Far Cry New Dawn | PC

hypa_fc5-box-art-1544098075429_1280w.jpg

Far Cry New Dawn
Developer:
Ubisfot Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC - PS4 - Xbox1
Release Date: 15th Feb 2019
Meta Score: TBD

MINIMUM CONFIGURATION:
OPERATING SYSTEM: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 8GB
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) or AMD Radeon R9 270X (2GB) or better
RESOLUTION: 720p
VIDEO PRESET: Low
DIRECTX: DirectX June2010 Redistributable
SOUND: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
HARD DRIVE: 30 GB available space
PERIPHERALS: Windows-compatible keyboard, mouse, headset

RECOMMENDED CONFIGURATION:
OPERATING SYSTEM: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
RAM: 8GB
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 290X (4GB) or better
RESOLUTION: 1080p
VIDEO PRESET: High

4K 30FPS CONFIGURATION:
OPERATING SYSTEM: Windows 10 (64bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz or equivalent
RAM: 16GB
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) or AMD RX Vega 56 (8GB) or better
RESOLUTION: 2160p
VIDEO PRESET: High

4K 60FPS CONFIGURATION:
OPERATING SYSTEM: Windows 10 (64bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz or AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz or equivalent
RAM: 16GB
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI (8GB) or AMD RX Vega 56 CFX (8GB) or better
RESOLUTION: 2160p
VIDEO PRESET: Ultra

عنوان جدیدی از سری Far Cry با تِم آخر زمانی در جریان مراسم TGA 2018 معرفی شد. این بازی که New Dawn نام دارد، عنوانی فرعی در سری محسوب می‌شود که داستان آن ادامه‌ای مستقیم بر پایان Far Cry 5 است (البته به دلیل اسپویل داستانی توضیح دیگری داده نمی‌شود).

داستان بازی 17 سال پس از پایان شماره پنجم در دنیایی آخر زمانی اتفاق می‌افتد. اما یوبیسافت به جای صحرای خشک و خالی و یا برف و سرما، ترجیح داده آخر زمان رنگارنگ که طبیعت جایگاه خود را پس گرفته به تصویر بکشد. در طی این 17 سال اتفاقات زیادی افتاد، خشکسالی، سرما و بازندگی‌های شدید، اما حالا همه چیز رنگارنگ است و در کنار آن همه چیز بوی جنون می‌دهد. جنون که به نوعی سنت این سری حساب می‌شود، اینبار در همه قسمت‌های بازی دیده شده، از محیط، موجودات، دشمن‌ها تا اسلحه‌ها و ... .
یکی دیگر از سنت‌های سری، وجود شخصیت منفی دیوانه است، اینبار نیز با دو خواهر دوقلو طرف هستیم که علاوه بر اخلاقی دیوانه‌وار، ظاهری جنون آمیز نیز داشته و تنفر را در نگاه اول در بیننده ایجاد می‌کنند! گروهی که توسط این دو خواهر اداره می‌شود و در واقع دشمنان بازی به حساب می‌آیند Highwaymen نام دارد.

بازی مجدد در Hope County جریان دارد، اما همه جای نقشه بازنگری شده تا تغییرات در اثر گذشت زمان و اتفاقات حس شوند. اسلحه‌های بازی کاملا جدید بوده و با فضای آن همخوانی دارند.

• گیم‌پلی بازی همان حالت قبل را دنبال خواهد کرد، شوتینگ سریع در کنار Skill و Abilityهای بعضا جذاب
  • Crafting در این بازی پیشرفته‌تر و بزرگ‌تر از سایر بازی‌های سری خواهد بود.
  • نقشه بازی تنها محدود به مونتانا نبوده و در برخی ماموریت‌ها شما به مناطق مختلفی از آمریکا برای جمع آوری منابع سفر می‌کنید.
  • گفته شده که ایرادات موجود در Far Cry 5 در این بازی رفع شده که باید صبر کرد و دید!
  • همراه همچنان در بازی وجود دارد و شامل چهره‌های جدید و همچنین چهره‌های آشنا خواهید بود.

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
ببخشید این HDR چجوری میشه فعال کرد؟ من گرافیک 1050 تی آی دارم 4 گیگ مانیتور فول اچ دی ال جی
برای استفاده از hdr نیاز به مانیتور یا تی وی که hdrساپورت میکنه نیاز دارین ‌اول از همه .مانیتور شما ساپورت نمیکنه HDR رو .

حقیقتا HDR این بازی بهترین HDR هست که تا الان ساخته شده من HDR 10 هم بیشتر می پسندم تا HDR SRGB
نمیشه گفت بهترین ولی مثل نسخه پنجم تو این مورد خوب هست . الان مترو هم از قضا فوق العادس HDR اش .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نمیشه گفت بهترین ولی مثل نسخه پنجم تو این مورد خوب هست . الان مترو هم از قضا فوق العادس HDR اش .

اصلا مترو که از این HDR WINDOWS ی ها هست که باید حتما از دکستاپ هم روشنش کنی این مدل بازی های HDR که دارن به درد نخور هست من نمی دونم در HDR چه چیزهایی رو ملاک قرار می دین اما از لحاظ فنی یوبی سافت HDR هاش بهترینه برای PS4 هم HORIZON یا کلا انحصاری هاش خیلی خوبن

این RE 2 REMAKE هم HDR خیلی خوبی داره برای HDR بازی ها باید وقت گذاشته بشه تا چیز خوبی بشن.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اصلا مترو که از این HDR WINDOWS ی ها هست که باید حتما از دکستاپ هم روشنش کنی این مدل بازی های HDR که دارن به درد نخور هست من نمی دونم در HDR چه چیزهایی رو ملاک قرار می دین اما از لحاظ فنی یوبی سافت HDR هاش بهترینه برای PS4 هم HORIZON یا کلا انحصاری هاش خیلی خوبن

این RE 2 REMAKE هم HDR خیلی خوبی داره برای HDR بازی ها باید وقت گذاشته بشه تا چیز خوبی بشن.

من تو کنسول میرم و HDR پرو رو میگم .نمیدونم تو ویندوز چه طوره مترو اما تو کنسول عالیه . اگر اونطوری بخوایم بگیم GoW به نظرم بهترین بود تو HDR ، رزیدنت اویل هم تایید میکنم HDRاش فوق العادس ‌. تو کارای یوبی به نظرم ادیسی و فارکرای پنج هم عالی بودن تو این قضیه . اما متاسفانه این نسخه تو فور مشکل برفک سفید داره که هنوز حل نکرده یوبی .
دیگه سازنده ها برای این قضیه وقت میزارن اوایل یادمه بعضی استودیو میگفتن ما مانیتورشم نداریم حتی !اما حالا بازیا لانچ ساپورت میکنن .

• Like
Reactions: s.1

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
چقدر محیط ها چشم نواز و زیباست ادم دلش میخواد همش اسکرین شات بگیره :)):-bd

hd texture چه میکنه

esbh_farcrynewdawn_2019_02_24_22_08_35_961.jpg

آقا گرافیک خیره کنندست قبول اصلا شکی توش نیست
ولی واقعا محیط بازی به عنوان یه بازی آخرالزمانی واقعا مسخرست
رنگارنگ و شاد
انگار میخواد بزن برقص راه بندازه :|

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
آقا گرافیک خیره کنندست قبول اصلا شکی توش نیست
ولی واقعا محیط بازی به عنوان یه بازی آخرالزمانی واقعا مسخرست
رنگارنگ و شاد
انگار میخواد بزن برقص راه بندازه :|

درود به رفیق قدیمی خودم ;;)
عوض سابق تحریریه :D

راستش تو نگاه اول خوبه اما نقشه خیلی کوچیکه و هرطور نگاه میکنم انگار دارم dlc نسخه قبلی رو پلی میدم
بعد رنگ بندیش هم زیادی شاده برای گروه سنی دبستان کاملا مناسبه :))

راستی دانشگاه تموم شد بلاخره ؟ یادته با فرشید بتلفیلد 3 رو ازت گرفتیم زیر پل سیدخندان بود یادش بخیر حدودا 10 سال پیش .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
درود به رفیق قدیمی خودم ;;)
عوض سابق تحریریه :D

راستش تو نگاه اول خوبه اما نقشه خیلی کوچیکه و هرطور نگاه میکنم انگار دارم dlc نسخه قبلی رو پلی میدم
بعد رنگ بندیش هم زیادی شاده برای گروه سنی دبستان کاملا مناسبه :))

راستی دانشگاه تموم شد بلاخره ؟ یادته با فرشید بتلفیلد 3 رو ازت گرفتیم زیر پل سیدخندان بود یادش بخیر حدودا 10 سال پیش .

عه رضا تویی :D
قربونت رفیق
چطوری ؟
دلم برات تنگ شده
=================
آره خداییش بیشتر این بازی یه DLC شاد و مفرح که برای سرگرمی ساختن و قرار نیست خیلی چیز خاصی رو ارائه بده
به هر حال با مشاهده قدرت فروش همین دی ال سی هم میشه فهمید با این همه فن بیس که البته خودمم جزوشونم طبیعیه این روش ناشر

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
عه رضا تویی :D
قربونت رفیق
چطوری ؟
دلم برات تنگ شده
=================
آره خداییش بیشتر این بازی یه DLC شاد و مفرح که برای سرگرمی ساختن و قرار نیست خیلی چیز خاصی رو ارائه بده
به هر حال با مشاهده قدرت فروش همین دی ال سی هم میشه فهمید با این همه فن بیس که البته خودمم جزوشونم طبیعیه این روش ناشر

منم همینطور :x. هنوز هر از گاهی تو بتلفیلد و اوریجین میبینمت انلاین میشی Romexo رو دارم خیلی ساله \m/

من که حسشو ندارم وقتشم ندارم نهایت پاک خواهد شد به همین زودیا :)) حوصله اپگرید کردن و اسکیل جمع کردن و اینا رو ندارم . سن رفته بالا حوصله اومده پایین =))

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
بابا محیط خشک می زنه می گید مردس تیره می زنه می گید خسته کنندس شاد می زنه می گید مسخرس:D

البته هر کسی سلیقه خودش رو داره
من اصولا تو سبل آخرالزمانی بیشتر با محیط های جدی و تیره بیشتر حال میکنم
آثاری مثل مترو ، TLOU یا اویل

منم همینطور :x. هنوز هر از گاهی تو بتلفیلد و اوریجین میبینمت انلاین میشی Romexo رو دارم خیلی ساله \m/

من که حسشو ندارم وقتشم ندارم نهایت پاک خواهد شد به همین زودیا :)) حوصله اپگرید کردن و اسکیل جمع کردن و اینا رو ندارم . سن رفته بالا حوصله اومده پایین =))

نکنه تو The old Sniperی ؟ :D

• Like

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بابا محیط خشک می زنه می گید مردس تیره می زنه می گید خسته کنندس شاد می زنه می گید مسخرس:D

تازه هم مد شده بازی داستان داره میگن حوصله سر بره. داستان نداره میگن دنبال محتوای غنی بودیم بازی چیزی نداشت :))

• Like
Reactions: rahavard

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته هر کسی سلیقه خودش رو داره
من اصولا تو سبل آخرالزمانی بیشتر با محیط های جدی و تیره بیشتر حال میکنم
آثاری مثل مترو ، TLOU یا اویل

اتفاقا tlou محیط هاش اکثرا سرسبز بودن بعد اون بازی ها مبنا بر این بود شهر پر از موجودات عجیب غریب شده شهر به فنا رفته این مبناش محیط های باز دست نخورده هست من کاری ندارم اما مبنای اصلی بازی فارکرای یا کراسیس محیط های جنگی سرسبز یا جزیره های بکر هستن چه فارکرای چه کراسیس به خاطر این تغییر محیط بدبجوری فن هاشونم از دست دادن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
تازه هم مد شده بازی داستان داره میگن حوصله سر بره. داستان نداره میگن دنبال محتوای غنی بودیم بازی چیزی نداشت :))

یعنی از نظر شما نمیشه یه بازی هم داستان خوبی داشته باشه اما محتوای غنی ؟ :| من حرفی ندارم.

اتفاقا tlou محیط هاش اکثرا سرسبز بودن بعد اون بازی ها مبنا بر این بود شهر پر از موجودات عجیب غریب شده شهر به فنا رفته این مبناش محیط های باز دست نخورده هست من کاری ندارم اما مبنای اصلی بازی فارکرای یا کراسیس محیط های جنگی سرسبز یا جزیره های بکر هستن چه فارکرای چه کراسیس به خاطر این تغییر محیط بدبجوری فن هاشونم از دست دادن.

سر سبز بودن همیشه به معنای رنگارنگ بودن بازی نیست
خیلی خوبه یه بازی محیط سرسبز داشته باشه منم دوست دارم اتفاقا چنین اتمسفر هایی رو
من بیشتر بحثم این بود که محیط رنگارنگ شاد برای یه اثر آخرالزمانی زیاد جالب نیست (نظر شخصی!)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tokio_hotel and s.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر