شایعه FARCRY 3 در دست ساخت؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
farcry2a2.jpg

طبق اطلاعاتی که آخرین شماره ی مجله ی PC Gamer فاش کرده است ظاهرا
سومین شماره از فرنچایز محبوب FARCRY در دست ساخت میباشد.

طبق اخباری که این مجله منتشر کرده است استودیوی Ubisoft Montreal به صورت جدی وبا تمام توان مشغول کار بر روی این عنوان است!

همچنین طبق اطلاعات موجود آقای Josh Mosqueira سرپرست طراحان بازی است.
Josh Mosqueira طراح ارشد Company of Heroes بود که سابقا در Relic مشغول به کار بود.

طبق حدس های این مجله بازی دوباره در افریقا اتفاق خواهد افتاد.

منبع

شماره ی قبل با همه ی محاسنی که داشت و موتور گرافیکی فوق العاده ی DUNIA از نظر من واقعا
خسته کننده بود!

عنصر لذت بخش بودن گیم پلی که در شماره ی 1 ساخت "یرلی" به چشم میخورد در شماره ی دوم واقعا کم رنگ شده بود.

امیدوارم پیش رفتی که برای AC II حادث شد اینجا هم برای FARCRY 3 اتفاق بیفته.

یکی از دلایل خسته کننده بودن Farcry 2 موضوع یکنواخت بودن مناظر بود به نظر من! این مناظر نه تنها تو این بازی هرجا که پا می ذاشتیم به صورت تکراری جلومون ظاهر می شد بلکه تو خیلی بازی های مشابه هم مناظر به همین صورت بودن و آدم از جابجا شدن در مسیر های طولانی با این مناظر تکراری جدا خسته می شد!

البته این بیشتر از شایعه هست. من پارسال هم چندبار خبرایی خونده بودم که از طرف خود سازنده ها به نوعی شماره سوم تایید شده.ولی مسئله اینجاست که اینا بازم میخوان تو افریقا بازی رو بسازن که اگه اینجوری باشه خیلی خیلی بد میشه. من دیگه حالم از افریقا و افریقایی و کاکا سیاه:d و اون جنگلای بیخودش بهم میخوره:d

نسخه دوم یه جوری بوود , دشمنا خیلی خنگ بازی در میاوردن , یه خشاب باید روشون خالی میکردیم تازه نمیمردن بازم . خلاصه ایراد زیاد داشت .

نسخه قبلی این همه تبلیغ و اینا دادن همه گفتند گرافیکش عالیه ولی تا گذاشتم تو دستگاه 5 دقیقه بعدش دی وی دی رو انداختم اونطرف :d مسخره ها (نظر شخصی)

یکی از مزخرف ترین و رو اعصاب برو ترین بازی های تاریخ بود:d
کلا یادمه پر باگ بود و شخصیت بازی منگ میزد و به همه جا گیر میکرد(همچنین ماشین) و باید بازی رو دوباره اجرا میکردید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or