Far Cry 2 به دلیل پیچیدگی کار نسخه دمو نخواهد داشت.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تهیه کننده Far Cry 2 یعنی اقای Louis-Pierre Pharand در صحبتی که با انجمن Eurogamer داشته اند اعلام کرده اند که تا زمان عرضه بازی اصلی نسخه دمو برای این عنوان عرضه نخواهد شد.
Louis-Pierre Pharand توضیح داده است که:"برای این بازی نسخه دمو عرضه نخواهد شد.ساخت و عرضه نسخه دمو برای یک عنوان open-world کاری بسیار پیچیده ای است.ما قصد داریم تا تمام تلاش خودمان را بر روی ساخت و توسعه نسخه اصلی بگذاریم و کاری بکنیم که همه از انجام این بازی لذت ببرند."

farcry221.jpg

ما امیدوار بودیم که برای این بازی نسخه دمو عرضه شود ولی با صحبت هایی که تهیه کننده FC 2 یعنی Louis-Pierre Pharand داشته است این امید ها از بین رفت و باید تا زمان عرضه بازی صبر کنیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
اصلا نسخه دمو نباید برای هیچ بازی بیاد....

بازی رو باید از اول شروع کنی و تا آخرش بری ... دمو لذت بازی رو از بین میبره....

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab
ما امیدوار بودیم که برای این بازی نسخه دمو عرضه شود ولی با صحبت هایی که تهیه کننده FC 2 یعنی Louis-Pierre Pharand داشته است این امید ها از بین رفت و باید تا زمان عرضه بازی صبر کنیم.
مدت زیادیم تا عرضه بازی نمونده که:love:

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab

منم موافقم :love:
نسخه دمو لذت بازی رو کم میکنه
-----
بازیهای بزرگ مثل MGSو FarCry نباید دمو داشته باشن:-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
صلا نسخه دمو نباید برای هیچ بازی بیاد....

خب اون بندگان خدا که باید 60 دلار برای هر بازی بدن , براشون خیلی بهتره که اول دموی بازی رو امتحان بکنن بعد تصمیم بگیرن. برای همینه که خیلی از بازیها دموشون ممکنه 2 هفته بعد از عرضه بازی ارائه بشه چون اونجا مثل ماها 1000 تومنی نیست بازیها ! ( یا 4000 تومنی برای 360 )

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

چرا نباید بیاد ؟ اتفاقاً باید بیاد تا کسی که اونجا میخواد 60$ پول بده، پولش رو الکی نریزه دور و قببلش دمو رو بازی کنه. درضمن کسی قرار نیست از دمو لذت ببره، قراره با گرافیک و جو بازی آشنا بشه و احیاناً اگه آشغال بود پولش رو دور نریزه...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
پس کلوب های یازی رو برای چی درست کردن...!

بعد این بازی قرار شده 24 اکتبر بیاد..

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
پس کلوب های یازی رو برای چی درست کردن...!
خب چه ربطی داشت؟؟؟!!!
یعنی اونایی که میخوان بازیو بخرن پاشن وقت و هزینه صرف کنن برن تو کلوب بشینن بازی تست کنن وقتی طرح خوبی مثل دمو هست ؟؟؟ این مثل این میمونه که بخوای لقمه رو از پشت سرت بذاری تو دهان مبارک

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بهونه ست اقا، Crysis م Open World بود ولی 50-60 روز قبل از عرضه دموش منتشر شد.
البته اینجوری که سازندگان بازی ادعا کردن FC 2 از Crysis خیلی گسترده تر است:D lol

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خیلی بازیها هستن که دمو ندارن
چیزی هم نمیشه
البته باید بگم که من هم که 5000 تومن پول بازی میدم خیلی وقتا شده دموش رو گرفتم و دیدم به درد نخوره
نخریدم چه رسد به اون بنده خداها که 60$ پایه یه بازی میخوان بدن
مثلا facebraker :sick::biggrin1:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
البته اینجوری که سازندگان بازی ادعا کردن FC 2 از Crysis خیلی گسترده تر است lol
احتمالش زیاده محیطش گسترده تر از Crysis باشه! حتی همون Far Cry 1 که 4 سال پیش منتشر شد محیطش از Crysis الان گسترده تر بود ...

من نمیفهمم یه عده ای اومدن گفتن Crysis گرافیکش خداست حالا هر بازی که قراره بیاد دیگه قرار نیست گرافیکش از Crysis بالاتر باشه یعنی سنگ تموم گذاشته!! من نمیفهمم تا کی میخواد این وضع ادامه داشته باشه!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
احتمالش زیاده محیطش گسترده تر از Crysis باشه! حتی همون Far Cry 1 که 4 سال پیش منتشر شد محیطش از Crysis الان گسترده تر بود ...

من نمیفهمم یه عده ای اومدن گفتن Crysis گرافیکش خداست حالا هر بازی که قراره بیاد دیگه قرار نیست گرافیکش از Crysis بالاتر باشه یعنی سنگ تموم گذاشته!! من نمیفهمم تا کی میخواد این وضع ادامه داشته باشه!

حداقل توي اين تاپيك كسي يه همچين حرفي نزد كه شما دوباره بحث قوي تر يا ضعيف تر بودن گرافيك Crysis را شروع كردي! من خودم Crysis را بازي نكردم كه حالا بخوام نظر بدم ولي اينو مي دونم كه PC به
اندازه كنسول محدوديت نداره:clover:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102

كي گفته محيط Farcry از Crysis گسترده تر بود.:confused:
اصلا قابل مقايسه نيستند. تو همون مراحل اول كرايسيس شما به اندازه ي يه بازيه Open World آزاديه عمل داشتي.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر