Multi Platform Fallout 76

سازنده
Bethesda
تاریخ انتشار
October 2018
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
banner-1.png

information.png
Fallout 76 در مراسم E3 امسال به عنوان اولین بازی تماما انلاین استدیو خوش نام و اوازه BGS معرفی شد . Fallout 76 رو میشه بخش انلاین قسمت 4 دونست چرا که به گفته تاد هاوارد کارگردان اجرایی بازی بخش انلاین Fallout 4 به خاطر نبود نیروی کافی فقط در حد ایده اولیه باقی موند و حالا بعد سه سال با نام Fallout 76 سر شکل گرفته تا ما رو به عنوان اولین کسایی که به دنیای جنگ زده و نابود شده حملات اتمی قدم میزاریم معرفی کنه . بازی همونجور که از اسمش پیداست از Vault 76 شروع میشه بانکر و سنگر زیر زمینی که به منظور ساخت و زندگی بخشیه دوباره بشریت بعد از 25 سال از حملات اتمی ایجاد شده تا ما رو در روز "Reclamation Day" به این دنیا معرفی کنه زمانی که همه چیز نابود شده و خبری از حیاط انسانی بر روی زمین نیست هیچ NPC برای تعامل وجود نداره و باید با داستان و خاطراتشون زندگی کنیم و به خواسته های یک سری رباط و ادم های مرده رسیدگی کنیم . داستان اصلی و داستان های جانبی بازی قرار از این روش روایت بشن پس خودمونیم در این دنیا و بقیه افراد نجات یافته Vault 76 که در قالب بقیه پلیر ها انجام وظیفه میکنن که میتونیم باهم در قالب دوست یا دشمن در مپ بازی که حالا 4 برابر نسخه ی قبلی هم هستش به بازی کردن به پردازیم تصمیم اینکه به بقیه بپیوندیم یا یـ اکتشاف گر تنها باشیم به عهده خودمون هستش با این حال کی ترجیه میده توی این دنیای خالی از سکنه تنها بگرده ؟ اساس اصلی بازی بر روی رو اکتشاف نهاد شده و قول کلی محیط کشف نشده در این دنیای بزرگ رو سازندگان بازی دادن .....

SPECIAL and Perk Cards
  • پلیرها میتونن کارت های پرک شون رو در گروهی که عضو هستن به اشتراک بزارن به شرطی که بقیه اعضا پرک های متفاوتی داشته باشن
  • هر موقع که لول اپ میشید میتونید از بین گزینه های S.P.E.C.I.A.L یک کدومشون رو افزایش بدید و یک پرک کارت بهش اختصاص بدید
  • هر قسمت S.P.E.C.I.A.L دارای یک سبد امتیاز (point) برای فعال کردن پرک کارت هستش
  • برا فعال کردن هر پرک کارت نیاز به امتیاز (point) دارید
  • شما میتونید هر پرک کارت رو برای قدرت بیشتر لول اپ کنید
  • شما میتونید هر پرکی که بدست میارید رو استفاده کنید
  • محدودیت هر لول S.P.E.C.I.A.L از 10 به 15 افزایش پیدا کرده
  • هر پرک کارت تا پنج لول قابلیت ارتقاء داره
  • هر کردوم از پرک کارت های Mutation (جهش یافته) ها مزایا و معایبی دارن
  • افزایش Charisma باعث میشه که شما بتونید پرک کارت های بیشتری رو با بقیه افراد به اشتراک بزارید به خاطر همین خیلیا احتملا Charisma رو بیشتر از همه افزایش بدن
  • تا لول 10 از هر دو لول یک پرک کارت دریافت میکنید از بعد لول 10 به ازای هر پنج لول یک پک چهار تایی که پرک کارت هاش به صورت تصادفی هستن دریافت میکنید
  • در پک پرک کارت ممکنه یـ کارت با شکل ادامس وجود داشته باشه استفاده از این کارت باعث میشه دیر تر گرسنه بشید
  • میتونید هر وقت که بخواید پرک کارت هاتون رو عوض کنید
  • پک پرک کارت ممکنه کارت هایی به شما بده که برای استفاده نیاز به لول بالاتری دارن
  • وقتی به لول پنجاه رسیدید دیگه نمیتونید مقادیر SPECIAL رو افزایش بدید ولی همچنان پرک کارت دریافت میکنید
Characters and Mechanics
  • شما در ابتدا در Vault76 در روز Reclamation Day بیدار میشد
  • سیستم شخصی سازی کاراکتر بهبود پیدا کرده
  • با استفاده از Photo Mode میتونید تصویر شخصیتی که در بازی ساخته اید رو بر روی پروفایلتون در بازی قرار بدید
  • Photo Mode دارای انواع اقسام تنظیمات و فیلتر های رنگی برای گرفتن عکس ار کاراکترتون هستش
  • بازی لودینگ های کمی داره
  • هر وقت که بخواهید میتونید ظاهر کرکترتون رو تغییر بدید که شامل جنسیت هم میشه
  • با افزایش Rads ممکنه شما تبدیل به جهش یافته بشید
Gameplay
  • هیچ سیو فایلی وجود نداره
  • PvP تا لول 5 امکان پذیر نیست
  • شما میتونید پلیر های که ممکنه دائم مزاحمتون میشن رو بلاک کنید اینجوری دیگه نمیتونن رو مپ شما رو مشاهد کنن
  • میتونید از یک پرچم صلح جویی برای جلو گیری از درگیری در بازی استفاده کنید

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
ربطی به xbox نداره. عکسی که منتشر شده از PS4 هست. هم حجم بازی و هم حجم پچ روز اول. یعنی نسخه ی PS4 نیاز به پج روز اول داره ولی PC نه؟

fallout-76-install-size.jpg

fallout-76-day-one-patch.jpg

با این تفاسیر و این داستانا این مدل پچ دادنا ، ایشالا 3-4 سال دیگه یک گیم خوبی میشه : ))

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ربطی به xbox نداره. عکسی که منتشر شده از PS4 هست. هم حجم بازی و هم حجم پچ روز اول. یعنی نسخه ی PS4 نیاز به پج روز اول داره ولی PC نه؟

fallout-76-install-size.jpg

fallout-76-day-one-patch.jpg

خوب پس دهنو اونا هم سرویسه :D من فک میکنم این 51 گیگ اپدیت قرار نیست اضافه بشه به حجم کلی بازی ینی یـ جورایی جایگزین اون فایلا میشه اپدیت قبلی 30 گیگ بود ولی دیدی که چقدر چیز فیکس کردن حجم بازی هم فرقی نکرد ! یـ فایل یک مگی رو تو پکیج 5 گیگ فیکس میکنن بعد به جای اینکه بیان همون فایل یک مگی رو به حجم بازی اضاف کنن و جزو فایلای پچ محسوبش کنن (به سبک ماد هایی که میریختیم که دست به فایلای اصلی نمیزد فقط بازی رو مجبور میکرد از فایل جدید استفاده کنه) میان کل پکیج رو حذف میکنن و دوباره پکیج جدید رو جایگزینش میکنن همین میشه باید کل بازی رو دوباره دانلود کنن ! توی PC هم که گفتن یـ فایل کم حجم میدن و نیازی به دانلود کاملش نیست ولی کنسولیا باید از نو دانلود کنن ! ولی بعید میدونم حجم بازی به 100 گیگ برسه همین پچ 51 گیگی جایگزین بازی اصلی میشه که اون وقت باید گفت فاز بتزدا رو خریدارم چرا اخرین ورژن بازی رو واسه دانلود نذاشتن !؟
با این تفاسیر و این داستانا این مدل پچ دادنا ، ایشالا 3-4 سال دیگه یک گیم خوبی میشه : ))
این برا کنسوله PC همون فایلای بتا رو داشته باشی کفایت میکنه ! این مدل پچ دادنا هم قطعا درست میشه نمیشه که هر دفعه کل بازی رو دانلود کرد !

• Like

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
خوب پس دهنو اونا هم سرویسه :D من فک میکنم این 51 گیگ اپدیت قرار نیست اضافه بشه به حجم کلی بازی ینی یـ جورایی جایگزین اون فایلا میشه اپدیت قبلی 30 گیگ بود ولی دیدی که چقدر چیز فیکس کردن حجم بازی هم فرقی نکرد ! یـ فایل یک مگی رو تو پکیج 5 گیگ فیکس میکنن بعد به جای اینکه بیان همون فایل یک مگی رو به حجم بازی اضاف کنن و جزو فایلای پچ محسوبش کنن (به سبک ماد هایی که میریختیم که دست به فایلای اصلی نمیزد فقط بازی رو مجبور میکرد از فایل جدید استفاده کنه) میان کل پکیج رو حذف میکنن و دوباره پکیج جدید رو جایگزینش میکنن همین میشه باید کل بازی رو دوباره دانلود کنن ! توی PC هم که گفتن یـ فایل کم حجم میدن و نیازی به دانلود کاملش نیست ولی کنسولیا باید از نو دانلود کنن ! ولی بعید میدونم حجم بازی به 100 گیگ برسه همین پچ 51 گیگی جایگزین بازی اصلی میشه که اون وقت باید گفت فاز بتزدا رو خریدارم چرا اخرین ورژن بازی رو واسه دانلود نذاشتن !؟
نگفتم که اضافه میشه. این عکس برای کسی بود که نسخه 1.00 رو داشت (بتای دوم) و بعد برای لانچ (v1.01) باید 51 گیگ دانلود کنه. شما اصلا بگو 1 مگ به حجم بازی اضافه میشه. در هر حال باید 51 گیگ دانلود کنی. حتی اگه فایلهای بتا رو داشته باشی. البته طبق گفته ی این خبر. توی نت هم سرچ کنی کلی خبر در موردش هست. دیگه عکس ها کاملا واضح هستند. بازم میگم بعید به نظر میرسه که کنسول پچ روز اول با این حجم داشته باشه ولی PC نه. مگه اینکه برای Pro و X1X و همون آپشن های گرافیکی باشه که بعید میدونم چون فکر میکنم از قبل توی فایلهای بازی قرار داده بودن.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
نگفتم که اضافه میشه. این عکس برای کسی بود که نسخه 1.00 رو داشت (بتای دوم) و بعد برای لانچ (v1.01) باید 51 گیگ دانلود کنه. شما اصلا بگو 1 مگ به حجم بازی اضافه میشه. در هر حال باید 51 گیگ دانلود کنی. حتی اگه فایلهای بتا رو داشته باشی. البته طبق گفته ی این خبر. توی نت هم سرچ کنی کلی خبر در موردش هست. دیگه عکس ها کاملا واضح هستند. بازم میگم بعید به نظر میرسه که کنسول پچ روز اول با این حجم داشته باشه ولی PC نه. مگه اینکه برای Pro و X1X و همون آپشن های گرافیکی باشه که بعید میدونم چون فکر میکنم از قبل توی فایلهای بازی قرار داده بودن.
Fallout 76 Has A 54GB Day-One Patch
والا خودمم همین فکر رو میکنم ولی نمیدونم چرا بعضی سایتا زدن 100 گیگ در مجموع ! شاید منظورشون فقط سایز نصب بازی باشه فقط ! این قضیه دوبار دانلود کردن رو خودشون اصلا از قبل بتا و همون روزای اولی که بتا رو معرفی کردن بهش اشاره کردن ! این پچ روز اول رو هم فک میکنم همین قدر باشه (نسخه ها ی فیزیکی) تو حسابش رو بکن نسخه های فیزیکی از قبل شیپ شدن و احتملا همون نسخه ی بتا باشن که باید دوباره از نوع خود بازی رو دانلود کنن ! نسخه ی های دیجیتالی هم که هنوز PS4 و PC پریلود مستقل ندارن ببینیم چقدر هستش ولی فک میکنم بازم همین قضیه واسه PS4 صدق کنه ! اول نسخه ی 1 که بتا باشه رو دانلود کنن بعد یـ پچ بزرگ هم دوباره بگیرن دانلود کنن در نهایت حجم بازی دور و بر همون 54 گیگ اینا بشه !

• Like

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
چرا اینقدر قیمت هکی این بازی پایینه؟!!با توجه به اینکه این چند وقته هکی ها هم گرون شدن.من هرچی هکی دارم می بینم زیر 40 هست در صورتی که نسخه 4 بازی هم بین بیست سی تومن هست
البته تو کانال ها نوشتن Fallout 76 Tricentennial Edition

یه سوال دیگه:
_داستان این بازی به حد نسخه 4 غنی و پرجزئیات هست؟گرافیکش چطور؟
_هوس کردم دوباره یه بازی آخرالزمانی انجام بدم. 4 رو تموم نکرده بودم نمی دونم برم سراغ 76 یا 4؟!

قیمت دیسکش هم در فاصله 2 روز به عرضه جهاتی پایینه!
من الان 700 الی 750 دارم میبینم تو کانالهای عرضه کننده
بهرحال بازی سبک خاصی داره و همه پسند نیست. که خب این برای امثال من خیلی هم خبر خوبیه..
_والا من که خودم برنگشتم به 4 تا تمومش کنم، منتظر 76 وایسادم..

• Like
Reactions: w.rooney

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
امتیازاش کی میان پس؟ :D
منتظر امتیازات نباش احتمال بالا زرد میشه :D از ملت عادی تا یوتیبر ها + منتقدا همه از دم سر بتا میکس بوده اگه اگه با Fallout 4 خیلی حال کردی با اینم حال میکنی غیر اون تسلیت :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
منتظر امتیازات نباش احتمال بالا زرد میشه :D از ملت عادی تا یوتیبر ها + منتقدا همه از دم سر بتا میکس بوده اگه اگه با Fallout 4 خیلی حال کردی با اینم حال میکنی غیر اون تسلیت :D
اتفاقا تو کرفتینگ میگن پسرفت اساسی داشته نسبت به 4. من اصلا یه پیشنمایش مثبت ندیدم. اوضاع خرابه فعلا:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اتفاقا تو کرفتینگ میگن پسرفت اساسی داشته نسبت به 4. من اصلا یه پیشنمایش مثبت ندیدم. اوضاع خرابه فعلا:D
اونایی که میگن چرت محض میگن من خودم بتا رو بازی کردم کرفتینگ بازی پیشرفت داشته قبلا اگه فقط میشد اسلحه رو ادیت کرد الان میشه خود اسلحه رو بسازی یـ سری یوتیوبر اسگل واسه اینکه بخوان به بازی حمله کنند میومدن منوی کرفتینگ بازی رو نشون میدادن میگفتن وای چقدر منوش خالیه بعد یکی نیست بهش بگه اسگل باید واسه پر شدن منوش Plan - Blueprint ـش رو از فروشگاه ها یا توی خود محیط بازی پیداش کنی متای بازی رو هم میگم خوب زرد میشه ولی این جوی که الان پشت بازی راه افتاد مال یـ سری یوتیوبر ـه که واسه View به هر دری میزنند اینقدر بزرگ نمایی تا حالا تو عمرم ندیدم طرف سر جمع 10 ساعت بازی رو پلی نداده میاد نطق در میکنه واسه بازی 10 ساعت بتا ! گرافیک بازی رو بهش لقب گرافیک ده سال پیش میدن دیکه حال بهم زن تر از این ؟

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
نمونش یکی مثل YongYea که واسه Uninstall نشدن بازی رو PC هم میاد ویدئو پر میکنه لول :)):)) یـ سفره ای پهنه ملت افتادن داخلش دارند همه جوره استفاده میبرند بالاخر اسم BGS و برند Fallout کم چیزی نیست الان برید نگاه کنید پر بازدید ترین ویدئو های اخیر تک تک این یوتیوبر چیه متوجه حرفم میشید :)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
در پایان بگم که همین قدر که بتزدا سر این بازی نقره داغ بشه دیگه نخواد بیاد سمت انلاین محور کردن بازیاشون (که خوب بعید میدونم و احتملا مثل چی دوباره میفروشه) و موتورشون رو یـ کار اساسی روش بدن از اون طرف هم ملت فیدبک بدن بعدن تو Starfield ازش استفاده کنن برا من کافیه خودمم پول دستم بیاد این بازی رو تهیه میکنم چون با بتا حال کردم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
@LiFE iS 5TrAnG3 احمد بخدا خیلی داری ازشون طرفداری میکنی. اگه این نامه از طرف سازنده باشه (چون همه جا رو گشتم و جز ردیت جایی ندیدمش) یعنی خاک بر سر سازنده. باید بازیش به خاک سیاه بشینه. یعنی تمام این نقد هایی که از بازیش میشه اشتباست؟ وقتی یه بازی خوب مثل Skyrim میاد و از همه جا به به و چه چه میشنون که عالیه ولی وقتی یه بازی بسیار مضخرف مثل این رو ریلیز میکنن کسی حق نداره بهش ایراد بگیره؟ پرفومانس و سرور که اصلا خوب نیست، گرافیک اش قدیمی، توی همچین سبکی هم نبود NPC رو اصلا درک نمیکنم، UI و منو های Inventory که برای یه بازی مولتی فوق العاده افتضاحه، فریم بالا مساوی میشه با چیت سرعت، لانچر PC هم که ...........، موتور گرافیکی فوق العاده قدیمی و عقب افتاده و بدتر از همه ادبیات و شخصیت اشون هم که با این نامه مشخص شد. یعنی این سازنده هر آشغالی گذاشت جلوی ما باید بگیم دستت درد نکنه؟ نمیگم همه ی انتقاد ها درسته ولی بیشترشون که از سر ترول و مسخره بازی نیست. دارن حرف حق رو میزنن. توقع من از یه سازنده AAA بیشتر از اینه. از استریمر میپرسن که بخریمش، میگنه نه ارزش 60 دلار رو نداره. خب داره دروغ میگه؟ شما هر روز کار کنی بعد پول ات رو برای این بازی خرج کنی؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
View attachment 96783

:)):)):D:D
پ.ن : نه اینکه بخوام کورکورانه از BGS دفاع کنم ولی بعضی وقتا به یـ سریا باید این مدلی جواب داد :*
منبع لطفا ؟ چون عمرا این نامه رسمی باشه !

@LiFE iS 5TrAnG3 احمد بخدا خیلی داری ازشون طرفداری میکنی. اگه این نامه از طرف سازنده باشه (چون همه جا رو گشتم و جز ردیت جایی ندیدمش) یعنی خاک بر سر سازنده. باید بازیش به خاک سیاه بشینه. یعنی تمام این نقد هایی که از بازیش میشه اشتباست؟ وقتی یه بازی خوب مثل Skyrim میاد و از همه جا به به و چه چه میشنون که عالیه ولی وقتی یه بازی بسیار مضخرف مثل این رو ریلیز میکنن کسی حق نداره بهش ایراد بگیره؟ پرفومانس و سرور که اصلا خوب نیست، گرافیک اش قدیمی، توی همچین سبکی هم نبود NPC رو اصلا درک نمیکنم، UI و منو های Inventory که برای یه بازی مولتی فوق العاده افتضاحه، فریم بالا مساوی میشه با چیت سرعت، لانچر PC هم که ...........، موتور گرافیکی فوق العاده قدیمی و عقب افتاده و بدتر از همه ادبیات و شخصیت اشون هم که با این نامه مشخص شد. یعنی این سازنده هر آشغالی گذاشت جلوی ما باید بگیم دستت درد نکنه؟ نمیگم همه ی انتقاد ها درسته ولی بیشترشون که از سر ترول و مسخره بازی نیست. دارن حرف حق رو میزنن. توقع من از یه سازنده AAA بیشتر از اینه. از استریمر میپرسن که بخریمش، میگنه نه ارزش 60 دلار رو نداره. خب داره دروغ میگه؟ شما هر روز کار کنی بعد پول ات رو برای این بازی خرج کنی؟
بعید میدونم رسمی باشه xD
موافقم با صحبتتاتون ، بازی اصلا چیزه جالبی نیست ، توی تمامه نقدا و پیشنمایش ها از بازی تقریبا بد گفتن.به نظرم بازی 2-3 سال دیگه شاید "!" خوب بشه ! اما الان واقعا اش دهن سوزی نیست.متوجه نمیشم مگر میشه یک بازی MMORPG توش NPC نداشته باشه !!! اصلا مگر شدنیه.(هرچند MMO نیست کاملا ولی شبیهش هست ، حتی RPG)
ولی به نظرم اینطوری بهتر شد ، هم افتضاحی که سره F4 امد هم این باعث میشه یکم به خودشون بیان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر