FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
خوب بچه ها من بازيو خريدم.هنوز زياد بازی نکردم که همه چيزيشو بفهمم ولی فقط يه تغيیراته کوچيکی کرده.به نظره من چمنه فيفا 09 خيلی بهتر بودش.اين چمنه فيفا 10 مثله فيفا08 به قبل خيلی صافه.بازی کردن تو شب تو فيفا10 جذاب تر به نظر ميرسه.کمک دورها پرچم ميزنن ولی بعضی وقتا داور وسط هم تو تصويره بسته نشون ميده که ات يا خطایي گرفته.تعويضها به همون شکله قبله.گیمه پلی هم کمی بهترشده و حرکته انفردی خيلی راحت تر به نظر ميرسه.شوتها کمی بهتر شده و کلاً انگار تغييره زياد چندانی نکرده بازی.به نظره من فيفا09 بهتره اينه ولی تا خودتون بازی نکنين متوجه نميشين.چیزه جدیدی فهمیدم گزارش میدم

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
دیگه fifa رو Pc تبدیل سده به تکرار این نسخه اصلا ارزش نداره به نظر من fifa 09 بهتر بود.
ولی اگه میخواهید از نقل و انتقالات اخیر هم بهره ببرید قضیه فرق میکنه.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان سیستم پیشنهادی بازی fifa 10 که 7800 هست و pes 2010 هم7900 یعنی در یک حدوده ولی بین این 2 تا بازی خیلی تفاوت گرافیکی هست دلیلش هم اینه که فیفا موتورپایه بسیار ضعیفی داره و نمی تونند گرافیک بازی را بالا ببره حتی در حد pes
نکته دیگه یک سوال از کسانی که کنسول دارند چقدر تفاوت بین گرافیک pes 2010 و fifa 10 میبینید؟

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
سلام دوستان.
دیگه fifa رو Pc تبدیل سده به تکرار این نسخه اصلا ارزش نداره به نظر من fifa 09 بهتر بود.
ولی اگه میخواهید از نقل و انتقالات اخیر هم بهره ببرید قضیه فرق میکنه.

به نظره من هم فيفا09 بهتر بود.اين که ميگن گيم پليش تغيير کرده زياد محسوس نيست.ولی به نظر ميرسه تغييره خيلی کوچيکی کرده نه اونطوری که خيلی تأثير گذار باشه.چمنش تو هوای روز خیلی بده.ولی تو شب بهتره.بر عکس 09.تو پنالتيا هم وقتی که بايد توپو بگيری دوربين ميره پشته دروازه که به نظرم يکم سخت شده

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من امروز بازی را از boysteam گرفتم .
واقعا صد رحمت به فیفا 09 . این خیلی چمن ضایعی داره
هر ساله بازی ها پیشرفت میکنند ولی این فیفا پسرفت میکنه .

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
لعنت بر این شرکت boysteam :mad:

کسی نسخه این شرکتو نصب کرده ؟ مال من هی پیغام میده :
Fifa 10 is not installed correctly.please reinstall

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
آخه این boysteam گندشو در آورده آخه یکی نیست بشون بگه مگه مجبورتون کردن که برید این کاره بشید اون از evil اینم از fifa وقتی نصب میکنم می خواد بره تو بازی ارور میده می گه باید یک پتچ باید نصب بشه ولی هر چی داخل دی وی دی می گردم نیست کسیمیدونه ماله چی هست؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان یه چک کنید ببینید از تو تنظیمات گرافیکو بالا بردین
چون تو 09 هم یادمه که چمن سه بدی و ایناش رو باید خودت فعال میکردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر