FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خوب دوستان من این بازی رو گرفتم :
اوجور که دوستان میگفتن دبود دیگه و خیلی از 09 بهتر بود
سیستم دریپل 360درجه تو ین نسخه هست و واقعا بازی رو رون کرده و رد کردن بازیکن دیگه مث 09 فقط با حرکات تکنیکی (با انالوگ ) نیست و خوب میشه تو سر توپ زد
حرکات بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده
شوت ها بهترن
گل زدن راحت تر و طبیعی تر شده
هوش مصنوی واقعا پیشرفت کرده و جا گیری بازیکن ها خیلی بهتر شده
ولی از لحاظ گرافیکی تغییر انچنانی نداشته ، چمن هم یکم زیاد سبز شدن ولی تور دروازه خیلی طبیعی تر شده
و خبر خوب اینکه :
داور ها دیگه مث نسخه های قبلی االکی وسط زمین نیستن داور وسط سوت میزنه داور کنار هم خوب پرچم میزنن
قیافه ها هم کمی بهتر شده
دو حالت بازی جدید هم اضافه شده
یکی اسمش season که هنوز بازی نکردم و نمیدونم با منجر چه فرقی داره
be a pro هم بهتر شده و تیم ملی بهش اضافه شده و برای تیم ملی انتخب میشی و میری جام جهانی 2010
خبر بد اینکه منچسترش شده 4.5 ستاره و اسکیل ها پایینه (رونی 87 )
تاکتیک های زیادی هم اضافه شده من هنوز زیاد بازی نکردم
البته هنوز مال کنسول یه چیز دیگست ولی این بهش نزدیک شده

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
خوب دوستان من این بازی رو گرفتم :
اوجور که دوستان میگفتن دبود دیگه و خیلی از 09 بهتر بود
سیستم دریپل 360درجه تو ین نسخه هست و واقعا بازی رو رون کرده و رد کردن بازیکن دیگه مث 09 فقط با حرکات تکنیکی (با انالوگ ) نیست و خوب میشه تو سر توپ زد
حرکات بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده
شوت ها بهترن
گل زدن راحت تر و طبیعی تر شده
هوش مصنوی واقعا پیشرفت کرده و جا گیری بازیکن ها خیلی بهتر شده
ولی از لحاظ گرافیکی تغییر انچنانی نداشته ، چمن هم یکم زیاد سبز شدن ولی تور دروازه خیلی طبیعی تر شده
و خبر خوب اینکه :
داور ها دیگه مث نسخه های قبلی االکی وسط زمین نیستن داور وسط سوت میزنه داور کنار هم خوب پرچم میزنن
قیافه ها هم کمی بهتر شده
دو حالت بازی جدید هم اضافه شده
یکی اسمش season که هنوز بازی نکردم و نمیدونم با منجر چه فرقی داره
be a pro هم بهتر شده و تیم ملی بهش اضافه شده و برای تیم ملی انتخب میشی و میری جام جهانی 2010
خبر بد اینکه منچسترش شده 4.5 ستاره و اسکیل ها پایینه (رونی 87 )
تاکتیک های زیادی هم اضافه شده من هنوز زیاد بازی نکردم
البته هنوز مال کنسول یه چیز دیگست ولی این بهش نزدیک شده
ما پی سی گیمر ها از بس فیفای بی خودی بازی کردیم که به کوچکترین تغییری راضی میشیم ولی تا به حد کنسول نرسه ارزش خریدن نداره

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من نمیدونم چرا نمیشه با دسته بازی کرد؟؟ تو تنظیمات دسته move skill نداره ولی رو کیبورد هست؟؟؟!:confused:
کلا چطور میشه دریبل زد؟؟؟:biggrin1:( با دسته)... من که اصلا با gameplay فیفا راه نمیام همون pes خودمون:biggrin1:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من نمیدونم چرا نمیشه با دسته بازی کرد؟؟ تو تنظیمات دسته move skill نداره ولی رو کیبورد هست؟؟؟!
کلا چطور میشه دریبل زد؟؟؟( با دسته)... من که اصلا با gameplay فیفا راه نمیام همون pes خودمون
مشکل من اینجاس که انالوگ راست اصلا دریبل نمیکنه ....

دوست عزیز یه تاپیکی بود قبلنا اینجا برا درست کردن مشکل گیم پد بود تو فیفا 09 من با همون راه حل درستش کردم دیگه الان دستمو میشناسه

http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=18283&highlight=fifa09
اینو بخون مشکلت حل میشه
ولی تو این نسخه اون فایل devdata رو باید تو قسمت سیو بازی تو مای داکیومنت هم replace کنی

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
آقا من بازی رو گرفتم اصلا ایرادی نداشت که بگم بازی درست اجرا نشد ولی کلا مزخرف بود فقط واسه ی این خریدم که تست کنم البته نسبت به نسخه ی قبلی تو گیم پلیش یکم تغییر کرده و بهتر شده (نسخه قبلی اشغالتر بود) گرافیکشم تو آخرین تنظیمات واقعا هیچی نداره
منتظر همون پر ساکر باشین بهتره

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
جالبه منم بازی را دانلود کردم 2.61 گیگ نخسه ریپ شده اصلا این را بازی روش کار نکردند یکی نیست به ea sorts بگه حالا next gen نخواستیم نمیتونستی یکم روی بازی کار کنی اصلا هیچ تغییری نسبت به 09 نداره حتی بدتر هم شده بعضی موارد.چمن هاش هم مثل اسفالته سر کوچمونه و مثل همیشه مشکل فریم رایت داره(مثل بازی vegas 2) این بازی که هیچ وقت هم درستش نمیکنن و جالبه مثل بازی های فلش میمونه که میشه فقط به چهار طرف حرکت کرد(عقب جلو پایین بالا):laughing:
به نظر من نباید فیفا را رو گذاشت روی اخرین درجه تنظیمات چون انقدر کیفیت چمن ها و تکسترها و غیره ضایعه هر چه وضوحش بیشتر بشه بدتر میشه همون بهتر روی پایین ترین درجه تنظیمات بازی کنی

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
دوستان یه چک کنید ببینید از تو تنظیمات گرافیکو بالا بردین
چون تو 09 هم یادمه که چمن سه بدی و ایناش رو باید خودت فعال میکردی

من همه تنظمات گرافیکو تا فی خالدونش گذاشتم.چمن 3 بعدی هم on هستش.ولی چمنش خیلی بد شده.تو شب قابل تحمل تره

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان عجب بازی جالبیه یاد فیفا 2000 را زنده کرد
امروز be a pro را رفتم با تیم چلسی هر بازی 10 تا گل میزنم :laughing::laughing::laughing:خیلی شبیه 2000 شده که وسط زمین توپ را میگرفتی میرفتی گل میزدی

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
واقعا فوق العاده هستش
این چند روزه بازیهای باحالی اومده
پیشرفتش قابل تحسین هست

راستی شما که می گی نسخه کنسولش بهتره کدوم کنسولاش منظورتونه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
البته چمنا در fifa2000 طبیعی تر بود :laughing:
یادش بخیر دمویه اولشم خیلی خفن بود
خارج از شوخی اگه چمنهاش اینقدر ضایع نبود می شد چند هفته ای تحملش کرد این محیط استادیوماشم خیلی گنده اما خداییش یه سری انیمیشن های جالب اضافه کردن وقتی بازیکنا به هم میخورن کلا دوستان پولشونو دور نریزن حتی 2000 تومان

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
بازي شما اولش دمو نشون ميده؟
يعني وقتي از تو محيط windows ميرين تو بازي ميگم.

اگه 09 با تغييرات اين فصل ميدادن بيرون بهتر بود .
كلا مشكلاتش ميشه گفت توپش خيلي سنگين شده .وقتي تو 09 با q يه توپ كات ميدادي خيلي قشنگ توپ كات ميگرفت و ميرفت سمت دروازه.اين اصلا توپش از نيم متر بلندتر نميشه و زياد هم كات نميگيره.!!!!!
من 2 دست بازي كردم.هر چي هم گل زدم زميني بود.
چمن هم كه هيچي...
رئال هم كه خيلي بد درست كردن.
دوربين هم كه تعطيله.
تنها مزييشت نسبت به 09 دريبل هاشه و داور ها .همين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر