Fifa 08 Demo

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
:)
امیدوارم دموی این بازی قبلا تو سایت گذاشته نشده باشه :biggrin1:

دموی بازی فیفا 08 که دارای 7 تیم FC Barcelona, AC Milan, America (Mexico), NY Red Bulls, Manchester United, Marseille, Bayern München هست رو می تونید از اینجا دانلود کنید .
من خودم دارم الان دانلودش می کنم با حجم 478.63 MB :eek: !!

موفق باشید

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
علی جان ممنون ولی اقا رضا قبلا اینو تو بخش اخبار بازیا گذاشته .
ببخشید پست آقا رضا رو ندیدم :blushing:
در ضمن کسانی که این دمو رو دانلود نکردن بهتره دانلود نکنن . چون هیچ چیز خاصی نداره . در اصل همون 07 هست . :(;)

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
ببخشید پست آقا رضا رو ندیدم
در ضمن کسانی که این دمو رو دانلود نکردن بهتره دانلود نکنن . چون هیچ چیز خاصی نداره . در اصل همون 07 هست .

البته من توصیه میکنم حتما دانلود کنید ...
نباید انتظار داشته باشید یه بازی 100 در صد متفاوت روببنید تغییرات هر چند هم که کم باشه در جهت بهبود فیفا هست و مطمئن باشید با یکی دو دست بازی نمیتونید به این تغییرات پی ببرید
از جمله تغییرات اساسی می توان به کنترل دروازبان در مواقع دلخواه ، تغییر دکمه ها، و همچنین کارت دادن داور پس از آوانتاژ اشاره کرد البته همونطور که گفتم تغییرات در گیم پلی هم زیاد هست که پی بردن به آنها احتیاج به زمان داره
موفق باشید

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
وحید جان شما بازی رو انجام دادی ؟
من از این جهت گفتم شبیه 07 هست چون حتی همون کنترل دروازبان هم تغییر نکرده !هیچی عوض نشده بود . اگر خواستی از محیط بازی هم عکس می ذارم که ببنی هیچی عوض نشده !
البته مطمئنا وقتی بازی کامل عرضه بشه اینجوری نیست . ;)خودتو ناراحت نکن !!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
وحید جان شما بازی رو انجام دادی ؟
من از این جهت گفتم شبیه 07 هست چون حتی همون کنترل دروازبان هم تغییر نکرده !هیچی عوض نشده بود . اگر خواستی از محیط بازی هم عکس می ذارم که ببنی هیچی عوض نشده !
البته مطمئنا وقتی بازی کامل عرضه بشه اینجوری نیست . خودتو ناراحت نکن !!

من همون روز انتشار دمو اونو دانلود کردم از قبل هم کم و بیش در جریان تغییراتی که قرار بود تو این نسخه بوجود بیاد هستم
البته این رو باید بگم که تو فیفا معمولا دموی بازی با نسخه اصلی تفاوت چندانی نداره مگر در دوربین default بازی اونم در بعضی موارد

یه نکته ای هم که باید بگم اینکه همه میدونیم که بازیهای کامپیوتری معمولا شامل باگ های عجیب و غریبی هستند فیفا هم از این قاعده مستثنی نیست باگهایی در کنترل دروازبان و network و ...

نیمدونم چقدر با مسابقات رسمی فیفا آشنایی دارید اما به طور مثال از جمله قوانین رسمی فیفا در بازی های آنلاین شروع بازی با پاس به عقب هست و یا عدم ارسال پاس ترکیبی (q+W)از زمین خودی و چند مورد دیگر که این خود دلیلی بر باگ های بازی هست

یا یه موردی که که خیلی در فیفا 07 ما رو اذیت میکرد عدم سوئیچینگ به موقع و صحیح بازیکنا بود که در این نسخه یعنی 08 کاملا این مشکل رفع شده (البته این مشکلات بیشتر در بازی های دو نفره و یا شبکه نمود پیدا میکنند)

در کل برای من به شخصه همون فیفا 07 با حذف این باگها به عنوان 08 کافیه اما ...
همونطور که در پست قبلم هم گفتم علاوه بر حذف باگها در این نسخه شامل نو آوری هایی هم هستیم
خیلی دوست داشتم تو یه تاپیک مجزا به مسائل 08 بپردازم که البته بدلیل یک سری مشکلات و نداشتن وقت کافی در حال حاضر نمیتونم این کار رو بکنم

ولی مطمئن باشید کماکان بازی اول شبکه در فوتبال فیفا هست در این مسئله کوچکترین شکی نکیند

موفق باشید

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من دمو رد دانلود نکردم و نمیکنم.وایمیسم تا انتشار نسخه ی اصلی.اما منم با این قضیه که FIF 08 همون 07 با حذف ایراداتش باشه , موافقم.خوبه یه سری تغییرات هم داشته باشه و رو به جلو حرکت کرده باشه. منتها من که الان 13-12 ساله دارم فیفا بازی میکنم از 07 نسخه ی pc ش راضی بودم.
یه سری چیزاش مثل دفع توپ دروازه بان ازار دهنده بود.امیدوارم درستش کرده باشن مردیم از بس گل "ریباند" خوردیم.ضربه ازاداش هم خیلی راحت میرفت تو گل!!یه تقه رو D میزدی و توی دروازه..

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من از طرفدارای قدیمی فیفا هستم از همون 96 ولی به نظرم این گندترین نسخه بازیه البته بعد از fifa2004 هیچی رو که بهتر نکردن زدن خرابم کردن پاس تو عمق تو بدترین حالتشه این دروازهبانم فقط بدرد ضربه ازادامیخوره که تازه مسخره هم میشه تو مولتی پلیر گرافیکم انگار که نه انگار همون 07 تازه به نظرم حرکته بازیکنا خشکترم شده نمیدونم 2500 تا انیمیشنو کجا اضافه کردن
جدا حالمونو گرفت:((:((:((:((
یه سال خوردن و خوابیدن مثله اینکه:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر