Far Cry 4 | Xbox 360

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان در مورد مشکل کمبود ماشین یه راه حل خیلی ساده وجود داره و اونم این که کافیه فلش پایین را فشار بدید و درخواست نیروی کمکی بکنید و بعدش میبینید که یارتون با ماشین میاد تکتون. بعد یارتون که از ماشین پیاده شد شما سوار بشید و یارتون را بزارید به امون خدا:d

من خودم برای کمبود ماشین همین کار را میکنم

راستی دوستان ماموریت های اصلیش و بعضی از فرعی هاش طراحیشون واقعا عالین. بعد یه ماموریت هایی داره که کلا گیم پلیش تخیلی میشه و من که که خیلی با اون ماموریت هاش دارم حال میکنم. چیزی در مورد اون ماموریت های تخیلیش نمیگم تا خودتون تجربش کنید

اينكه بعد از برخورد تير به هدف و مردنش هيچي مشخص نميشه آدم رو به شك ميندازه كه طرف زندست يا مرده يا حتي درست شليك ميكنه يا نه

من در مورد این نکته داداش مخالفم. چون اگه به دشمن شلیک کنیم. وقتی بمیرن به سرعت یه مقدار آپگرید میده که مشخص میشه طرف مرده.

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
134
نام
رامین
کشته شدن دشمن ها رو رو میتونستن بهتر طراحی کنن یجورایی بی روح میمیرن!

البته مشکل خاصی هم نیست ولی میتونست بهتر از این باشه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من دو تا سوال کلی دارم لطف میکنید اگه زود جواب بدید :

1- بازی کلا چطوریاست ارزش خرید داره یا نه ؟
2- بازی نیاز به نصب داره یا نه ؟! اگر آره روی فلش هم میشه نصب کرد یا نه ؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوستان من دو تا سوال کلی دارم لطف میکنید اگه زود جواب بدید :

1- بازی کلا چطوریاست ارزش خرید داره یا نه ؟
2- بازی نیاز به نصب داره یا نه ؟! اگر آره روی فلش هم میشه نصب کرد یا نه ؟

دوميش كو پس؟
اين بازي يك بازي شوتر اول شخص اپن ورلد هست كه داستانش بدك نيست
يه شخصيت منفي داره كه مبتلا به ساديسمه و از آزار دادن لذت ميبره
و يك گروه به نام گلدن پٓف دارن قدرتشونو پس ميگيرن و ...
گيمپلي بازي طوريه كه شما از تقريبا نقطه ي صفر شروع ميكنيد و حتي هدف گيريتون هم درست و حسابي نيست ولي با پيشرفت تو بازي ميتونيد آپگريد ها و اسكيل هايي رو تهيه كنيد تا بتونيد در پيشروي از اون ها كمك بگيريد
مثلا در شروع بازي شما كلا يك اسلحه ميتونيد حمل كنيد اما با شكار حيوانات و ساختن كيف ميتونيد تا ٤ اسلحهرو حمل كنيد
گرافيك بازي براياين نسل قابل قبوله و تنوع گيمپليش زياده
وسايل نقليه زيادي از موتور گرفته تا هليكوپتر در اين بازي وجود دارن و كمپ هاي زيادي برايتسخير و درست كردن خانه ي امن
در كل از دستدادن اين بازي اشتباه بزرگيه و بايد حتما تجربه كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان من بازی رو خریدم اوایل بازی هستم تا الان هر ماموریتی انجام دادم ی علامت زرد رنگ که اون میگفت کجا برم برا ماموریت
بعضی وقتا هم علامت های که حروف انگلیسی بود (مثه جی تی ای) میرفتم و برای شخص کار انجام میدادم ولی الان تو نقشه نه این علامت ها هست نه اون علامت زرد رنگه که بگه کجا برم
آخرین مرحله ای که رفتم اونجا بود که چند نفر شبیه سرخ پوستا با لباس قرمز با تیرکمون آتیشی حمله میکنن باید دفاع کنیم که بعدش مرحله رو میبریم میریم اون دختر کوچیکه که تو آتیش اول های بازی نجاتش دادیم ملاقت میکنیم اول اسمش B داره نمیدونم بارترا تو این مایه ها بود
دقیقا بعد ملاقات که مادرش صداش میکنه میگه بیا تو دیگه هیچ علامتی نمیاد
توروخودا کمک کنین تازه تو ذوق بازی هستم:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوستان من بازی رو خریدم اوایل بازی هستم تا الان هر ماموریتی انجام دادم ی علامت زرد رنگ که اون میگفت کجا برم برا ماموریت
بعضی وقتا هم علامت های که حروف انگلیسی بود (مثه جی تی ای) میرفتم و برای شخص کار انجام میدادم ولی الان تو نقشه نه این علامت ها هست نه اون علامت زرد رنگه که بگه کجا برم
آخرین مرحله ای که رفتم اونجا بود که چند نفر شبیه سرخ پوستا با لباس قرمز با تیرکمون آتیشی حمله میکنن باید دفاع کنیم که بعدش مرحله رو میبریم میریم اون دختر کوچیکه که تو آتیش اول های بازی نجاتش دادیم ملاقت میکنیم اول اسمش B داره نمیدونم بارترا تو این مایه ها بود
دقیقا بعد ملاقات که مادرش صداش میکنه میگه بیا تو دیگه هیچ علامتی نمیاد
توروخودا کمک کنین تازه تو ذوق بازی هستم:d

يه هليكوپتر همون نزديكي هست سوار همون بشيد و بريد به سمت حرف انگليسي (من يادمه حرف بود)
بعدش به خونه ي پدريتون ميرسيد و ميريد داخل و با دو نفر حرف ميزنيد و ادامه ي ماجرا
توجه داشته باشيد دو خانوم برهنه تو اون ماموريت حضور دارن و به وضوح معلومن
جلو خونواده بازي ننماييد =))

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
به جون خودم هیچ حرفی نیست رفتم تو شهر بعد یه علامت بود فک کنم فرعی بود یه زن با لباس قرمز بود (پاهاشم پیدا بود:d)بعد میگه سوار ماشین شو مسابقه بزار تو 2مین برو تابلو بود فرعی هست خداوکیلی هیچ علامتی نیست:-sآره یه هلیکوپتر هست سوار شدم ولی هیچی نیست ناموسا

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
به جون خودم هیچ حرفی نیست رفتم تو شهر بعد یه علامت بود فک کنم فرعی بود یه زن با لباس قرمز بود (پاهاشم پیدا بود:d)بعد میگه سوار ماشین شو مسابقه بزار تو 2مین برو تابلو بود فرعی هست خداوکیلی هیچ علامتی نیست:-sآره یه هلیکوپتر هست سوار شدم ولی هیچی نیست ناموسا

عجيبه
من همين امروز بازي كردم بود
تو ميني مپ نه ها
تو مپ اصلي زوم رو تا آخر دور كنيد

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان دوباره یه جا گیر کردم:d
اونجا که میره بالا کوه بعد پره سربازه که دارن 2تا مجسمه بزرگارو منفجر میکنن بعد میکشیمشون بعد میرم بالا یه رادیو فعال میکنم بعد پره سرباز میاد باید دفاع کنم من آمپول تموم کردم تا یه تیر بم میخوره نقش زمین میشم تورو خدا بگید چیکار کنم هروقتم میخوام از مرحله برم بیرون تا برم آمپول بخرم بعد برم نمیذاره میگه نمیشه بعدش میبزم سیو هم از اونجا دوباره میاره:((

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
سلام دوستان
من ای بازیو خریدم اما وقتی میخوام نصبش کنم یه ایرادی میگیره و وقتی اوکی میزنی هی از اول نصبش میکنه یه بارم cd عوض کردم اما بازم همون داستان کسی میدونه چیکار باید کرد ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان
من ای بازیو خریدم اما وقتی میخوام نصبش کنم یه ایرادی میگیره و وقتی اوکی میزنی هی از اول نصبش میکنه یه بارم cd عوض کردم اما بازم همون داستان کسی میدونه چیکار باید کرد ؟

سلام دوست عزیز
چه ایرادی میگیره؟
از جای معتبر دیسکهاتو تهیه کن

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
R
سلام دوست عزیز
چه ایرادی میگیره؟
از جای معتبر دیسکهاتو تهیه کن

سلام
ایرادش اینه
Installetion cant be complite
بازیهارم از جای معتبری میگیرم یه بارم برام عوضش کرده بازیهای دیگه هم ازش گرفتم اما اونا اجرا شدن

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
R

سلام
ایرادش اینه
Installetion cant be complite
بازیهارم از جای معتبری میگیرم یه بارم برام عوضش کرده بازیهای دیگه هم ازش گرفتم اما اونا اجرا شدن

salam
پس میشه احتمال داد که ایمیج بازی ای که برات رایت کرده مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر