره
اخه خدائیش چقدر با 09 فرق کرده؟من فکر میکنم علاوه بر کار نکردن تیم next gen روی نسخه پی سی به نظر میاد اون تیمی را هم که روش کار میکردند را خیلی کاهش دادند و این تغییرات که تو بازی دیدیم خیلی خیلی جزئیه
من خودم از کسانی هستند که دوست دارم نسخه کنسول فیفا را روی پی سی بازی کنم ولی تعصبی نمیگم فیفا هیچ پیشرفت شگرفی تو این 9 ساله نکرده تو پی سی و از بازی که موتورپایه 10 سال پیشش را داره چه انتظاری میشه داشت.
من یک طرفدار pes نیستم و فیفا را هم با اون مقایسه نمیکنم من اتفاقا با فیفا کنسول مقایسه میکنم ولی باید منطقی بود اصلا روی نسخه پی سی کار نمیشه و ea sports پی سی گیمر ها را به بازی گرفته و مطمئن باشید نه فیفا 2011 نکستجن خواهد بود و نه سری های بعدیش

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
منم بازی رو امروز گرفتم
خوب اینکه EA به نسخه PC اهمیت نمیده که همه میدونن نیازی نیست هم بهش فحش بدیم که ای خدا لعنتت کنه چرا اینطوری میزنی اونا میگن اگر مثل کنسول بزنیم ضرر داره برامون کرک این حرف ها
اما دوربین بازی واقعا بد شده من سرم درد گرفت یه دست زدم
تغییری هم نسبت به نسخه 09 نداشته
اما خوب منجر مودش برای سرگرمی خوبه
خداحافظ

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
منم بازی رو امروز گرفتم
خوب اینکه EA به نسخه PC اهمیت نمیده که همه میدونن نیازی نیست هم بهش فحش بدیم که ای خدا لعنتت کنه چرا اینطوری میزنی اونا میگن اگر مثل کنسول بزنیم ضرر داره برامون کرک این حرف ها
اما دوربین بازی واقعا بد شده من سرم درد گرفت یه دست زدم
تغییری هم نسبت به نسخه 09 نداشته
اما خوب منجر مودش برای سرگرمی خوبه
خداحافظ
ea برای همینه اشتباه همیشه فکر میکنه کنامی هم داره نسخه پی سی را مثل کنسول میده و فروش پایین فیفا هم حقشونه 10 ساله خودم فیفا بازی میکنم کیفیتش همیشه پایین بوده اخه کی برای اینجور بازی پول میده اون از08 nba که افتضاح دادند و فروش خوبی نکرد شاکی شدند ولی شرکت 2k اومد nba داد خیلی خیلی عالی بود و فروشش هم خوب بود.این دست خودشونه گیمر را متقاعد کنند نره نسخه دزدی بخره چطور بیلیزارد میتونه اینا نمیتونند.نکته دیگه نسخه پی سی چه تائیری میتونه روی فروش کنسول داشته باشه؟ نمیتونند تاخیر بدند؟اخه یکی نیست بگه پی سی گیمر ها با کنسول باز ها یکی نیستند و اگه فیفا عینا مثل کنسول روی پی سی بیاد هیچ کنسول بازی نمیره بشینه پی سی بازی کنه و بلعکس
یک بار بازی با کیفیت بدند اگه فروشش بد بود بعد هرچی خواستند بگویند مثل اینه که سازنده یه بازی ضعیف بیاد بگه چرا فروشش کم شد بندازه سر کپی رایت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر