Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
هر سری یک ماهیتی داره درسته اما اینکه بیس بازی کپی پیست 4 نسخه قبلت باشه و فقط یکم آپگرید شده باشه میشه ادامه خوب؟ :D
حالا این نسخه که چیزی ندیدیم ازش و حدسه اما مثلا فارکرای 5 ـو بزار کنار 3 واقعا خلاقیتی توش به کار نرفته که بگی یکم تلاش کردن سری رو تو مسیر پیشرفت قرار بدن، بعد این همه سری خوب هستن که میشه مقایسه کرد چرا AC؟ :D آنچارتد، رد دد، بایوشاک، gta و ... که همه ماهیت خودشونو دارن اما نمیان کاریو که 6896516 تو نسخه قبلی انجام دادی رو با گرافیک بیشتر تو این نسخه هم بگن انجام بده.

اینو یکی از دوستان تو یکی از تاپیکایی که یادم نیست گفته بود اما واسه این قضیه هم کاملا صدق میکنه.
یوبیسافت مثل اون بچه ای میمونه قدیم یک جوک گفت همه خندیدن (فارکرای 3 :D) حالا اینقد تکرارش کرد که لوس شد.
هم با حرف شما هم و هم ماکان جان موافقم منم نگفتم ادامه های پرفکتی ساختن از فارکرای، تو حرفام گفتم مشکلاتش رو ولی جدا از بحث کیفیت شاید باز یکی حال کنه باهاش. دقیقاً حرف منم اینه که باید مشکلاتی که باعث تکراری شدن بازی در طول سری شدن فیکس کنن اما نه با تغییر ماهیت بازی، مثل همون بازی هایی که شما مثال زدی

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
امیدوارم منظورت از این حرف کیفیت کلیه نه چیز دیگه ای
دیزاین شهر gta نمیدونم چجوری قراره با گیمپلی فارکرای مچ باشه
نمی‌دونم واقعا چیکار کردن، ولی امیدوارم مپ خوبی رو درست کرده باشن. از وجود یه شهر توی مپ بازی استقبال میکنم. به نظر من هم با گیم پلی بازی منافاتی نداره. منظور من هم از مقایسه اش با GTA V به صورت کلی بود. اونجا هم شهر یه قسمتی از مپ بازی بود. وارد چیزای دیگه اش نمیشم که خیلی تضاد دارن.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نظر شخصی : خیلی از بازی های جهان آزاد بدم میاد ( اسم فارکرای میاد کهیر می زنم به جز شماره ۳ که استثنا عالی بود)
کی دوران بازی های جهان باز و کسل کننده تموم می شه ( البته نمی شه تازه روی دور افتاده)

البته این افکار از دیدگاه من ۳۰ ساله در شرف ۳۱ سالگی هست

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
یکی از بهترین مین تم ساندهای دنیای گیم رو فارکرای ۵ داشت ببینیم تو ۶ چطوره

Farcry 5 از نظر موسیقی شاهکار بود .من هنوزم بعد از 2 سال تقریبا هر روز به موزیک های بازی گوش میدم . مخصوصا اون چندتا اهنگی که hammock اجرا کرده

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
به یک درجه ای رسیده فک میکنم خودشون دارن لیک میکنن دیگه :D

ولی چقد قویه کارای یوبیسافت تو ساخت تریلر، این از نظر رئالیسم یکی از بهترین تریلرایی بود که دیدم، عجیب پیشرفت کردن تو این بخش فقط کاش Giancarlo Esposito لو نمیرفت اینجا یک دفعه میومد پشما فر میخورد :D
فضا و اتمسفرشم جالب بنظر میرسه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
ولی چقد قویه کارای یوبیسافت تو ساخت تریلر، این از نظر رئالیسم یکی از بهترین تریلرایی بود که دیدم، عجیب پیشرفت کردن تو این بخش فقط کاش Giancarlo Esposito لو نمیرفت اینجا یک دفعه میومد پشما فر میخورد :D
فضا و اتمسفرشم جالب بنظر میرسه.
دقیقا تو ساخت تریلر و موزیکهایی که انتخاب میکنن عالی کار میکنن.
من یکی از بهترین تریلرهایی که ازشون دوست دارم، تریلر Wolves از G.R Breakpoint، اصلا با روح و روان آدم بازی میکنه، مخصوصا موزیکش.

watch?v=NREo4k3MHow

اما خودِ بازی:-&

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
البته یه نکته مثبت،شهر بزرگ با برجهای بلند هست که میتونه تفاوتهایی رو ایجاد کنه.
تو نسخه های اخیر شهرهاش کوچیک بوده و اینکه اگه بتونن مبارزات رو وارد شهر بکنن بجای جاههای پرت و حالت گنگ تو شهر ایجاد کنن. تنوعی توش ایجاد میکنه.
به نظرم میشه 3% بهش امیدوار شد.که تغییراتی توش داره ایجاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر