Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
من که هنوز بازی نکرذم ولی کیفیت side quest ها چه طوری بود ؟

fallout 3 با همه ی مشکلاتش واقعا side quest هاب جالبی داشت !
نقدارو بخونی همه جا میگن عمق میژن های بازی خیلی زیاد شده و با نسخه های اول برابری میکنه! ببین در چه حدیه که کلا من دو میژن اصلی رفتم و الان 10 ساعته دارم فقط ساید میژن میرم!

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
نقدارو بخونی همه جا میگن عمق میژن های بازی خیلی زیاد شده و با نسخه های اول برابری میکنه! ببین در چه حدیه که کلا من دو میژن اصلی رفتم و الان 10 ساعته دارم فقط ساید میژن میرم!
سام میگم رسماً دیگه Fallout به جای وعده های غذایی می خوری و اون کاری که بهت گفتم رو روزی 60-70 بار با Fallout انجام میدی:d
اینقد تعریف کردی دیروز رفتم گرفتم بازی کردم طبق معمول حوصلم سر رفت:d....ولی اینقد تو منو از تابستون تا الان خوردی با این ادامه میدم شاید قشنگ شد....نشد اون کمربند LOG رو میام رسماً میگیرم ازت :d

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
سام میگم رسماً دیگه Fallout به جای وعده های غذایی می خوری و اون کاری که بهت گفتم رو روزی 60-70 بار با Fallout انجام میدی:d
اینقد تعریف کردی دیروز رفتم گرفتم بازی کردم طبق معمول حوصلم سر رفت:d....ولی اینقد تو منو از تابستون تا الان خوردی با این ادامه میدم شاید قشنگ شد....نشد اون کمربند LOG رو میام رسماً میگیرم ازت :d

بشين بازي كن بابا پيرمرد:d من كلي رفتم مخم داره دود ميكشه انقدر تصميمات سخت رو به روي آدم مياد. عمق ديالوگ ها و حق انتخاب ها به خصوص عناصر RPG بسيار بيشتر شده كه واقعا نفس گيره.

• Like
Reactions: Insomniac

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
قدرت درک و فهم این شاهکار رو نداری جانم :D همون کار رو هم میکنم! تا چشت دراد :D
بشين بازي كن بابا پيرمرد:d من كلي رفتم مخم داره دود ميكشه انقدر تصميمات سخت رو به روي آدم مياد. عمق ديالوگ ها و حق انتخاب ها به خصوص عناصر RPG بسيار بيشتر شده كه واقعا نفس گيره.
بلهههه بلهههه :D
میگم این Caesar's Legion عجب ادمای گندی هستن ها! هنوز هیچی نشده کاملا زدشون شدم
(کسی در مورد sunset blue bottle caps چیزی میدونه؟ :D فعلا ما 14 تا جمع کردیم و منتظر گنجینه بزرگیم :D)

masa_1379

کاربر سایت
Jun 4, 2007
29
دوستان skidrow دوتا آپدیت برای بازی داده که بازی را روان تر و کلا خیلی بهتر می کنه.
این بازی همانطور که فکر می کردم فوق العاد جذاب است.داستان محیط و صدای فوق العاده زیبایی دارد.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان skidrow دوتا آپدیت برای بازی داده که بازی را روان تر و کلا خیلی بهتر می کنه.
این بازی همانطور که فکر می کردم فوق العاد جذاب است.داستان محیط و صدای فوق العاده زیبایی دارد.
لطف میکنی لینکارو بزاری

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
لطف میکنی لینکارو بزاری

Fallout: New Vegas (2010) Angliyskaya version (SKIDROW) License Update 2-SKIDROW

HTML:
http://fs16.www.ex.ua/get/4759404/Fallout.New.Vegas.Update.1-SKIDROW.rar
http://fs54.www.ex.ua/get/4773097/Fallout.New.Vegas.Update.1.Hotfix-SKIDROW.rar
http://fs43.www.ex.ua/get/4787162/Fallout.New.Vegas.Update.2-SKIDROW.rar
http://fs16.www.ex.ua/get/4749967/PreOrderPack_4_DLC_WORKS.zip

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
قدرت درک و فهم این شاهکار رو نداری جانم :biggrin1: همون کار رو هم میکنم! تا چشت دراد :biggrin1:
اولش خیلی حوصله سر بر بود...الان قشنگ شده.....اون کارام اینقد بکن تا همونجات در بیاد نه چشم من :biggrin1:
حمید تو هم اینو بازی میکنی؟ آره واقعاً نفس گیره...من اونجا که نتونستم ED-E رو نجات بدم اشکم دراومد :D :D :D

آقا منو نزنید جداً بازی قشنگیه :D Bug هاش هم کلاً خندس ضد حال نیست :D

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
اولش خیلی حوصله سر بر بود...الان قشنگ شده.....اون کارام اینقد بکن تا همونجات در بیاد نه چشم من :biggrin1:
حمید تو هم اینو بازی میکنی؟ آره واقعاً نفس گیره...من اونجا که نتونستم ED-E رو نجات بدم اشکم دراومد :D :D :D

آقا منو نزنید جداً بازی قشنگیه :D Bug هاش هم کلاً خندس ضد حال نیست :D

من حتي Bi.kini Ninja بازي ميكنم بچه.:d

آره بابا باگهاي خنده اي داره حيفه پچ بريزيد.:d بعضي وقت ها اگر دقت كني آدم هايي كه در فواصل دور هستند رو يك پا اسكي ميرن:d PIXAR پوست خودش رو ميكنه چنين صحنه هاي خنده داري خلق كنه، Obsidian بدون هيچ انگيزه اي اين كار رو انجام ميده.:d

ولي جدا بازي فوق العاده هست.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من حتي Bi.kini Ninja بازي ميكنم بچه.:d

آره بابا باگهاي خنده اي داره حيفه پچ بريزيد.:d بعضي وقت ها اگر دقت كني آدم هايي كه در فواصل دور هستند رو يك پا اسكي ميرن:d PIXAR پوست خودش رو ميكنه چنين صحنه هاي خنده داري خلق كنه، Obsidian بدون هيچ انگيزه اي اين كار رو انجام ميده.:d

ولي جدا بازي فوق العاده هست.
حیف که نمی تونم دوباره بهت اعتبار بدم =)) =)) =)) =))

باور کن این OB-sidian از قصد این باگ ها رو گذاشته بازی خیلی نهیلیست نشه. برای امثالی مثل من هم مفرح باشه :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
من که اصلا باهاش حال نکردم...! :( شاید هم تقصیر خودمه سری های قبل رو بازی نکردم واینکه این بازی اونطور که شنیدم خیلی وقت گیره ...! حیف 2 تومن پول ...! :((

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
Fallout: New Vegas (2010) Angliyskaya version (SKIDROW) License Update 2-SKIDROW

HTML:
http://fs16.www.ex.ua/get/4759404/Fallout.New.Vegas.Update.1-SKIDROW.rar
http://fs54.www.ex.ua/get/4773097/Fallout.New.Vegas.Update.1.Hotfix-SKIDROW.rar
http://fs43.www.ex.ua/get/4787162/Fallout.New.Vegas.Update.2-SKIDROW.rar
http://fs16.www.ex.ua/get/4749967/PreOrderPack_4_DLC_WORKS.zip

اقا مجتبي يه توضيح ميدي در مورد اينا ؟
يعني اينا كرك هستن يا پچ يا كدومو بگيريم يا چجوري نصب ميشن و اينا . . . !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر