FIFA 07 Official Thread

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
یعنی به امتحانش هم نمی ارزه ؟!

یک ضرب المثل معروف نزد ما ایرانی ها هست که میگه حرف مرد یک کلامه ... حالا فرق نمیکنه که اون حرف درست باشه و یا غلط ...

حالا اگر اینگونه بحث ها حداقل لحن دوستانه تری داشت بازم مشکلی نبود اما ...

پس با این تفاسیر بهتره به این بحث ادامه داده نشه .... ;)

از این به بعد در این تاپیک فقط در مورد بازی Fifa 07 صحبت میشه ...:exclaim:

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
مگه این نسخه تقلبیه ؟
اگه تقلبیه چه فرقی با اصلیش داره ؟
هر نسخه ای غیر از نسخه ی خود شرکت ea تقلبی هست;) البته نه اینکه بازی ایراد داشته باشه:)
برای بازی کردن انلاین احتیاج به سی دی اورجینال هست:D

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
شماها چرا انقدر از 07 بد میگید من دقیقا از یه سال پیش که06 اومد تا 2-3 هفته پیش همینجوری یه ریزه داشتم 06 رو بازی میکردم به نظرم خیلیم عالی بود
تا اینکه 07 اومد دیدم که خیلی نسبت به 06 بهتر شده بود حالا نمیدونم چرا همتون میگید 06 بهتر بود
چیزی که تو 07 از همه بیشتر به چشم من میخورد استیل بازیکنان موقع شوت زدن بود خیلی خوب شده واقعا طبیعیه شوت هاهم دیگه مثله 06 همش تو چهارچوب نیست شوتهایه از راه دورش هم خیلی خوب شده چیپ ماننده
ولی یه مشکلاتی هم هست اصلا توش نمیشه دریبل و حرکاته تکنیکی کرد من اولش که دموشو دیدم مخصوصا اون تیکه که کریستین رونالدو هی پا عوض میکرد گفتم این دیگه اخره دریبل زنیه ولی اینجوری نبود عمرا نمیشه همچین کارایی کرد

در ضمن برایه پا عوض کردن:شیفت رو دوبار پشت سرهم بزنید پاهم عوض میکنه ولی از دریبل زیدانیو این جور حرکات خبری نیست;)

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام

iturfshotfj4.png

رفقا كسي ميدونه با اين برنامه بايد چه كار كنم؟مي فرمايد كه:
First of all, you need to have Turf Importer version 1.0 installed in order to make this program work, second of all you DO NEED VISUAL BASIC 6 RUN TIME FILES for running VB6 based executable
Download them free from Microsoft website!

2G Turfs have been rescaled to 1G Turfs, new technique has been added and new importing method implented, once you download iTurf 2007 put Turf Importer.exe in your FIFA 07\data folder and overwrite v1.0 or v1.2 exe file. Click yes and new turf's are ready in game files!
!

خب من Turf Importer version 1.0 رو رو سيستمم دارم بعدش بايد يه چيزي رو از مايكروسافت دان كنم كه نفهميدم چيه؟يه لينك ازش ميخوام.بعدش بايد چه كار كنم كسي اگه اينو دان كرده و خبر داره چه جورياس به ما هم بگه..

راستي اون پچ كه اومد رو كسي دان كرد؟همون پچ كه ورژنش 6.50.0.0 بود من دنلودش كردم ولي وقتي روش كليك ميكنم يه پنجره باز ميشه كه نوشته اپ ديت سيستم و بعد هم هيچي نميشه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اينم دان كنين جالبه:)

barcelona_facespatch

barelona_facespatch1.jpg

در ضمن برایه پا عوض کردن:شیفت رو دوبار پشت سرهم بزنید پاهم عوض میکنه ولی از دریبل زیدانیو این جور حرکات خبری نیست
دريبل كه خوب ميزنه!!حركت معروف رونالدينيو و همچنين دريبل كريستيانو رونالدو و ..... همه رو داره

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
آخر این Pes نذاش یه فوتباله خوش از گلومون پایین بره ;););)

این ساکر 6 هم انگار مشکلاته حدیده ای داره.
هم تو پاس دادن هم تو شوت زدن. حالا پاسش هیچ
ولی شوت زدن توش حاله آدم رو میگیره........... :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر