Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
اقا اميدوارم شما هم مثله من تريلرهاي e3 رو نگاه کرده باشين.
اگه ديده باشين که بايد متوجه شده باشين که بازي به غير از لوکيشنش ديگه هيچ تغيير ظاهري نکرده vats همون vats, پيپ بوي هم دقيقا همون پيپ بوي.اصلا هيچ فرقي نداره با قبليش.فکر کن يه dlc ديگه ازش اومده که اين دفعه بزرگتره يه مپ جديد واست مياره با يه چندتا تفنگ اضافه ميکنه به بازي با يه داستان جديد.گيم پلي دقيقا همون.منو ها دقيقا همونن.اينطوري اصلا نميشه بازي کرد همه چي واست تکراري ميشه.در مورده پست قبلي بايد بگم بله جنبه هاي غير خطي در مواقعي که مراحل جانبي رو ميري خيلي زيادن ولي بايد بگم واقعا داستان 3 خيلي از داستانهاي 1و2 فاصله گرفته بود از نظر زيبايي ميگم و البته داستان اصلي به شدت خطي بود.حالا بايد ببينيم new vegas که از نظر گيم پلي فکر نکنم چيز خاصي ارائه کنه ميتونه به واسطه ي يه داستان عالي بازيکنان رو به طرف خودش بکشونه يا نه؟؟؟؟:-/:-s

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
اقا اميدوارم شما هم مثله من تريلرهاي e3 رو نگاه کرده باشين.
اگه ديده باشين که بايد متوجه شده باشين که بازي به غير از لوکيشنش ديگه هيچ تغيير ظاهري نکرده vats همون vats, پيپ بوي هم دقيقا همون پيپ بوي.اصلا هيچ فرقي نداره با قبليش.فکر کن يه dlc ديگه ازش اومده که اين دفعه بزرگتره يه مپ جديد واست مياره با يه چندتا تفنگ اضافه ميکنه به بازي با يه داستان جديد.گيم پلي دقيقا همون.منو ها دقيقا همونن.اينطوري اصلا نميشه بازي کرد همه چي واست تکراري ميشه.در مورده پست قبلي بايد بگم بله جنبه هاي غير خطي در مواقعي که مراحل جانبي رو ميري خيلي زيادن ولي بايد بگم واقعا داستان 3 خيلي از داستانهاي 1و2 فاصله گرفته بود از نظر زيبايي ميگم و البته داستان اصلي به شدت خطي بود.حالا بايد ببينيم new vegas که از نظر گيم پلي فکر نکنم چيز خاصي ارائه کنه ميتونه به واسطه ي يه داستان عالي بازيکنان رو به طرف خودش بکشونه يا نه؟؟؟؟:-/:-s
به نظره من گرافیک بازی کمی بهتر شده البته تا زمان انتشارش وقت هست ولی واقعا انفجارها و تخریب ها عالی بود..
در مورد گرافیک از نظر شخص بنده فال اوت 3 خیلی عالی بود میدونین که موتور بازی هاوک هست و این هم دوباره از همون موتور و برنامه نویسی ساده استفاده شده ولی خوب یادتونه دیگه فال تقریبا 1 دی وی دی بود ست اپ بازی 5 گیگ بود به نظر شما 5 گیگ با اون همه لوکیشن ماموریت داستان صدا و.... اندازه نبود؟به نظر من اندازه که هیچ واقعا فوق العاده بود این هم همینطوره شما فکن توی همه لکیشن ها تکسچر بالا باشه چی میشه بازی میشه 10 تا دی وی دی...
در مورد فال 1 و 2 و اون شماره که بعد از 2 اومد میشه گفت خیلی فال 3 دور شده ولی من این رو دوست دارم همه چیز تلخ تر واقعی تر شده با اون موزیک دهه 60 تش و خنده های سرد بابل هد که باز هم بهت ندای این رو میده که غم دیگه ای در راه اینده زمین رو الان ببین.........
خط داستانی اصلی هم کاملا حرفتونو قبول دارم کلیشه ای بود ولی سناریو های دیگه عالی بودن نمیدونم چقدر بازی کردین ولی من وقتی رسیدم به اواسیس بغض گلومو گرفت توی این برهوت 1 جا که کوچیک سر سبز.
اما به این اعتقاد دارنم که بتسدا که داستان باز هم میترکونه و باز هم کاری میکنه که من بعداز این همه مدت که دسک تاپم عکس فال 3 به فال نیو وگاس تبدیل بشه......

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
سیستم مورد نیاز اعلام شده؟
Code:
[B]Minimum System Requirements[/B]
Processor: Intel Pentium 4 @ 2.4 GHz
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 7 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia Geforce 6800 / ATI Radeon X850
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive
[B]Recommended System Requirements[/B]
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz
Memory: 2 Gb
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon 3800
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive
[B]Notes:[/B]
Supported Video Card Chipsets:
NVIDIA  GeForce 200 series, Geforce 9800 series, Geforce 9600 series, Geforce  8800 series, Geforce 8600 series, Geforce 8500 series, Geforce 8400  series, Geforce 7900 series, Geforce 7800 series, Geforce 7600 series,  Geforce 7300 series, GeForce 6800 series ATI HD 4800 series, HD 4600  series, HD 3800 series, HD 3600 series, HD 3400 series, HD 2900 series,  HD 2600 series, HD 2400 series, X1900 series, X1800 series, X1600  series, X1300 series, X850 series

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
IGN به نسخه ی PC امتیاز 9/10 داد ، در حالی که امتیاز نسخه های کنسولی رو 8.5 در نظر گرفته .

masa_1379

کاربر سایت
Jun 4, 2007
29
بازی رو از یکی از فروشگاههای اینترنتی گرفتم...حال و هوای قسمت سوم حفظ شده گرافیک بهتر شده و کلا برای من که با قسمت سوم و dlc هاش کلی حال کردم بودم خیلی جذاب بود.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با سلام دوستان .
من هنوز موفق به تهیه بازی نشدم .
میخواستم بدونم بازی به زیبایی نسخه های قبلی هست ؟
سخت شده ؟
چجوری هست ؟
گرافیک چطور ؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام این شماره جدید بازی هست یا dlc؟؟؟؟
بازی فوقالعادس DLC نیست عزیزم.
با سلام دوستان .
من هنوز موفق به تهیه بازی نشدم .
میخواستم بدونم بازی به زیبایی نسخه های قبلی هست ؟
سخت شده ؟
چجوری هست ؟
گرافیک چطور ؟
علی جان ببخشید ولی فک نکنم سنت به شماره های قبلی فال(غیر از 3) قد بده ها.....
پیشنهاد کلی به همه دوستان این بازی بینهایت جذاب,سخت و گیراس بیشتر گیمرهای حرفه ای تو این سبک میچرخن در این سبک بازی به هیچ وجه نباید دنبال گرافیک فضا بود این سبک یعنی گیم پلی و داستان البته موسیقی این نسخه هم عالی شده و موسیقی زیبایی به صورت background پخش میشه که خیلی زیباس موزیکش من رو یاد قطعه های چوپن میندازه....
مهمترین چیزم اینکه انگلیسیتون باید در حد خیلی خوبی باشه
اطلاعات کلی رو دوست خوبم در این قسمت به صورت پیش نمایش گذاشتن که خیلی عالی هست.حتما بخونید.
http://www.bazicenter.com//previews/71

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
GameSpot به نسخه ی PC امتیاز 8.5/10 را داد.

GS پیش از این به نسخه های کنسولی امتیاز 7.5/10 را داده بود.

نکته ی جالب اینکه هنوز review ای در سایت نیست و فقط امتیاز به چشم میخوره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر