Farming Simulator 2013 | PC

Farming Simulator 2013

93746823526977633075.jpg

تاريخ انتشار:2012/10/26
سازنده:Giants Software
ناشر:Focus Home Interactive
سبك بازي:Simulator
حجم بازي:1.5Gb
پلتفرم:X360-PS3-PC

farming Simulator 2013 تمام ابزارالات و وسايل مورد نيازبراي كشاورزي مجازي و تبديل شدن به يك كشاورز ماهر را در اختيارتان قرار ميدهد و مضاف بر اينكه يك سري از ماشين آلات , خودروهاو محصولات وحيوانات ومحيط هايي كاملا جديد هم به اين نسخه از بازي اضافه شده كه بيش از بيش آن را براي علاقه مندان جذاب خواهد كرد.
farming Simulator 2013 بيشتر از 20 مدل خودرو از سازندگان بزرگ لايسنس كرده و به بازي افزوده است.
تعداد زيادي از ماشين آلات كشاورزي از برندهاي معروف مثل Case IH به اين نسخه از بازي راه يافته اند علاوه بر اين شاهد حضور يك سري از ماشين آلات غول پيكر و عظيم الجثه هم در اين بازي هستيم كه تجربه كردنشان خالي از لطف نيست!.
به طور كلي اين بازي يكي از واقعي ترين شبيه ساز هاي كشاورزي هستش و اگر از بازي هاي پر از زد و خورد اين نسل خسته شده ايد و به بازيهاي اين سبك مثل "مزرعه دار" علاقه داريد اين بازي دنيايي بسيار وسيعتر و واقعي تراز آنچه كه انتظار داريد را دراختيارتان خواهد گذاشت و بهشتي خواهد بود براي افرادي كه به دنبال كمي آرامش اند!.
براي اطلاعات بيشتر شما ميتوانيد به وبسايت رسمي بازي مراجعه نماييد.

Minimum System Requirements
Processor: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2200+
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 2 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1600
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse

تصاوير:

65783253124526543315.jpeg

آخرین ویرایش:

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
میگم همین جوری اومدی یه تاپیک زدی که بگی ماهم هستیم! خب یه ذره توضیح عکس فیلم خبر یه چیزی بزار دادش:|

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
میگم بازیش اومده؟؟؟؟؟ کاشکی مثل 1ش نباشه چون اون اولش خیلی جذاب بود ولی بعد3روز مسخره میشد فک کنم بخاط مپ الکی بزرگش بود

amir c

کاربر سایت
Oct 28, 2012
11
نام
امیر
من عاشقه نسخه قبلیش بودم
تا آخراش هم تقریبا پیشرفت کردم
ولی بعدش رفتم تو سایتش دیدم یه چیزیای خفنی براش اومده مثل(پالایشگاه،صفحه های انرژی خورشیدی،برق بادی و ....) اماااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟ پولی =(( که اگه از ایران میخواستی بخری کلی بدبختی داشت.
از یکش یه ترینر دارم،اگه خواستید بگید آپ کنم( چندتا تراکتور جدید میاره)
یه حرکته قدیمی هم میشد روش زد که هرچقدر دوست داشتی میتونستی برا خوردت پول اضاف کنی

---------- نوشته در 06:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

لینک دانلودش رو میشه بزارید l-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر