Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
Low fallout-4-new-vegas-mod-mod-db-hd-fallout-new-vegas-png-2224_853.png

بازسازی کامل Fallout New Vegas در انجین Fallout 4​

خب این پروژه هم واقعا دیگه به تکمیل شدنش داریم نزدیک میشیم.
دیروز سالگرد 10سالگی New Vegas بود، بهمین مناسبت تیم ساخت این مد، یک تریلر از پیشرفت پروژه منتشر کرد.
youtube
View attachment Fallout 4- New Vegas - Showcase Week Gameplay Trailer 2020.mp4

برای درک بهتر هم میتونین این تصاویر مقایسه ای بین بازی اصلی و ریمیک اون ببینید:
البته این هم بگم این عکسهارو از روی ویدئویی گرفتم که خود یارو از روی یک ویدئوی دیگه عکس گرفته بود!
با توجه به بیت ریت یوتوب + فشرده سازی عکس، خیلی کیفیت نهایی تصاویر حق مطلب ادا نمیکنه اما کاملا میشه تشخیص داد که چقدر نسبت به بازی اصلی پیشرفت داشته مخصوصا نورپردازی.

1.JPG 2.JPG 3.JPG

4.JPG 5.JPG 6.JPG

11.JPG 12.JPG

9.JPG 10.JPG

13.JPG 14.JPG

7.JPG 8.JPG

بعلاوه یکسری از تصاویر رندوم که تو دیسکورد منتشر کردن:

16.JPG 17.JPG 19.JPG 20.JPG

===============
اینهم اضافه کنم که خیلی از مدهای استفاده شده در تریلر همین الان قابل دانلود هستن ولی خب لیست مدها نهایی نیست و باید تا اتمام پروژه برای تجربه نهایی صبر کرد.

وبسایت تیم : f4nv.com
لینک دیسکورد

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
View attachment 174829

بازسازی کامل Fallout New Vegas در انجین Fallout 4​

خب این پروژه هم واقعا دیگه به تکمیل شدنش داریم نزدیک میشیم.
دیروز سالگرد 10سالگی New Vegas بود، بهمین مناسبت تیم ساخت این مد، یک تریلر از پیشرفت پروژه منتشر کرد.
youtube
View attachment 174831

برای درک بهتر هم میتونین این تصاویر مقایسه ای بین بازی اصلی و ریمیک اون ببینید:
البته این هم بگم این عکسهارو از روی ویدئویی گرفتم که خود یارو از روی یک ویدئوی دیگه عکس گرفته بود!
با توجه به بیت ریت یوتوب + فشرده سازی عکس، خیلی کیفیت نهایی تصاویر حق مطلب ادا نمیکنه اما کاملا میشه تشخیص داد که چقدر نسبت به بازی اصلی پیشرفت داشته مخصوصا نورپردازی.

View attachment 174809View attachment 174810 View attachment 174811

View attachment 174812View attachment 174813 View attachment 174814

View attachment 174816View attachment 174817

View attachment 174823View attachment 174824

View attachment 174822View attachment 174819

View attachment 174820View attachment 174821

بعلاوه یکسری از تصاویر رندوم که تو دیسکورد منتشر کردن:

View attachment 174825View attachment 174826View attachment 174827View attachment 174828

===============
اینهم اضافه کنم که خیلی از مدهای استفاده شده در تریلر همین الان قابل دانلود هستن ولی خب لیست مدها نهایی نیست و باید تا اتمام پروژه برای تجربه نهایی صبر کرد.

وبسایت تیم : f4nv.com
لینک دیسکورد
یعنی باور کنیم یکی از این مادا بالاخره قراره بیرون بیاد؟ :(

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
یعنی باور کنیم یکی از این مادا بالاخره قراره بیرون بیاد؟ :(
دقیقا خیلی وقته منتظریم.
به لطف کرونا امسال خیلی ازاین پروژه ها پیشرفت خوبی داشتن.

از این دست پروژه ها یعنی بازسازی عناوین قدیمی در انجین نسخه های جدیدتر یه چندتایی دارن ساخته میشن،بخوایم یه مروری بکنیم:
Skywind(بازسازی morrowind) و Skyblivion (بازسازی Oblivion).
برای مثال یکی از اون پروژه های کوچیکتر Skygerfall بازسازی TES DaggerFall بودکه پارسال اومد و بازسازی مراحل اصلی تو اسکایریم بود.
البته اگه کسی علاقه داشته باشه به تجربه کامل DaggerFall بهمراه کلی بهبود، میتونه DaggerFall Unity پیگیرش بشه، خودم خیلی وقته درگیرشم.(به لطف مدهای خیلی خوبی که براش ساختن)
اولین بار که تجربه کردم از عظمت هاردکور بودنش پروبالم ریخته بود.
بنظرم و البته خیلی ها بهترین نسخه TES بوده و هست.
============ویرایش: البته الان که دوباره فکر کردم، Morrowind خیلی خیلی دوست دارم، 2دل شدم :D=========

TES 1 Arena هم یک بنده خدای دیگه دارم پورت میکنه به یونیتی (OpenTESArena)، خدا خیرش بده.

آخرین ویرایش:

Morimaxell

کاربر سایت
Aug 22, 2020
28
یادش بخیر یکی از سرزنده ترین بازی های بود که اون زمان تجربه کرده بودم. یه فالوت کاملا اصیل برعکس Fallout 4 که نتونست زیاد موفق بشه نیو وگاس یه داستان و سناریو بسیار قوی داشت و تمام ماموریت های اصلی و فرعی بازی با هنرمندی و وسواس زیاد در جزئیات داستانی ساخته شده بودن و چیزی به عنوان کسالت وجود نداشت تو بازی بر خلاف نسخه 4 که داستان کلیشه ای و ماموریت های نه چندان جذابی داشت نیو وگاس یه شاهکار هنری به حساب میومد از نظر روند داستانی و تنوع ماموریت ها. در یک کلام جو خیلی خاصی داشت بازیش و منحصر به فرد بود

فالوت 4 هم البته بازی خوبی بود اما حس کسالت تو بازی وجود داشت وقتی یه گیمر دچار کسالت میشه یعنی داستان بازی دچار مشکله و طراحی مراحل سطحی انجام شده

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
Fallout: The Frontier – HUGE DLC SIZED MOD You Can ACTUALLY PLAY in Fallout New Vegas

190939
خب بالاخره بعد 7 سال این مد بزرگ همین امروز منتشر میشه.
اونهم روی استیم!

البته برای راحتی کار روی استیم قرار دادن ولی اگه کسی خواست لیست مدها و... شخصی سازی کنه ، مد کامل روی Nexus هم قرار میگیره.

اگه آشنایی ندارین ، پیشنهاد میدم چند دقیقه اول این ویدئو رو حتما ببینین:
watch?v=bgAxnznJ6Ec

===========
Frontier شامل 3 خط داستانی میشه، که 2تای اول بالای 15 ساعت و خط داستانی سوم بیش از 35 ساعت پلی تایم خواهد داشت.

تیم سازنده برای ساخت این DLC از تمام ظرفیتهای انجین Gamebryo استفاده و کلی ویژگیهای جدید به بازی اضافه کردن.
آب و هوای جدید (برفی و...)، 163 اسلحه جدید، بخش رانندگی و...
تمام مراحل و شخصیتهای جدید صداگذاری شدن.
درسته که اسما MOD هست و ما بهش میگیم DLC، ولی حجم کاری که انجام شده در حد یک بازی کامل هست.

برای اجرا شما باید روی اکانت استیم New Vegas و DLC های رسمی بعنوان بیس داشته باشید.
شما New Vegas بطور معمول شروع میکنین و بعد میتونین به لوکیشن جدید برید مثل هر DLC دیگه بازی ولی اینبار بسیار بزرگتر از همه اونها.
درسته که این مد یک Total Conversion هست ولی نکته جالب این که بعد از اتمام DLC شما میتونین برگردین به Mojave و مراحل اصلی New Vegas انجام بدید.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
آپ...
آقا من کلا فال اوت نزدم
موندم با NV شروع کنم یا 3؟
گرافیک دو شماره اولم نمیتونم تحمل کنم دور اونا خط بکشید.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
آپ...
آقا من کلا فال اوت نزدم
مهم نیست با هر ترتیبی که خودتون دوست دارید میتونید فال اوت رو بازی کنید. چون داستان هر نسخه از بقیه جداست و ربطی به هم ندارن. دو شماره اول هم اصلا نه دوولوپر نه ناشرش بتسدا نیست و خیلی متفاوته با بقیه نسخه‌ها.

• Like
Reactions: Cait Sith

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
آپ...
آقا من کلا فال اوت نزدم
اول بنظرم سه رو برو بعد نیووگاس. ولی من بشخصه نیووگاس رو بیشتر دوست داشتم.سه رو هم خیلی دوست دارم ولی نیووگاس داستانش،تاثیر انتخاباش، نقش افرینیش چند پله بالاتر بود بنظرم.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
آپ...
آقا من کلا فال اوت نزدم
به نظرم:

Fallout 3 >> New Vegas >> Fallout 4

نیو وگاس تجربه خیلی خفنیه همونطور که دوستان هم گفتند، اما حیفه شاهکاری مثل Fallout 3 رو بازی نکنی، برای من خفن ترین فال اوته... به نظرم با 3 شروع کن و وگاس هم بازی کن، بعدش دوست داشتی برو سراغ 4.... انتظارت از 4 هم به پیشرفت بستر کلی بازی محدود کن (به نسبت 3 و وگاس)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آپ...
آقا من کلا فال اوت نزدم
فالوت ۴ رو بزار آخر چون گیم‌پلی خیلی به روز تری داره و بعد اون شاید سخت با گیم‌پلی به شدت کلانکی ۳ و نیو وگاس کنار بیای.
از طرف دیگه اگه اول اون ۲ تارو بزنی، ۴ در نظرت خیلی مدیوکر میاد چون جز بحث گیم‌پلی، تو نرتیو و کوئست و ورلد دیزاین ۱ لول از ۳ پایین تره و چهار پنج لول از نیو وگاس.
ولی باز به نظرم از اون ۲ تا شروع کن.
اول ۳ بعد NV بعد ۴.

در کل هم:

4 <<<<<<<<<<<<<<NV>>>>>3

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
از همون فال اوت 3 میرم
فقط درمورد مشکلاتش کدوم نسخه رو PC بگیرم بهتره؟ من فکر کردم چرا اینو همون سال 2008 رو PS3 نرفتم رفتم تاپیک نسخه PS3 رو دیدم (که اسپویلم توش بود بگذریم) و چند جای دیگه رو یادم اومد مشکل سیو و فریز داشت
بعد درمورد گرافیکش سرچ کردم نسخه ایکس باکس رو تو بکوارد اجرا کنی گرافیکش بالاتر میره. PC هم چنین چیزی داره پچی چیزی به صورت رسمی؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از همون فال اوت 3 میرم
فقط درمورد مشکلاتش کدوم نسخه رو PC بگیرم بهتره؟ من فکر کردم چرا اینو همون سال 2008 رو PS3 نرفتم رفتم تاپیک نسخه PS3 رو دیدم (که اسپویلم توش بود بگذریم) و چند جای دیگه رو یادم اومد مشکل سیو و فریز داشت
بعد درمورد گرافیکش سرچ کردم نسخه ایکس باکس رو تو بکوارد اجرا کنی گرافیکش بالاتر میره. PC هم چنین چیزی داره پچی چیزی به صورت رسمی؟
هرکدوم از نسخه هارو بگیری باید ماد نصب کنی. :D Unofficial Patch ها و Engine Fix ها حداقل نیازمندی بازی کردن نسخه های قدیمی هستن. 3 که کلا رو ویندوز 10 اجرا نمیشه بدون ماد، نیووگاس هم اونقدر باگ داره که حتی با همه پچ های رسمی هم تجربه خوبی نداره بدون ماد.

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر