Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
میشه واضح تر توضیح بدین ؟!
باید پوست همه ی حیوون ها باشه ؟! به چه تعداد ؟! به فرض بود چطور میشه تبدیلش کرد به Wallet !
اگه کیف پول 2000 تایی می خوای باید پوست خوک (pig skin) تهیه کنی. بعدش برو تو قسمت crafting می بینی که کیف پول 2000 تایی روشن شده. و در آخر انتخابش کن.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
من تو بازی چطور چند تا اسلحه با هم داشته باشم (قفلن چرا)شاید چند بار چنین سوالی قبلا پرسیده شده
یه چند 100 باری پرسیده شده. :D تقریبا هر 2-3 صفحه یکبار تکرار میشه. :D
باید جای حمل اسحله رو آپگرید کنی. برای این کار باید بری تو بخش Crafting و Weapon Holster رو ارتقا بدی. یه سری پوست حیوون احتیاج داره که اون پایین مینویسه چه حیوونی و چه تعداد. عکس حیوون مورد نظر رو هم انداخته. عکس رو از اونجا میبینی بعد میری تو Map زوم میکنی تا منطقه ی حیوون ها رو نقشه مشخص بشه. منطقه ی حیوون مورد نظر رو پیدا میکنی و علامت میذاری و میری اونجا اون تعدادی که لازم هست میکشی و پوستشون رو میکنی و باهاش وسایل مورد نظرت رو میسازی.
بعد از پایان بازی میتونه ازادانه بگردی یا کلا تموم میشه
بله میشه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تموم کردم شاهکار بود هر دوتا پایانشو رفتم
ولی بعد تموم شدن بازی یونیفورم دیگه تنش نیست و هر جا بری دخلتو میارن:D براهمین برگشتم قبل همون مرحله اخر و دارم با یونیفرم راحت ولگردی میکنم!!:D

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
ما هم بازي رو تموم كرديم !

تو هر 2 تا پايانش شك شدم :-o

داستان بازي عالي بود ، من چند مهي مي شئ هرچي مي گرفتم بعد چند دقيقه مي نداختمش يه گوشيه ، ولي اين بازي قفلم كرد پشت x360 ! :x
Goty امسال من FARVRY3 :x

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
گیر کردم
اونجا که تو رویاش یه شیطان یا اجنه میاد ازش دود میزنه بیرون.من اون بزرگه رو که رد میکنم چن تا از این کوچیکاش میریزن رو سرم .نمیتونم بزنمشون .اخر منو میکشن.کسی راه خلی نداره

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
گیر کردم
اونجا که تو رویاش یه شیطان یا اجنه میاد ازش دود میزنه بیرون.من اون بزرگه رو که رد میکنم چن تا از این کوچیکاش میریزن رو سرم .نمیتونم بزنمشون .اخر منو میکشن.کسی راه خلی نداره
یه تیر بنداز بعد جونتو پرکن دوباره یه تیر بنداز دوباره جونتو پر کن

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
گیر کردم
اونجا باید قبل از اینکه اون شیطان های کوچیک بهت نزدیک بشن بهشون شلیک کنی،سعی کن از روی صدا سریع تشخیص بدی و بهشون شلیک کنی،سعی کن تیر رو نزدیک خودت نزنی

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
گیر کردم
لازم نیست حتما مستقیم بخوره به هدف. چون اون تیرهایی که در اختیار داری منفجر میشن و فقط بنداز کنارشون.

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
یه چند 100 باری پرسیده شده. :D تقریبا هر 2-3 صفحه یکبار تکرار میشه. :D
باید جای حمل اسحله رو آپگرید کنی. برای این کار باید بری تو بخش Crafting و Weapon Holster رو ارتقا بدی. یه سری پوست حیوون احتیاج داره که اون پایین مینویسه چه حیوونی و چه تعداد. عکس حیوون مورد نظر رو هم انداخته. عکس رو از اونجا میبینی بعد میری تو Map زوم میکنی تا منطقه ی حیوون ها رو نقشه مشخص بشه. منطقه ی حیوون مورد نظر رو پیدا میکنی و علامت میذاری و میری اونجا اون تعدادی که لازم هست میکشی و پوستشون رو میکنی و باهاش وسایل مورد نظرت رو میسازی.

بله میشه.
خیلی ممنون
حالا گزینه crafting کجا هست پیداش نمیکنم:d

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
آقا فوق العاده بود ! واقعا عالی بود.
فقط یکم هوش مصنوعی بازی ضعیف بود به نظرم. انتظار داشتم بازی روو Hard خیلی سخت تر باشه .
در کل عالی بود.

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

راستی ببر طلایی کدوم گوریه ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر