Multi Platform Far Cry 6

سازنده
Ubisoft Toronto
تاریخ انتشار
October 7, 2021
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
image.jpg

Developers: Ubisoft
Publishers: Ubisoft
Release Date: 18th February 2021
Platforms: PS4, PS5, Xbox one, XOSX, PC

دقایقی پیش بازی لیک شد.

• اسم منطقه ی بازی Yara هست که در آمریکای جنوبی واقع شده.
  • Giancarlo Esposito بازیگر سریال Braking Bad به عنوان شخصیت منفی بازی حضور داره. Esposito در نقش Anton Castillo، دیکتاتور Yara ایفای نقش میکنه.
  • کاراکتر اصلی بازی Dani Rojas هست که باید با Anton مبارزه کنه و آزادی رو به مردمش برگردونه!!!!
  • Far cry 6 بزرگترین مپ تاریخ این فرنچایز رو داره. دارای ساحل، جنگل، و Esperanza (امید) پایتخت Yara هست.
  • همانند نسخه ی قبلی میتونید به صورت کواپ هم بازی کنید.

تاپیک به زودی آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
من چند وقت پیش سیزن‌پسش رو گرفتم چون آف خوبی خورده بود و دوس داشتم بازی کنم به سه دلیل. یک اینکه ویلن‌های سه نسخه‌ی ۳ و ۴ و ۵ رو خیلی دوس داشتم و در توی این dlcها در نقش اونا بازی میکنیم، دو اینکه گیم‌پلی فارکرای ۶ رو خیلی دوس داشتم و سوم اینکه روگ‌لایت یکی از سبکای مورد علاقمه. ساختار dlcها کاملا شبیه به هم هستش و فقط خود ویلن‌ها، مپشون و سلاح‌ها با هم فرق دارن. شما وارد یه مپ سندباکس طور میشید و باید تلاش کنید تا آیتمای بهتری به دست بیارید و قوی‌تر بشید و با گذشته‌ی کرکترا روبه‌رو میشید و اینکه چه اتفاقی واسشون افتاده و چطوری شد که به اونجا رسیدن و ... طبق معمول این سبک، وقتی بمیرید همه چی از دست میره ولی خب آپگریدای دائمی داره که کمکتون میکنن بازی راحتر بشه. بین این ۳تا dlc به نظرم واسه نسخه‌ی چهارم خیلی بیشتر وقت گذاشته بودن. صرف نظر از خود Pagan Min که کرکتر جالبی داره، مپ بازی شدیدا خوشگل طراحی شده. در کل برای کسی که فارکرای ۶ دوس داشت، سیزن‌پس میتونه تجربه‌ی خیلی خوبی باشه.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,910
من بازی شروع کردم
گرافیک بازی نسبت به تریلر های اولیه فرق می‌کنه و تو ذوقم زد (Ultra Settings)
بهینه سازی بازی هم که شاهکار، بنچمکارک ران کردم+۹۰ فریم میده بعد بازی ران میکنم جوری استاتر میده انگار ۱۵ فریم :|
با تشکر از @Vesemir که گفت با لاک کردن فریم ریت مشکل استاتر حل میشه

طراحی محیط و لول دیزاین بازی بنظرم ترکیبی از Farcry 4&3
بشخصه با تصور Farcry 5 دان کردم و این موضوع هم تو ذوقم زد که دوبار از فرمول اوپن ورلد برگشتن به سندباکس-اوپن ورلد
اصلا اون جذابیت که Farcry 5 تو تجربه اولیه برام ایجاد کرد فعلا تجربه نکردم
دیالوگ ها و گان پلی بازی جذبم کرده فعلا تا ببینم در ادامه و در نهایت با اتمام بازی نکات منفی و مثبت دوباره بنویسم

• Like
Reactions: jetalpha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر