Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
^^^^^

ممنون بابت اطلاع رسانی.

فک کنم مشکل از نت من باشه چون اصلا نمی تونم استریم رو نگاه کنم، بعد از استریم این گیم پلی با کیفیت بالا جایی قرار می گیره؟

سیستم مورد نیاز چقدر زود اعلام شد مشکوک میزنه :D

اینم لینک استریم مستقیم شده از Y.T ، خودم هنوز دانلود نکردم اما نباید مشکلی داشته باشه!

دانلود فایل Community-Stream-for-Far-Cry-Primal

خیلی خیلی ممنون بابت این سرعت عمل.

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
^^^^^

ممنون بابت اطلاع رسانی.

فک کنم مشکل از نت من باشه چون اصلا نمی تونم استریم رو نگاه کنم، بعد از استریم این گیم پلی با کیفیت بالا جایی قرار می گیره؟

سیستم مورد نیاز چقدر زود اعلام شد مشکوک میزنه :D

اگه جایی لینکی ازش دیدم مستقیم شدشو قرار می دم ;)

من بیشتر از اطلاعات امروز، منتظرم یچیزی از داستان بازی بدونم، دقیقا بر عکس Far Cry 4 که از اول اطلاعات داستانی رو ریختن بیرون، اینجا فقط گیم پلی دارن می دن بدون داستان :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان استریمو کامل دیدم :|

اصلا هایپ نشدم بر عکس فارکرای 4
تنها نو آوری خاصی که دیدم Hunter Vision هست که میشه عقاب رو باهاش کنترل کرد و Target ـا رو مشخص کرد و بهشون حمله کرد خیلی جالب بود.
وگرنه بقیه موارد غیر از یک سری مورد کوچک فقط اسلحه ها و امکانات فرق کرده وگرنه چیز جدیدی مشاهده نمیشه!
فقط نمیدونم چرا از داستان چیزی نمیگن، و فارکرای بدون یک شخصیت روانی مثل Vaas یا Pagan min اصلا اسمش فارکرای نمیشه :D
یک خوبی که داشت این بود که دوباره مخفی کاری بازی به حالت اول برگشته بود، توی FC4 اینقدر Outpost ـا پیچیده و سخت طراحی شده بود اصلا جا برای مخفی کاری نداشت، و منی که اکثر Outpost ـای FC3 رو بدون دیده شدن گرفتم اصلا نمیتونستم با 4 ـش کنار بیام ولی این طراحی مپ و مکاناش خوراک مخفی کاریه و خیلی خوب بود از این نظر.
محیطش از بعد از ظهر تا شب بنظرم رو اعصابه، یک جور رنگ بندی خیلی درگیری داره (البته شاید یکی خوشش بیاد) ولی یک جورای مثل blood dragon بود :|

اینکه ادما با یک ضربه نمیمیرن و باید کلی باهاشون با ابزار جنگی بجنگین خیلی خوب بود یک جورایی مثل Dying light بود یک چند درجه پایین تر البته :D
رام کردن حیوانات هم خیلی سادس انگار، بنظرم یک چلنج نفس گیر میتونستن واسه این قسمت بزارن که خیلی بازی رو جذاب تر میکرد :D ولی کلا رام کردن و سوار شدن رو حیوانات بعد از رام کردن خیلی خوبه :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
منم ویدیو رو دیدم، اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد سبک گرافیکی بازی بود، به نظرم گرافیک بازی بیشتر به آنویل نکست میخوره تا دنیا 2، اما اونطور که متوجه شدم بازی با دنیا 2 ساخته شده .

به نظرم قوی ترین بخش بازی پویایی محیط بود، پوشش گیاهی و درخت ها به وزش باد واکنش نشون می دن، این بخش البته جدید نیست تو بازی های دیگه هم دیدیم اما چیزی که من تو تریلر دیدم به واقعیت خیلی نزدیک بود، نکته بعد در مورد حیوانات هست، یه قسمت به گرگی که رام شده دستور حمله به یه گوزن رو میده اما قبل از این گوزنه توسط یه پرنده شکار میشه. تو یه قسمت هم بازیکن از دست یه ببر Saber Tooth فرار می کنه به سمت آب، بعد تو آب یه ماهی که فک کنم همون پیرانیا بود بهش حمله می کنه و وقتی از آب خارج میشه یه ببر دیگه از پشت کارشو تموم میکنه ...

جا داره اشاره کنم به تستری که برای تجربه بازی آورده بودند، به نظر بازیش شدیدا غیر حرفه ای و اعصاب خورد کن بود به همین خاطر نشد چیزی از سیستم مبارزه نزدیک متوجه بشم...

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کارت asus بخر, فار کرای ببر : SAVAGE AT HEART

جدا از شوخی من دو تا زوتاک 980ti خیلی وقته گرفتم هر بازی هم که اومده رفتم کدش رو free بگیرم، کدش رو که نداد هیچ ازم یه تشکر هم نکرد بابت خرید کارتشون :|

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
خدایا ما چه گناهی کردیم گیگا گرفتیم؟!:|

جدا فکر کردی به ایرانیا هم میدن اینارو؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!
شرکت asus میاد بازی رو از جعبه در میاره جعبه رو میبنده وارد بازار میکنه
Edit : قبلنا بازی تو جعبه بود من فکر کردم اینم اینجوریه ولی ظاهرا نیست اما کد رو شرکت ایرانی استفاده میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر