Multi Platform Fallout 76

سازنده
Bethesda
تاریخ انتشار
October 2018
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
banner-1.png

information.png
Fallout 76 در مراسم E3 امسال به عنوان اولین بازی تماما انلاین استدیو خوش نام و اوازه BGS معرفی شد . Fallout 76 رو میشه بخش انلاین قسمت 4 دونست چرا که به گفته تاد هاوارد کارگردان اجرایی بازی بخش انلاین Fallout 4 به خاطر نبود نیروی کافی فقط در حد ایده اولیه باقی موند و حالا بعد سه سال با نام Fallout 76 سر شکل گرفته تا ما رو به عنوان اولین کسایی که به دنیای جنگ زده و نابود شده حملات اتمی قدم میزاریم معرفی کنه . بازی همونجور که از اسمش پیداست از Vault 76 شروع میشه بانکر و سنگر زیر زمینی که به منظور ساخت و زندگی بخشیه دوباره بشریت بعد از 25 سال از حملات اتمی ایجاد شده تا ما رو در روز "Reclamation Day" به این دنیا معرفی کنه زمانی که همه چیز نابود شده و خبری از حیاط انسانی بر روی زمین نیست هیچ NPC برای تعامل وجود نداره و باید با داستان و خاطراتشون زندگی کنیم و به خواسته های یک سری رباط و ادم های مرده رسیدگی کنیم . داستان اصلی و داستان های جانبی بازی قرار از این روش روایت بشن پس خودمونیم در این دنیا و بقیه افراد نجات یافته Vault 76 که در قالب بقیه پلیر ها انجام وظیفه میکنن که میتونیم باهم در قالب دوست یا دشمن در مپ بازی که حالا 4 برابر نسخه ی قبلی هم هستش به بازی کردن به پردازیم تصمیم اینکه به بقیه بپیوندیم یا یـ اکتشاف گر تنها باشیم به عهده خودمون هستش با این حال کی ترجیه میده توی این دنیای خالی از سکنه تنها بگرده ؟ اساس اصلی بازی بر روی رو اکتشاف نهاد شده و قول کلی محیط کشف نشده در این دنیای بزرگ رو سازندگان بازی دادن .....

SPECIAL and Perk Cards
  • پلیرها میتونن کارت های پرک شون رو در گروهی که عضو هستن به اشتراک بزارن به شرطی که بقیه اعضا پرک های متفاوتی داشته باشن
  • هر موقع که لول اپ میشید میتونید از بین گزینه های S.P.E.C.I.A.L یک کدومشون رو افزایش بدید و یک پرک کارت بهش اختصاص بدید
  • هر قسمت S.P.E.C.I.A.L دارای یک سبد امتیاز (point) برای فعال کردن پرک کارت هستش
  • برا فعال کردن هر پرک کارت نیاز به امتیاز (point) دارید
  • شما میتونید هر پرک کارت رو برای قدرت بیشتر لول اپ کنید
  • شما میتونید هر پرکی که بدست میارید رو استفاده کنید
  • محدودیت هر لول S.P.E.C.I.A.L از 10 به 15 افزایش پیدا کرده
  • هر پرک کارت تا پنج لول قابلیت ارتقاء داره
  • هر کردوم از پرک کارت های Mutation (جهش یافته) ها مزایا و معایبی دارن
  • افزایش Charisma باعث میشه که شما بتونید پرک کارت های بیشتری رو با بقیه افراد به اشتراک بزارید به خاطر همین خیلیا احتملا Charisma رو بیشتر از همه افزایش بدن
  • تا لول 10 از هر دو لول یک پرک کارت دریافت میکنید از بعد لول 10 به ازای هر پنج لول یک پک چهار تایی که پرک کارت هاش به صورت تصادفی هستن دریافت میکنید
  • در پک پرک کارت ممکنه یـ کارت با شکل ادامس وجود داشته باشه استفاده از این کارت باعث میشه دیر تر گرسنه بشید
  • میتونید هر وقت که بخواید پرک کارت هاتون رو عوض کنید
  • پک پرک کارت ممکنه کارت هایی به شما بده که برای استفاده نیاز به لول بالاتری دارن
  • وقتی به لول پنجاه رسیدید دیگه نمیتونید مقادیر SPECIAL رو افزایش بدید ولی همچنان پرک کارت دریافت میکنید
Characters and Mechanics
  • شما در ابتدا در Vault76 در روز Reclamation Day بیدار میشد
  • سیستم شخصی سازی کاراکتر بهبود پیدا کرده
  • با استفاده از Photo Mode میتونید تصویر شخصیتی که در بازی ساخته اید رو بر روی پروفایلتون در بازی قرار بدید
  • Photo Mode دارای انواع اقسام تنظیمات و فیلتر های رنگی برای گرفتن عکس ار کاراکترتون هستش
  • بازی لودینگ های کمی داره
  • هر وقت که بخواهید میتونید ظاهر کرکترتون رو تغییر بدید که شامل جنسیت هم میشه
  • با افزایش Rads ممکنه شما تبدیل به جهش یافته بشید
Gameplay
  • هیچ سیو فایلی وجود نداره
  • PvP تا لول 5 امکان پذیر نیست
  • شما میتونید پلیر های که ممکنه دائم مزاحمتون میشن رو بلاک کنید اینجوری دیگه نمیتونن رو مپ شما رو مشاهد کنن
  • میتونید از یک پرچم صلح جویی برای جلو گیری از درگیری در بازی استفاده کنید

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
@Fifa 10
بتای امروز به خاطر گافی که دیشب سر دیتا بازی دادن از 5 ساعت به 9 ساعت افزایش پیدا کرد از ساعت 9:30 امشب تا 6:30 صبح فردا
این افزایش ساعت اصلا به درد نمیخوره. زمانش خیلی بد موقع هست و فقط به درد آمریکا و حومه میخوره. باید یه روز اضافه میکرد. هنوز که هنوزه هم نمی‌دونن چه اتفاقی افتاد که باعث این مشکل شد. وضعیت لانچر به شدت افتضاح است و هیچ توجیهی برای نیست. مطمعنم بیشتر پلی میدم و بهتر میتونم نظر بدم. یه خاطر همین مشکل پاک شدن فایلها زیاد بازی نکردم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این افزایش ساعت اصلا به درد نمیخوره. زمانش خیلی بد موقع هست و فقط به درد آمریکا و حومه میخوره. باید یه روز اضافه میکرد. هنوز که هنوزه هم نمی‌دونن چه اتفاقی افتاد که باعث این مشکل شد. وضعیت لانچر به شدت افتضاح است و هیچ توجیهی برای نیست. مطمعنم بیشتر پلی میدم و بهتر میتونم نظر بدم. یه خاطر همین مشکل پاک شدن فایلها زیاد بازی نکردم.
وضیعت لانچر واقعا اسفناک هست. امروز بعد 1 سال بدون هیچ دلیلی Null Pointer Exception داد و تحت هیچ شرایطی هم قبول نکرد که درست شه. مجبور شدم تماما خود لانچر و بازی هارو پاک کنم. نمیدونم این چه وضیعتی هست که شرکتا برا هر بازی میخوان یه لانچر داشته باشن. این مشکلات سود پایانی رو خیلی کمتر از زمانی میکنه که یه درصدی به استیم بدن. با این وضیعت یا باید رو کنسول گرفت و یا صبر کرد که بعد یه مدت رو استیم بیاد.
خیلی وقته که لانچر بتزدا تو این وضیعت اذیت کننده هست و ظاهرا پلنی هم برا درست کردنش ندارن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
وضیعت لانچر واقعا اسفناک هست. امروز بعد 1 سال بدون هیچ دلیلی Null Pointer Exception داد و تحت هیچ شرایطی هم قبول نکرد که درست شه. مجبور شدم تماما خود لانچر و بازی هارو پاک کنم. نمیدونم این چه وضیعتی هست که شرکتا برا هر بازی میخوان یه لانچر داشته باشن. این مشکلات سود پایانی رو خیلی کمتر از زمانی میکنه که یه درصدی به استیم بدن. با این وضیعت یا باید رو کنسول گرفت و یا صبر کرد که بعد یه مدت رو استیم بیاد.
خیلی وقته که لانچر بتزدا تو این وضیعت اذیت کننده هست و ظاهرا پلنی هم برا درست کردنش ندارن.
به خاطر اینه که کسی تا دیروز کسی شاید حتی خبر نداشت بتزدا لانچر داره :D الان با ازدهام ملت روی لانچرش مطمعنا خیلی از مشکلات نمود پیدا میکه و به طبع صدا ملت در میاد که خوب بتزدا از ترس فروش Fallout 76 هم که شده سریع لانچرش رو فیکس میکنه ولی خوب این وضعیت لانچرا واقعا اسفناکه به خاطر چند دلار بیشتر گیمر رو گیج میکنن بین زمین و هوا اخرش هم مثل دیشب خیلیا رو نقره داغ میکنن امیدوارم هم استیم همم بتزدا و امثالهم از خر شیطون پیاده بشن برگردن روال قبل !

• Like
Reactions: The Listener

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
شاهکار جدید BGS با موتور فسیل شدش ! بازی فرم ریتش قفل شده اگه فرم ریت رو به صورت دستی انلاک کنید (رو PC) خود به خود بازی بهتون چیت سرعت میده یکی از مشکلات انجین بازی اینه که سرعت بازی با فرم ریت تو بازی ارتباط مستقیمی داره هرچی فرم ریت بیشتر باشه سرعت اجرا شدن انمیشن ها بیشتره لول !

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
شاهکار جدید BGS با موتور فسیل شدش ! بازی فرم ریتش قفل شده اگه فرم ریت رو به صورت دستی انلاک کنید (رو PC) خود به خود بازی بهتون چیت سرعت میده یکی از مشکلات انجین بازی اینه که سرعت بازی با فرم ریت تو بازی ارتباط مستقیمی داره هرچی فرم ریت بیشتر باشه سرعت به اجرا شدن انمیشن ها بیشتره لول !
این مشکل فکر کنم از Morrowind تو بازیای BGS بوده. :)) ولی این چیزا دیگه واسه سال 2018 آبرو ریزیه خدایی.

در مورد خود بازی هم که... هر چقدر بیشتر ازش گیم پلی میبینم بیشتر هایپم میخوابه. :| سابقه نداشته واسه یه بازی بتزدا، اونم از طرف BGS (!) انقدر بی حس باشم.
این NPC نداشتنم نمیدونم ایده کی بوده. ولی هر چی هست بازیو دو سه لول کشونده پایین. دنیای به این خفنی که واسه بازی ساختن حیفه اینجوری خراب شه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
این مشکل فکر کنم از Morrowind تو بازیای BGS بوده. :)) ولی این چیزا دیگه واسه سال 2018 آبرو ریزیه خدایی.

در مورد خود بازی هم که... هر چقدر بیشتر ازش گیم پلی میبینم بیشتر هایپم میخوابه. :| سابقه نداشته واسه یه بازی بتزدا، اونم از طرف BGS (!) انقدر بی حس باشم.
این NPC نداشتنم نمیدونم ایده کی بوده. ولی هر چی هست بازیو دو سه لول کشونده پایین. دنیای به این خفنی که واسه بازی ساختن حیفه اینجوری خراب شه.
خیلی سعی کردن که با ابزارهای مختلف، بازی رو مثل یه Fallout سینگل نشون بدن. مثل کنترل کامل PVP یا اینکه میتونی بقیه پلیر ها رو بن کنی. ولی نبود NPC بزرگترین سد برای این هدف هست. به همین خاطر میتونم به جرئت بگم که این Fallout 4.5 نمیتونه باشه. حس یه Fallout با کلی ماموریت نه چندان خوب فرعی رو داره. مثلا میگه برو فلانی رو پیدا کن. خب ما که میدونیم NPC وجود نداره. دیگه این مسخره بازی ها چیه. قبلا هم گفتم که موتور بازی با این گرافیک خیلی عقب مونده است. استفاده از منابع سیستم هم بیشتر شبیه یه جک هست. آخه این گرافیک باید اینقدر منابع مصرف کنه؟

واقعا حیف این دنیایی که ساختن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
استفاده از منابع سیستم هم بیشتر شبیه یه جک هست. آخه این گرافیک باید اینقدر منابع مصرف کنه؟
واقعا حیف این دنیایی که ساختن.
بازی تو رزولویشن 4K با 2080ti زیر 80 فرم نمیاد اکثرا رو 120 قفله موتور بازیشون هرچقدر هم فسیل شده باشه ولی مشکل منابع سیستمی نداره :D
=====================
اینو دوستان ببنید کرکر خندست jackfrags یوتیوبر معروف که اکثرا تو کار بتلفیلده صرفا واسه فان پر کرده یـ مشت نرد FPS باز از نوب هم بدتر بازی میکنن از بس که توی قسمت UI منو ها خیلی روون عمل کردن ! مخشون قشنگ هنگ میکنه FPS میزنه بالا 120 کرکر خنده میشه :)) واقعا به جد میتونم بگم توی AAA سازها تو سال 2018 مایه ی ابرو ریزی این موتور ! بتزدا یـ زمانی با Oblivion دهن همه رو صاف کرد الان همه منهای فنهای BGS دور همی براش دست گرفتن نقل مجلسشون شده این موتور !

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بازی تو رزولویشن 4K با 2080ti زیر 80 فرم نمیاد اکثرا رو 120 قفله موتور بازیشون هرچقدر هم فسیل شده باشه ولی مشکل منابع سیستمی نداره :D
متوجه منظورم نشدید.بعضی از تکسچر های بازی افتضاحن. گرافیکش اصلا خوب نیست. نباید با این گرافیک اینطور منابع مصرف کنه و نیاز به یه کارت قدرتمند مثل 2080 ti باشه. از این نظر میگم و روی صحبتم بیشتر همین هست. توی یوتیوب آنالیز پرفومانس ندیدم ولی زیاد کامنت خوندم که با من هم عقیده ان و مشکل پرفومانس رو تایید میکنن، خودمم که پلی دادم متوجه شدم. فقط shroud رو دیدم ازش تعریف میکرد که اونم 2080 ti داره و روی 4k پلی نمیده. فکر کنم 1440P یا 1080P باشه. تازه اگه درست باشه و فریم خوبی روی 2080 ti بده باید 1200دلار خرج کارت گرافیک کنم تا بتونم لذت ببرم؟
مطمعنن وقتی ریلیز شد کلی پنچمارک ازش می‌بینیم و میشه با قطعیت گفت. امیدوارم که بهتر بشه.

آخرین ویرایش:

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
تنها کاری که بتسدا کرده ساخت مپ بوده که اونم از asset های فالوت 4 استفاده کرده, نمیدونم چرا حتی با این حال بازم وقت و هزینه نزاشتن سیستم چت متنی تعبیه کنن تو بازی !!!!!!!!!!!! مشکلات فنی هم که داره ماشالله
با این گند کاری که رو نسخه pc دیده میشه از الان باید دید لابی های بازی 3 ماه بعد عرضه میشن یه جهنمی بدتر از gta online , لودینگ های وحشتناک طولانی و هکر های فراوان

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خبره راسته زیاد پلیر بکشی تا یه مدتی بن میشی؟:))کواپ بازی که هیچی نداره PVP نداشته باشه چرا بازیو ساختن اصلا؟لول
فالوت ۷۶ با این اوضاع شوخیی بیش نیست.تو دورانی که کلی بازی تو این سبک با هزارها هزار آپشن بهتر هست دیوانگیه پول پا این مسخره دادن.هیچی نداره بازی بتزدا اخر نسلی یه گند بیاد موندنی گویا قراره ثبت کنه!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خبره راسته زیاد پلیر بکشی تا یه مدتی بن میشی؟:))کواپ بازی که هیچی نداره PVP نداشته باشه چرا بازیو ساختن اصلا؟لول
فالوت ۷۶ با این اوضاع شوخیی بیش نیست.تو دورانی که کلی بازی تو این سبک با هزارها هزار آپشن بهتر هست دیوانگیه پول پا این مسخره دادن.هیچی نداره بازی بتزدا اخر نسلی یه گند بیاد موندنی گویا قراره ثبت کنه!!
بن نمیشی. تا زمانی که طرف مقابل قبول نکنه نمیشه وارد PVP شد. یعنی نمیشه مثلا از دور یکی رو اسنایپ کرد و فرار کرد.
بازی هم که زیاد داره.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
متوجه منظورم نشدید.بعضی از تکسچر های بازی افتضاحن. گرافیکش اصلا خوب نیست. نباید با این گرافیک اینطور منابع مصرف کنه و نیاز به یه کارت قدرتمند مثل 2080 ti باشه. از این نظر میگم و روی صحبتم بیشتر همین هست. توی یوتیوب آنالیز پرفومانس ندیدم ولی زیاد کامنت خوندم که با من هم عقیده ان و مشکل پرفومانس رو تایید میکنن، خودمم که پلی دادم متوجه شدم. فقط shroud رو دیدم ازش تعریف میکرد که اونم 2080 ti داره و روی 4k پلی نمیده. فکر کنم 1440P یا 1080P باشه. تازه اگه درست باشه و فریم خوبی روی 2080 ti بده باید 1200دلار خرج کارت گرافیک کنم تا بتونم لذت ببرم؟
مطمعنن وقتی ریلیز شد کلی پنچمارک ازش می‌بینیم و میشه با قطعیت گفت. امیدوارم که بهتر بشه.
شما یـ بازی پیدا کن که با رزولویشن 4K تا 220 فرم هم بره ! نمیدونم تعریفتون از منابع سیستمی چیه ولی وقتی یـ 2080ti اینقدر راحت بازی رو هندل میکنه تو اون رزولویشن قطعا ینی از نظر پرفرمنس تهشه دیگه بازی گرافیکش پایینه مدل سازی ها ضعیفه تکسچر ها بی کیفیت OK درست ولی به همون اندازه روونه ینی الکی سنگین نیست ! پرفرمنس بازی تهش همینه مطمعن باش , موقع عرضه هم هیچ اتفاقی نمیافته ! موتور بتزدا دشمن شماه یکه کنسول هاست و مطمعنا نگرانی اصلی خوب بتزدا کنسول تا PC , اتومات بازی واسه PC بهینه شده چون یکی از فرندلی ترین موتور های حال حاضر واسه PC هستش ! هنوز هستش همون هسته گیمبرو هست که فقط واسه PC توسعه داده شده بود 15 سال پیش یـ چیزی مثل موتور سورس ولو

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
شما یـ بازی پیدا کن که با رزولویشن 4K تا 220 فرم هم بره ! نمیدونم تعریفتون از منابع سیستمی چیه ولی وقتی یـ 2080ti اینقدر راحت بازی رو هندل میکنه تو اون رزولویشن قطعا ینی از نظر پرفرمنس تهشه دیگه بازی گرافیکش پایینه مدل سازی ها ضعیفه تکسچر ها بی کیفیت OK درست ولی به همون اندازه روونه ینی الکی سنگین نیست ! پرفرمنس بازی تهش همینه مطمعن باش , موقع عرضه هم هیچ اتفاقی نمیافته ! موتور بتزدا دشمن شماه یکه کنسول هاست و مطمعنا نگرانی اصلی خوب بتزدا کنسول تا PC , اتومات بازی واسه PC بهینه شده چون یکی از فرندلی ترین موتور های حال حاضر واسه PC هستش ! هنوز هستش همون هسته گیمبرو هست که فقط واسه PC توسعه داده شده بود 15 سال پیش یـ چیزی مثل موتور سورس ولو
کاملا متوجه منظورت هستم ولی متاسفانه پست من رو درست نخوندی. 4k روی 80 فریم نبوده. فکر کنم 1440 یا 1080P بوده. البته اگه منظورتون Shroud هست. تازه مثال 2080 TI اصلا عادلانه نیست. من کی گفتم 220 فریم باید بگیره؟ دارم میگم این گرافیک واقعا این سیستم مورد نیاز رو میخواد؟ طرف تو یوتیوب گفته با 1080 ti تونسته 30 فریم بگیره. CPU هم فکر کنم i7 نسل 6 یا 5 بود. اونم با این گرافیک. اصلا نباید با 2080 ti مقایسه اش گنی. چون گرافیکش اصلا در حد این کارت نیست. تمام حرف من اینه: پرفومانس بازی اصلا روون نیست.

اینم ببینید بد نیست.

Annotation.png

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
کاملا متوجه منظورت هستم ولی مثال 2080 TI اصلا عادلانه نیست. من کی گفتم 220 فریم باید بگیره؟ دارم میگم این گرافیک واقعا این سیستم مورد نیاز رو میخواد؟ طرف تو یوتیوب گفته با 1080 ti تونسته 30 فریم بگیره. CPU هم فکر کنم i7 نسل 6 یا 5 بود. اونم با این گرافیک. اصلا نباید با 2080 ti مقایسه اش گنی. چون گرافیکش اصلا در حد این کارت نیست. اینم ببینید بد نیست.

View attachment 96149
WTF ? سی فرم ؟ چجوری یکی مثل شرود زیر 120 نیومد فرم رو 1080 یا jackfrags رو 4K زیر 80 نیومد چجوری این اقا 30 فرم گرفته ؟! 1080ti سی درصد ضعیف تره ! این بابا صد درصد اینقد عصبانی از دست بازی شده که مثلا ممکنه یـ جا یـ لحظه بازی 30 فرم شده یـ لگ ریز چیزی زده و حالا دق دلیش رو سر اون داره درمیاره 30 فرم هیچ رقمه عقلانی نیست !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر