Far Cry 2 Multiplayer Guide

2k35aq.jpg

سلام دوستان،
دیدم یه سری از بچه ها دارن بازی می کنن ولی نمیان توضیح بدن که چجوری میشه بازی کرد...
چون من خودم خیلی درگیر بودم برای بازی کردن... گفتم شاید بتونم کمک کنم که بقیه هم Join بشن ;)
خب... شروع می کنیم...
اول اینکه این بازی رو ما می خوایم با LAN بازی کنیم و به برنامه ی Hamachi نیاز هست...
برای دانلود برنامه ی Hamachi به لینک زیر بروید :
http://www.4shared.com/file/68883897/2b59dc85/HamachiSetup-1030-en.html

خب...
حالا شما هم برنامه ی Hamachi رو نصب کردید و هم بازی رو دارید...
از راهنمای برنامه ی Hamachi (خودش باز میشه) یه Profile بسازید و به عنوان سرور یکی از دو سرور زیر رو Add کنید :

اسم شبکه: Farcry2Lan
کلمه‌ي عبور: eledeVagos

نام شبکه: gamersland_ir
کلمه‌ي عبور: gamersland

نکته : شبکه ی اول تقریبا همیشه پره و همه خارجین ولی شبکه ی دوم شبکه ی اختصاصی بچه های GamersLand.ir ـه که همه ایرانین (بچه های BC هم اونجان;))

حالا یه سری تنظیمات هست که باید انجام بدید. چون این تنظیمات تو Vista و XP تفاوت دارن ، آموزش جفدشون رو می زارم :

تنظیم در XP :

-وارد Control Panel بشين. Network Connections رو باز کنيد.
- از منوي Advanced گزينه‌ي Advanced Settings رو انتخاب کنيد.
-از قسمت Connections روي Hamachi کليک کنيد و با دکمه‌ي سمت راست(تصوير فلش رو به بالا)، Hamachi رو بياريد اول ليست.
-تنظيمات رو ثبت کنيد.
-دوباره به Network Connections برين.
-روي Hamachi کليک راست کنيد و Properties رو انتخاب کنيد.
-از Tab پيشفرض General روي گزينه‌ي Internet Protocol TCP/IP کليک کنيد و بعد به Properties وارد بشين.
-روي Advanced کليک کنيد. از پايين صفحه تيک گزينه‌ي Automatic metric رو بردارين و زيرش عدد 10 رو وارد کنيد.
-اين تغييرات رو هم ثبت کنيد.

تنظیم در Vista :

- وارد Control Panel شوید.
- Network and Sharing Center رو باز کنید.
- از منوی دست چپ، Manage Network Connections رو بزنید.
- در پنجره ی باز شده کلید Alt رو نگه داشته و از منوی بالای پنجره گزینه ی Advance و از آن Advanced Settings رو بزنید.
- حالا در بخش Connections ، هاماچی رو انتخاب کنید و با فلش سبز رنگ رو به بالا اون رو بیارید اول لیست.
- تنظیمات رو ثبت کنید.
- دوباره به Network and Sharing Center بروید.
- از همون صفحه ی اول ، در بخش Public Connections ، در کنار اسم Hamachi گزینه ی View Status رو بزنید.
- در پنجره ی باز شده ، Properties را بزنید.
- حالا تو این پنجره از بین دوتا گزینه ای که نامشون Internet Protocol هستش ، اونی رو که تیک داره انتخاب کنید.
- Properties رو بزنید و از پنجره ی باز شده گزینه ی Advancedو انتخاب کنید (پایین صفحه).
- حالا تو پایین ترین قسمت پنجره یه جای تیک هست ، اون تیک رو بردارید و عدد پایینش رو به 10 تغییر بدید.
- تنظیمات را ثبت کنید.

حالا Network شما آمادس...

در بازی :

وارد بازي بشين و به قسمت Multiplayer برين. يک Account آفلاين بسازين و وارد بخش LAN بشيد. سپس آخرين مورد رو براي جستجوي سرورهاي ساخته شده در شبکه انتخاب کنيد.

نکته : توجه داشته باشید که وقتی وارد بازی میشید باید نرم افزار Hamachi باز باشه (به صورت آنلاین تو یکی از سرور های ذکر شده).

در آخر هم یه پک از یه سری مپ که بچه ها باهاش بازی می کنن می زارم :
http://www.4shared.com/file/68886679/6f220134/FCRcMapZ.html

روش ریختن مپ ها :

Documents\My Games\Far Cry 2\User Maps\downloads

توجه : هریک از این Folder هارو نداشتید ، خودتون بسازید.

با تشکر از :
محمد(TheDarkness)
علی(WheelmanGTX)
فروم GamersLand.ir
خودم :biggrin1:

امیدوارم پایه باشید ;)
قرار ها و مشکلات هم همینجا مطرح می کنیم...

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بابا استقبـــــــــــال :laughing:
فکر می کردم بیشتر از اینا استقبال بشه از آنلاین این بازی...
بیاین قرار بزاریم یکی سرور بزنه بازی کنیم ;)

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
آخه مشکل اینه خیلی ها [ حالا شایدم بعضی ها ، مثل من ! :D ] وقتی می بینن واسه انجام بازی باید Hamachi اجرا بشه و ... بهشون حال نمیده اصلا برم سمتش :D

( البته خودم اصلا بازی رو نخریدم چه برسه به اینکه بخوام آنلاین بزنم :laughing: )

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
منم که همیشه ÷ایم....حالا هر کی میتونه به من هم بگه با xfire اگه خواست سرور بزنه. wheelmangtx. خواستین addکنین.راستی شما میتونین م÷ هم بسازین منم 1 کی ساختم.خواستین شمام بسازین...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر