FIFA 06 challenge every thing

با سلام خدمت همه دوستان بازی داتی ببببببخشید بازی سنتری امیدوارم حال همگی خوب باشه منو بگو می گفتم اولین نفرییم که مییام تو بازی سنتر عضو می شم نگو 47 نفر قبل ما عضو شدن اگه رشدش همینطوری باشه فکر کنم تو ماه اول رکورد بازی دات رو بزنیم

تشکر می کنم از دوستانی که با ایجاد این سایت باعث شدن تا دوستانی که داشتن کم کم پخش و پلا می شدن دوباره دور هم جمع بشن امیدوارم سایتی مثل بازی دات از نظر نظم و هماهنگی و سایتی برخلاف بازی دات از نظر سلیقه فردی مدیریت داشته باشیم این رو هم به مدیرای سایت قول می دم که دیگه از الان به بعد عمرا دیگه از کلمه بازی دات استفاده نکنم

البته می دونم جای این حرفا اینجا نیست ولی....

خوب این تاپیک به قصد معرفی محصول جدید Ea در سال 2006 و بیان نقاط قوت و ضعف این بازی بدور از هر گونه حاشیه (الون) با خلوص نیت کامل :d زدم امیدوارم به تاپیکی مفید تبدیل بشه نه به صحنه نبرد (((البته عنوان تاپیک خیلی فراتر از یه جنگ لفظیه)))

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
تاریخ انتشارش 30september از سوی سایت رسمیش اعلام شده یعنی حدود 4 روز دیگه در مورد حضور ایران هم بای بگم که متا سفانه ایران در نسخه pc مجدد موجود نیست البته در این مورد حرف برای گفتن زیاد دارم تو پست های بعدی بیشتر براتون توضیح می دم.
dyw4sn.jpg

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
ممنون وحید جان.
اگه در مورد تغییرات اصلی بازی هم توضیح بدید خوب میشه..
و اینکه ایا بخشی برای جام جهانی 2006 هم در نظر گرفته شده؟

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
در مورد جام جهانی 2006 باید بگم که به گفته ea یه نسخه مجزا برای جام جهانی منشر میشه و در این نسخه خبری از جام جهانی نیست در مورد تغییرات اصلی بازی هم بعدا مفصل می نویسم

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
fifa06_ng1.jpg

فیفا 2006 در تاریخ 30 سپتامبر به بازارای دنیا عرضه می شه امیدوارم هر چه سریعتر کرک بشه و وارد ایران بشه امروز می خوام در مورد عدم حضور ایران در fifa06 کمی توضیح بدم

راستش مدافعان ایران در سایت ea هیچوقت از پنج نفر بیشتر نشد خوب مسئولین ea هم حق دارن وقتی می بینن یه کشور با این همه بازی خور پنج نفر نماینده داره اصلا ما رو به حساب نیارن بعد بیان برن چین رو بزنن
ایران برزیل اسیا این تعبییری بود که بارها تکرارش کردیم ولی چه فایده برای اونها حق کپی رایت بیشتر اهمیت داره تا برزیل اسیا.

خوب داستان از اونجا شروع شد که ea تو سایت مخصوص فیفا 06 اعلام کرد که تا کمتر از یه هفته دیگه می خواد اسامی تیمهای ملی موجد تو این نسخشو بگه از اینجا بود که تلاشهای این پنج فیفا دوست به مرحله جدیدی رسید تقریبا همه مطمئن بودیم که ایران در فیفا وجود خواهد داشت اخه بابا جام جهانی هم دیگه رفته بودیم هیچ دلیلی برای نزاشتن ایران وجود نداشت روز موعود فرا رسید و این لیست از سوی ea منتشر شد

list.JPG

بعد از دیدن این لیست احساس کردم تمامی وقتی که صرف سرو کله زدن با یه مشت .... گذاشتم(گذاشتیم)
مفید بوده اما...
اما کمتر از 10 دقیقه بعد دیگه خبری از لیست نبود انگار اصلا همچین لیستی وجود نداشته من فکر می کردم
حتما مشکلی تو سایتشون بوجود اومده اما فرداش وقتی لیست دوباره برگشت دیگه خبری از ایران نبود
به همین راحتی ...
این داستان ادامه داره...

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
به نظر من اینها یه مسایل دیگه داره.
اگه قرار بود کونامی هم بر روی ایناعتقاد عمل می کرد
اصلا کشور اسرایل که هیچ چیزی از فوتبال نمیدونه و کشوری نیست که تیم داشته باشه! باید تو فیفا باشه ولی ایران نباشه...
به نظر من مهمترین مساله اون تحریم ایران به وسیله ی امریکا است....
و....

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
نوشته شده توسط vahid1400:
در مورد جام جهانی 2006 باید بگم که به گفته ea یه نسخه مجزا برای جام جهانی منشر میشه و در این نسخه خبری از جام جهانی نیست در مورد تغییرات اصلی بازی هم بعدا مفصل می نویسم
خیلی خوبه.
فقط امیدوارم حداقل ایران تو این یکی باشه.
اگه تو این یکی هم نذارنش دیگه....

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
بابا بی خیال فردا که اومد برو بچ براش یه پچ درست میکنن که ایران و تیم باشگاهی های ایران هم توش باشه غم نخورید..ولی تو نسخه ای که برای جام جهانی میاد حتما ایران هست .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا مطئنی نیست اشتباه کردی ها ایران اینتوری که من فهمیدم در فیفا 2006 هست ورقیب ایران یعنی ژاپن در فیفا 2006 نیست فکر کنم همون مثلا پرو اولیشن ساکر روح روان این شرکت وفیفا رو گرفته
اقا کرش فکر میکنی تا کی ما می تونم پچ بسازیم وقتی که یک کپی رایت درست حسابی نیست پچ میسازیم شرکت نوین می اد دانلود میکنه یک صفحه اول رو تغییر میده میگه مال ماست میریم لیگ برتر میسازیم یک شرکت دیگه میاد برمیداره میگه خودمون زدیم تا زنگ هم که میزنیم میگیم چی دعوا هم میکنن دیگه واسه ادم جونی هم باقی می مونه که پچ بساز

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
در مورد ساخته شدن پچ بعد از انشار شکی نیست ولی چرا ea باید تیم بزرگی مثل ایران رو نادیده بگیره

میثم جون در نبودن ایران در نسخه pc شکی وجود نداره ولی من خبرهایی مبنی بر وجود ایران در xbox شنیدم در مورد نسخه ps2 هم اطلاعاتی ندارم
پست های من در این تاپیک مربوط میشه به نسخه pc

ژاپن هم همانند ایران در نسخه pc وجود نداره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
والا من در بازی نما در ایرفو در فیفا پچ خوندم که این بازی ایران رو برای پی سی خواهد داشت حالا شاید عوض شده اگر باورت نمیشه برو تو بازی نما شماره 18یا19 بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر